Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Ogólne Omawianie

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 12-09-2017, 06:11 PM   #1
Helios
Banned
permanentna obraza administracji
Info
 
Join Date: Dec 2017
Posts: 8
Smile Ceny minimalne handel bugi

Odświeżam temat ceny minimalnych jak mój poprzednik napisał oraz handlu :
Witam ja i pewnie spora część graczy zgodzi się że cena minimalna dorosłych smoków np czarnego i dwugłowego jest za wielka to samo z indrickiem jak ktoś np chce kupić indricka za 150k to nie kupi bo cena minimalna to 1mln a sprzedający nie pożyczy 850k żeby przerzucić indricka to samo ze smokiem ludzie wiec proponuje zmianę ceny minimalnej
1. Indrick - cena minimalna 150k
2. Czarny smok -cena minimalna 100k
3. Dwugłowy smok -cena minimalna 250k
4.potężny smok -100k
5.normalny smok -100k


(PROSZĘ WZIĄĆ POD UWAGĘ FAKT ŻE DUŻO GRACZY POSIADA PO 10-20 CZARNYCH SMOKÓW A MA DWUGŁOWEGO Z GR 25 TO PO CO IM ) taka uwaga 2) spraw jest taka proszę nie pisać że gracze sobie pożyczają ale państwo nie wzięliście pod uwagę tego że jak ktoś gra np 2-6 miech to nikt mu nie pożyczy bo go nie zna i nie ma możliwości kupna
3) Handel może państwo nie zauważyliście ale handel całkowicie upadł dzięki kole fortuny i nie ma możliwości zarobku jakiego kolwiek bo nic prawie nie schodzi
4) Nie rozumiem przyczyny co się stało odnośnie sprzedaży np jakiegoś itemka niebieskiego karmy potrzeba 3 cechy na niebieskie itki a żeby sprzedać to musimy posiadać 2 cechę która odpowiada złotym przedmiotom
5.) Odnośnie otrzymywania medalików itd do 31 lvl i nie zawsze je się otrzymuje
6) system ulepszania np chce wbić itemek na +1 mam 100% na ulepszenie i co i nie ulepszyło jakim cudem ( prosze również mi nie mówić że jest jakiś % na nie powodzenie skoro było 100% na ulepszenie ) dziękuje za uwage i czekam z niecierpliwością na odpowiedz
Helios is offline  
Reply With Quote
Old 12-18-2017, 09:56 PM   #2
Osservatore
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 275
Default

Drogi graczu,

propozycje obniżenia ceny minimalnej na ww. smoki i wierzchowce były już przedmiotem rozważań i cena została utrzymana. Być może w bliżej nieokreślonej przyszłości, cena ta ulegnie zmianie.

Jeśli jesteś nowym graczem, polecam Ci wejść do jakiejś starej gildii, gdzie gracze będą mogli Cię poznać i zbudujesz wzajemnie zaufanie.

Handel nie upadł, choć został ograniczony i składa się na to kilka przyczyn.

@4 - karma nie ma zmienionego podatku, od dawna takowy posiada.
@5 - czy masz na myśli postaci od 5 do 30 poziomu? O ile wiem, medale dostaje się zawsze, co sprawdzane jest regularnie.
@6 w przypadku 100% szansy powodzenia i porażki - proszę wykonać rzut ekranu takiego przypadku i wysłać do do nas na suport lub dostarczyć moderatorom w grze.

Fragoria Team.
__________________
Osservatore
Osservatore is offline  
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off