Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Ogólne Omawianie

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 07-29-2013, 03:43 PM   #1
Scourer
Banned
Rozpowszechnianie kłamliwych i fałszywych pomówień
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 75
Default Proszę o kilka wyjaśnień odnośnie sojuszy.

Konkretnie chodzi mi o to, że:

1. jeden sojusz może prowadzić wojnę z dwoma innymi sojuszami gdzie na wiki było podane iż wojna może być tylko z jednym sojuszem

2. o co chodzi z wykupywaniem się bo po licytacji pola są nieaktywne i nie można ustalić stawek monet/odznak/surowców za które zaakceptowalibyśmy wykupienie się od wojny

3. po rozpoczęciu wojny na karcie wykupu jest napisane, że możesz się wykupić ale nadal wszystko jest nie aktywne i zniknęły pola dla surowców pozostało tylko domyślne 1000 monet których nie da się zmienić

4. dlaczego po dosłownie dwóch godzinach nasi przeciwnicy "się wykupili" chociaż nie było, żadnego komunikatu/informacji o ustaleniu wykupu, możliwości jego zwiększenia, a przede wszystkim, że nie przyjąłem/zatwierdziłem czyli nie zgodziłem na jakikolwiek wykup tylko po prostu nagle wywaliło nas z lokacji na nasz serwer, przecież jeśli ktoś proponuje wykup to druga strona musi się na niego zgodzić !

5. nawet jeśli to jest zepsute i działa z jakiegoś chorego automatu po najniższej stawce czyli 1000 monet to dlaczego tych monet nie dostaliśmy i dlaczego wrogowie mogli w ogóle to zrobić skoro ja miałem te pola nieaktywne.


Może wreszcie ktoś KOMPETENTNY udzieli jakiś wyjaśnień bo jak do tej pory to wszystko jest robione "metodą prób i błędów" i nic nie działa tak jak było opisane na wiki, np: było podane ze licytacja jest do 21:00, a w rzeczywistości licytacja trwała do 22:00. Do tego napis ile pozostało czasu do końca jest za długi i czas jest wyświetlany pod klawiszem i jest niewidoczny.
Scourer is offline  
Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off