Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Ogólne Omawianie

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 11-22-2017, 07:31 AM   #1
*Rumcela*
Member
Info
 
Join Date: Nov 2017
Posts: 30
Cool Polemika z nadmodem

Szanowny Panie Osservatore!
Zamykanie wątków nie spowoduje założenia graczom kagańców. Twoje słowo przeciw słowu mojemu i gracza pogi83. Być może na serwerze pol1 informacje są przekazywane na bieżąco. Być może, na serwerze pol1 dla wszystkich wszystko jest oczywiste, niestety na pol4 bywają nieogarnięte jednostki, które wiedzę czerpią z forum mail.ru ponieważ na pol4 nie zawsze jest moderator. Za to zawsze jest pomocnik, ale jego rola na tym serwerze chyba nie do końca jest jasna...
Proszę się nie obrażać za gorzkie słowa. Proszę nie traktować graczy jak wrogów, póki co coś jeszcze tam wpłacają na konto gry. Rozumiem, że każdy ma swoje życie i swoje sprawy, jednak kilka lat wcześniej podawanie bieżących na forum informacji nie było problemem. Liczba graczy znacznie się zmniejszyła więc chyba pracy jest adekwatnie mniej to może znajdzie się chwilka na przetłumaczenie dwóch zdań z rosyjskiego forum?
Na koniec pochwała: eventy listopadowe jak zwykle świetne - nowe, odkrywcze, dające mnóstwo zabawy, trzymajmy tak dalej
*Rumcela* is offline  
Reply With Quote
Old 11-22-2017, 11:29 AM   #2
Re to
Banned
rozpowszechnianie plotek i pomówień
Info
 
Join Date: Nov 2017
Posts: 1
Default

ocenzurowano z powodów rozsiewania nieprawdziwych informacji i pomówień.

Last edited by Osservatore; 11-23-2017 at 09:53 PM.. Reason: ocenzurowano z powodów rozsiewania nieprawdziwych informacji i pomówień.
Re to is offline  
Reply With Quote
Old 11-23-2017, 09:52 PM   #3
Osservatore
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 275
Default

Droga Rumcelo,

Zamknięcie wątku spowodowany było jego wyczerpaniem, a nie zakładaniem kagańca. Proszę pochopnie nie oceniać.
Nie oceniam, czy na pol 4 czy innym serwerze grają cyt: "nieogarnięte jednostki". Info, jak pisałem, było podane. Dziś ogłoszono Rzeź we Fragorsku i stosowne info znów zostało podane.
Ja nie traktuję graczy jak wrogów i się nie obrażam - z zasady.
Pochwała eventów listopadowych przesiąknięta jest sarkazmem, jak rozumiem, nie spełniły nadziei. Przykro mi, może na Grudzień poziom Pani zadowolenia będzie wyższy.

Pozdrawiam
__________________
Osservatore
Osservatore is offline  
Reply With Quote
Old 11-24-2017, 05:54 PM   #4
*Rumcela*
Member
Info
 
Join Date: Nov 2017
Posts: 30
Default

Szanowny Osservatore,
dyskusja z Tobą to chyba jedyna moja rozrywka związana z Fragorią. Za każdym razem sądzę, że nie jesteś w stanie mnie już zaskoczyć, ale jednak udaje Ci się. Zamknięcie wątku natychmiast po udzieleniu odpowiedzi sugeruje, że nie masz ochoty prowadzić z kimś konwersacji. Ale to miłe, że od kilku dni zaangażowałeś się w życie forum. Argumenty jakie przywołujesz na ogół są delikatnie mówiąc mętne. Nadal twierdzę, że informacji na temat eventów listopadowych NIE BYŁO na serwerze pol4, a Ty nadal że były. Ale ustąpię, nie chcę Pana irytować. Było takie powiedzenie.... nie warto kopać się z koniem... czy jakoś tak.
Pochwała eventów była jak najbardziej szczera, nie wiem skąd przekonanie że posłużyłam się sarkazmem... Mój poziom zadowolenia, cokolwiek miał Pan na myśli, jest poziomie wyższym niż przeciętny, ale z niecierpliwością czekam na zapowiadane przez Pana grudniowe atrakcje. Chętnie się na ich temat wypowiem, po zapoznaniu
Pozdrawiam
*Rumcela* is offline  
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off