Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Ogólne Omawianie

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 02-15-2014, 06:39 PM   #1
przemek631
Member
Info
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 35
Default Przyszłość Fragorii pytanie do administracji

Chciałem zapytać administracji w swoim skromnym imieniu czy przewidziała ona jakieś nagrody za najlepsze pomysły oraz czy w końcu doczekamy się publikacji wyników które jak sądzę powinny być dostępne zaraz po ogłoszeniu, Śmieszne jest posunięcie z waszej strony że podaliście tylko i wyłącznie osobę która wygrała nie podając liczby głosów. Każdy z nas poświęcił na to trochę czasu, niektórym pomagali inni gracze co cieszy i to powinno być nagrodzone. Poza tym jestem ciekaw jak długo będzie wprowadzany pomysł bo sądzę że do końca tego roku się nie wyrobicie. Jak już ktoś wspomniał wielkim problemem dla was jest naprawa podstawowych błędów a co dopiero będzie jak owy pomysł zostanie wcielony w życie. Życzę powodzenia programistom w napisaniu tego co wybraliście nie mniej jednak czekam na efekt końcowy i na to gdy ten pomysł wejdzie w życie.
__________________
Nick w grze: Heracles
Serwer: Polska- 2
Gildia: WAR-iat
Klasa: Czarodziej Level 81 Ocena: 13074
Chowaniec: Potężny smok Ocena 11802
W grze od 07.01.2011
przemek631 is offline  
Reply With Quote
Old 02-15-2014, 09:37 PM   #2
D4rk
Junior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 20
Default

Dostaniesz podziekowanie Pozatym przypomnij sobie kiedy Ci powiedzialem kto wygra.
D4rk is offline  
Reply With Quote
Old 02-15-2014, 09:40 PM   #3
przemek631
Member
Info
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 35
Default

Już nie chodzi o wygraną tylko o to że ten cały konkurs czy jak to tam zwał był zwykłym picem na wodę
__________________
Nick w grze: Heracles
Serwer: Polska- 2
Gildia: WAR-iat
Klasa: Czarodziej Level 81 Ocena: 13074
Chowaniec: Potężny smok Ocena 11802
W grze od 07.01.2011
przemek631 is offline  
Reply With Quote
Old 02-16-2014, 12:10 PM   #4
Hiob
Member
Info
 
Join Date: May 2013
Posts: 62
Default

Ależ Panowie, przecież to tylko zabawa

A tak na serio to muszę przyznać, że projekt Vulcanica jest rzeczywiście najbardziej rozbudowanym, przemyślanym i dającym nadzieję na trochę dłuższą zabawę projektem. Jest tak perfekcyjny, że aż można by się zastanawiać, podziwiać tok i perspektywę myślenia twórcy. Te mapki ... kalkulacja nagród ... bajka . Zapewne nie powstał w ciągu tygodnia .
Obawiam się natomiast jaki będzie produkt końcowy. Czy będzie to zabawa indywidualna dla każdego gracza, czy też nastąpią modyfikacje i przyjdzie graczowi walczyć nie tylko z mobkami ale np. z wrogim sojuszem - jeśli to ma być znów zabawa dla wąskiej grupy koksów, to cofam swój głos.

W każdym projekcie "Dziesięciu Wspaniałych" (NIE! poza pomysłem Mafrapera czy jak mu tam) było kilka fajnych, przydatnych pomysłów i mam nadzieje, że również z czasem będą wprowadzane.

Nie ciśnieniujcie Panowie - to stara, piękna Fragoria, jeszcze się nie nauczyliście?
__________________
Oddajcie mi moje posty

"Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi"
Hiob is offline  
Reply With Quote
Old 02-16-2014, 05:28 PM   #5
przemek631
Member
Info
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 35
Default

To już nie chodzi o doskonałość jego pomysłu bo jest dobry, tylko o podejście administracji do wyników i nagrodzenia pozostałych. To tak jak w tym powiedzeniu że w piłkę nożną gra 22 zawodników a na końcu wygrywają Niemcy w tym przypadku było podobnie po co było coś tworzyć skoro i tak wygrała osoba która miała wygrać.
__________________
Nick w grze: Heracles
Serwer: Polska- 2
Gildia: WAR-iat
Klasa: Czarodziej Level 81 Ocena: 13074
Chowaniec: Potężny smok Ocena 11802
W grze od 07.01.2011
przemek631 is offline  
Reply With Quote
Old 02-17-2014, 06:37 AM   #6
Trike3
Junior Member
Info
 
Join Date: Feb 2014
Posts: 4
Default

Witam

I tutaj kolega trafil w sedno, zwycięsca mógł być tylko jeden, a pomysł pewnie szybko wejdzie w życie, bo pewnie juz od pół roku testowany

Pozdrawiam
Trike3 is offline  
Reply With Quote
Old 02-17-2014, 08:27 AM   #7
SEAT
Junior Member
Info
 
Join Date: Nov 2013
Posts: 5
Cool

I niech wchodzi szybko cos nowego będzie-)
SEAT is offline  
Reply With Quote
Old 02-18-2014, 07:41 PM   #8
przemek631
Member
Info
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 35
Default

I jak było do przewidzenia nikt a administracji nie potrafi się wypowiedzieć w tej sprawie, ważniejsze jest jakieś chore thule które i tak jest dla koksów z kasą.
__________________
Nick w grze: Heracles
Serwer: Polska- 2
Gildia: WAR-iat
Klasa: Czarodziej Level 81 Ocena: 13074
Chowaniec: Potężny smok Ocena 11802
W grze od 07.01.2011
przemek631 is offline  
Reply With Quote
Old 02-21-2014, 02:18 AM   #9
Refaim
Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 54
Default

co do tego pomyslu ze niby vulcanic tworzyl go pare miesiecy itp to w sumie z tego co wiem to powstalo w 2 dni i jak dadza to dopracowac to bedzie jeszcze duzo lepsze ale bylo to robione na szybko byle jak a co do tego ze bylo to ustawione to bzdura widocznie sie wiekszosci spodobal jego pomysl i wszyscy na to zaglosowali i tyle w tym temacie ja osobiscie pokladam nadzieje ze jak najszybciej sie za to wezma ale znajac ich zapal to rok jak nie dluzej na to poczekamy ds jak zwykle szuka ukladow tam gdzie ich nie ma bo po prostu zrozumcie ze vulcanan pomysl byl duzo lepszy niz wasz a przynajmniej dla innych graczy nie ds
Refaim is offline  
Reply With Quote
Old 03-08-2014, 04:44 PM   #10
Hiob
Member
Info
 
Join Date: May 2013
Posts: 62
Default

A Ty za adwokata nie rób, bo gadasz jak wiatr zawieje
__________________
Oddajcie mi moje posty

"Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi"
Hiob is offline  
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off