Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Ogólne Omawianie

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 01-05-2014, 09:57 AM   #11
Sir Vimes
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 140
Default

Drodzy gracze

Zaklinacz jest klasą skrajnie ofensywną i właśnie z tego powodu tarcza dająca tak znaczącą ochronę nie może go chronić cały czas, ponieważ to czyniło tą klasę niemalże niepokonaną Co do uzupełnienia many - wystarczy gra drużynowa, strzelec/szlachetny obrońca w drużynie, którzy uzupełnią manę. Nie mówimy, że jakoś nie zostanie w najbliższym czasie zmieniony procent zabieranej many, ponieważ na pewno są zbierane dane na temat aktualnej użyteczności skilla, ale na pewno nie wróci on do swojej poprzedniej formy.

Mamy nadzieję, iż jest to wystarczająco wyczerpująca odpowiedź

Fragoria Team
Sir Vimes is offline  
Reply With Quote
Old 01-05-2014, 10:33 AM   #12
Dark Queen
Junior Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 14
Default

Znaczy sie- teraz, by pojsc do lokacji podropic kamienie ulepszenia czy surke musze zebrac grupe pomocnikow, ktora umozliwi mi przejscie (w lok. 70) dalej, niz za pierwszy kwadrat mobow? Wybacz, interesujaca teoria. Magiczna tarcza? Dlaczego ona byla? Gdyz zaklinacz ma tylko 6k pancerza, nie 26, zalaczajac sie (mowa o tarczy) czasowo jakos niwelowala te roznice miedzy zaklinaczem a innymi klasami, ktore tego pancerza maja kilkanascie k (badz powyzej 20k) na 70 lvlu. Teraz wniosek: graczu! Nie ulepszaj swojego zaklinacza! Nie gas itemow, nie dokupuj kamieni inkrustacji-nie dodawaj intela(!), bo wykopiesz sobie wiekszy dol na grob. Wiecej intela = wiecej many = dluzszy czas oczekiwania na regen.
Dark Queen is offline  
Reply With Quote
Old 01-05-2014, 01:41 PM   #13
Hiob
Member
Info
 
Join Date: May 2013
Posts: 62
Default

A kto powiedział, ze zaklinacz ma przechodzic jaskinie w kilkanascie minut? DQ mowi o kilkuset k many, ja (rycerz) mam jej tylko 10k, pancerza tez niewiele wiecej od zaklinacza i jakos musze sobie z tym radzic, a mowie z pozycji 87 lvl. Moze czas nauczyc sie grac ekonomicznie, oszczedzajac ta mane ktora sie posiada, co wiaze sie oczywiscie ze zwolnieniem tempa.
Tak wielkie larum bo najpotezniejszej klasie, praktycznie niezniszczalnej cos zabrano? Moze potrzebujecie balansu w kamykach inkrustacji, nie sam intel zeby sie samemu spalic tylko moze troche hartu? albo czego zgola innego :P ......

ale.... jak to mowi Wilq "jestem szaraczkiem grajacym tylko kilka lat"
__________________
Oddajcie mi moje posty

"Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi"
Hiob is offline  
Reply With Quote
Old 01-05-2014, 02:38 PM   #14
Dark Queen
Junior Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 14
Default

Przepraszam Cie bardzo, drogi Hiobie.. sprawdzilam - niezbyt wypasiony rycerz na 70 lvlu ma ponad 13k pancerza. Piszesz- 10k many? Przeciez o tym pisalam w jednym z postow.. 10k- ile trwa regeneracja? 1 minute? 2?- 100k- ta jedno czy dwuminutowa regeneracja x10... ale ktory zaklinacz ognia na 70 lvlu ma 100k many?.. pisze na podstawie mogego alta- 140k many. Czyli Twoje 1-2 minuty x14 (!)- po to, by moc sobie pograc z 3- 5 min. Czy grasz/ grales zaklinaczem ognia przed i po zmianach? Jesli nie- prosze, moze nie zajmuj stanowiska w tym temacie.. bo zaraz dojdziesz do wniosku, zeby poodbierac wszystkie atuty innym klasom na rzeczy wykokszenia rycka- a temat ten DEFINITYWNIE nie ma nic wspolnego z magiczna tarcza u zaklinaczy.
Dark Queen is offline  
Reply With Quote
Old 01-05-2014, 03:43 PM   #15
Hiob
Member
Info
 
Join Date: May 2013
Posts: 62
Default

Ależ droga DQ zajmuje stanowisko bo jestem graczem takimze samym jak i Ty.
Mowie tylko ze moze zamias skomlec ze cos zabrano zaklinaczom zacznij grac oszczedzajac mane, nikt Ci nie kazal bawic sie z mobkami 5-6 min tracac cala mane, zrob to oszczednie a bedziesz mila dluzsza zabawe. Twierdzisz ze Twoja klasa taka poszkodowana wiec podano Ci przyklad innej klasy, ktora tak ma od poczatku i o dziwo potrafi sobie jakos radzic z wiecznym brakiem many (majac jej dziesieciokrotnie mniej niz Ty. . Ubierz sie inaczej, nie bedziesz tak mocna ale z pewnoscia mana szybciej urosnie, cos za cos - wszyscy tak mamy.
Nie mowie zeby zabrac wszystkie przywileje klasom, ale jako ze cala Fragoria sie zmienia, moze czas zmienic styl gry. Do tej pory promowana byla klasa zaklinacza moze ten czas juz sie skonczyl ? :P

PS/ nie musze grac zaklinaczem przed/po - wystarczy widziec i troche myslec
__________________
Oddajcie mi moje posty

"Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi"
Hiob is offline  
Reply With Quote
Old 01-05-2014, 04:09 PM   #16
Hiob
Member
Info
 
Join Date: May 2013
Posts: 62
Default

Taka jeszcze drobnostka, rycerz nie jest klasa magiczna i regeneracja tych marnych 10k many trwa troszke dluzej niz sadzisz
__________________
Oddajcie mi moje posty

"Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi"
Hiob is offline  
Reply With Quote
Old 01-05-2014, 05:45 PM   #17
Dark Queen
Junior Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 14
Default

Hiob- z kultura troche, podnies nieco swoj poziom wypowiedzi. Nie SKOMLE, nie jestem zwierzeciem. Chcesz kogos poobrazac to moze wyjdz sprzed kompa, poszukaj partnera do sparringu. Nie probuj bic sie z kims, kto Ci nie chce oddac /pisze o mnie/. Tak sie rozczulasz nad ryckiem? Co powiesz na to: jednago dnia wchodzisz do gry i okazuje sie, ze usunieto Wam skill leczacy? Pewnie wielu graczy grajacych innymi klasami sie ucieszy, ze dobrze tak itd... Na tym koncze polemike z Toba. Co do Twojej postaci, rycka 87 z pancerzem niewiele wiekszym, niz ma zaklinacz na 70 lvlu.. czyli 6k... moge zdradzic Ci pewien trick... podnies itemy chociaz do +5, powinno byc lepiej :>
Dark Queen is offline  
Reply With Quote
Old 01-05-2014, 08:53 PM   #18
Hiob
Member
Info
 
Join Date: May 2013
Posts: 62
Default

Bravo

Moze rzeczywiscie zajmij sie biciem mobkow ......
__________________
Oddajcie mi moje posty

"Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi"
Hiob is offline  
Reply With Quote
Old 01-06-2014, 12:02 PM   #19
Shellerini
Junior Member
Info
 
Join Date: Dec 2013
Posts: 10
Default

ehhh.... Magicznej tarczy praktycznie już nie ma zużywa ona zbyt wiele many, by jej użyć trzeba ją samemu kliknąć ok ... ALE MOŻE ZDENERWOWAĆ KAŻDEGO GRACZA ŻE POCHŁANIA TYLE MANYNa zaklinaczu lodu jest spoko gdyż ma buffa i manę ma zawsze, ale zaklinaczem ognia już nie da sie samemu pograć
Shellerini is offline  
Reply With Quote
Old 01-07-2014, 02:38 AM   #20
Pelagia
Junior Member
Info
 
Join Date: Sep 2013
Posts: 22
Default

Quote:
Originally Posted by Sir Vimes View Post
Drodzy gracze

Zaklinacz jest klasą skrajnie ofensywną i właśnie z tego powodu tarcza dająca tak znaczącą ochronę nie może go chronić cały czas, ponieważ to czyniło tą klasę niemalże niepokonaną Co do uzupełnienia many - wystarczy gra drużynowa, strzelec/szlachetny obrońca w drużynie, którzy uzupełnią manę. Nie mówimy, że jakoś nie zostanie w najbliższym czasie zmieniony procent zabieranej many, ponieważ na pewno są zbierane dane na temat aktualnej użyteczności skilla, ale na pewno nie wróci on do swojej poprzedniej formy.

Mamy nadzieję, iż jest to wystarczająco wyczerpująca odpowiedź

Fragoria Team
Jestem zaskoczony, że taki dzień nastąpil ale chociaż raz się muszę z Panem zgodzić .

Quote:
Originally Posted by Dark Queen View Post
Znaczy sie- teraz, by pojsc do lokacji podropic kamienie ulepszenia czy surke musze zebrac grupe pomocnikow, ktora umozliwi mi przejscie (w lok. 70) dalej, niz za pierwszy kwadrat mobow? Wybacz, interesujaca teoria. Magiczna tarcza? Dlaczego ona byla? Gdyz zaklinacz ma tylko 6k pancerza, nie 26, zalaczajac sie (mowa o tarczy) czasowo jakos niwelowala te roznice miedzy zaklinaczem a innymi klasami, ktore tego pancerza maja kilkanascie k (badz powyzej 20k) na 70 lvlu. Teraz wniosek: graczu! Nie ulepszaj swojego zaklinacza! Nie gas itemow, nie dokupuj kamieni inkrustacji-nie dodawaj intela(!), bo wykopiesz sobie wiekszy dol na grob. Wiecej intela = wiecej many = dluzszy czas oczekiwania na regen.
Magiczna tarcza? Do czego zakliny jej używały ? Do obrony ?

No i teraz Pani DQ dużo w swoich wywodach się mija z prawdą (ale co ja mogę wiedzieć nie gram zawodowo zaklinem ). Jak dobrze pamiętam zaklinacz ognia ma taki fajny skill "wchonięcie magii" zgadza się ? nie podpowiem jak go użyc w jaskini zawodowcy powinni wiedzieć .

I teraz prosty przykład zaklinacz ognia ( 86 lvl nie wykokszony na maxa ) z 248k many na tarcze magiczna użyje 37k many a wchłonięcie magii po chwili odda mu 30k many, więc 7k many na odpalenie tarczy to chyba nie jest taka tragedia.

Ja rozumiem, że do tej pory zaklinacze używali tylko jednego skilla pożar wewnętrzny, który zabiera 25% many i nie było tragedii ale teraz się trzeba nauczyć grać zaklinaczem a nie tylko klikać jeden czar . Jak już trzeba użyć , więcej niż jednego skilla to zaklinacz ognia jest bee.


Quote:
Originally Posted by Shellerini View Post
ehhh.... Magicznej tarczy praktycznie już nie ma zużywa ona zbyt wiele many, by jej użyć trzeba ją samemu kliknąć ok ... ALE MOŻE ZDENERWOWAĆ KAŻDEGO GRACZA ŻE POCHŁANIA TYLE MANYNa zaklinaczu lodu jest spoko gdyż ma buffa i manę ma zawsze, ale zaklinaczem ognia już nie da sie samemu pograć
A Pan to chyba wątek pomylił to się rozmawia o prawdziwych zaklinaczach ognia a nie o jakiś podróbach na 63 lvl.
Pelagia is offline  
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off