Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Sugestie i pomysły

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 01-27-2016, 07:32 PM   #1
Dark-
Banned
Wprowadzanie graczy w błąd
Info
 
Join Date: Jan 2016
Posts: 18
Default Handel

Witam

Kolejny wątek chciał bym poświęcić handlowi, który drastycznie upadł....
Przez co?
Odpowiedź jest jasna i oczywista KOŁO FORTUNY
Kiedyś aby zdobyć kokon smoka, trzeba było się natrudzić, a teraz aby zdobyć wystarczy 80 losowań w kole fortuny ( 40k szmaragdów)
Kiedyś dobrym zyskiem było sprzedawanie butelek na postać lub na smoka, aż tu nagle pojawiły się nam butelki w kole fortuny, kolejnym dobrym zarobkiem była sprzedasz rubinku i papirusu, pewnie Was zaskoczę ze to też można zdobyć w kole fortuny
I teraz pytanie do naszej kochanej Administracji, jak można teraz zarobić szmaragdy na aukcji, na czym

Może jakiś admin zrobi sobie postać w którą nie będzie inwestował realnych pieniążków i jaką ocenkę osiągnie, i niech nie przesyła szmaragdów, nie lata za satyrami główną postacią , tylko tym altem (musi się liczyć z tym ze ktoś mu podkradnie satyra), i niech nie przesyła ubranek z innej postaci, to samo surowców na biżuterie,i rzecz jasna niech nie dołącza do gildii która zajmuje 1 miejsce na zamku( bądźmy szczerzy, jak gram nigdy nie widziałem kogoś kto zaczyna grę w gildii dominującej) co za tym idzie nie wchodzi na bosy.

Moderatorzy zarabiają szmaragdy, pomocnik na początek dostaje 100k szmaragdów, możecie pomyśleć ile zarabia modek, a o S modku nie pisze nawet bo tu już w grę wchodzą miliony.... więc oni mogą sobie grać nie wkładając do gry nawet złotówki...

PS. NIE CHODZI MI O WYTYKANIE ILE WY ZARABIACIE CZY COŚ.

Proszę zróbcie coś z tym kołem, bo tu już się nie da grać bez realnych pieniędzy

NIECH KAŻDY KTO TO OGLĄDA NIECH NAPISZE CO O TYM MYŚLI
Dark- is offline  
Reply With Quote
Old 01-28-2016, 05:55 PM   #2
Hiob
Member
Info
 
Join Date: May 2013
Posts: 62
Default

A gdzie jest napisane że masz tu grać bez pieniędzy? Już dawno nie słyszano hasła że to "darmowa gra"

Problem się zaczyna gdy nawet placisz jakies tam pieniądze, bo niestety, GRA STAŁA SIĘ STRASZNIE NUDNA. Między innymi dzięki tym "fortunowym" ułatwieniom .
Ileż można chodzić na kiki ... Na jakiś czas rozrywką moglaby się stać "Legenda" - mogłaby , gdyby działała poprawnie ...


A co do odzewu - hi hi hi - tośmy sobie pogadali
__________________
Oddajcie mi moje posty

"Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi"
Hiob is offline  
Reply With Quote
Old 01-28-2016, 09:29 PM   #3
Dark-
Banned
Wprowadzanie graczy w błąd
Info
 
Join Date: Jan 2016
Posts: 18
Default

no widzę ze jednak wolicie płacić i udawać że wszystko jest ślicznie i pięknie...
Dziękuje...
Nie spodziewałem się takiego odzewu
Dark- is offline  
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off