Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Off-Topic > Off-Topic

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 03-18-2013, 07:12 PM   #1
**dawid**
Banned
sztuczne nabijanie postów
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 62
Question Nowe Forum

Witam Was w tym specjalnym dniu :>

Otóż dnia 18.03.2013 powstało nowe forum i tak sie zastanawiam co wy o nim myslicie wiem że jest świeże ale co o nim myślicie jakies wasz spostrzeżenia uwagi plusy i minusy :>
**dawid** is offline  
Reply With Quote
Old 07-14-2013, 08:51 PM   #2
Habibi
Junior Member
Info
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 1
Default

moim zdaniem jest gorzej. Stare forum było lepsze pod kilkoma względami: podany czas logowania, w lewym rogu Klient-y do pobrania, i chyba na koniec nie było jakiegoś dziwnego "pytanie losowe itd. coś tam MakaronMonsTer" przez to nie mogłem z mobilnego netu nawet na forum zalogować, nie wspominając już o logowaniu Klienta z mobilnego przez co niemoge pykać już miesiąc czasu. Na razie cierpliwie czekam aż to naprawią ale niewiem ile jeszcze wytrzymam zanim w końcu komuś pocisnę lub szczerze wypowiem dalej na ten temat.
Habibi is offline  
Reply With Quote
Old 07-20-2013, 01:08 PM   #3
* Real Renegat *
Junior Member
Info
 
Join Date: Jun 2013
Posts: 14
Default

Habibi można było się tego spodziewać ale z czasem mozna sie przyzwyczaić do tego forum
* Real Renegat * is offline  
Reply With Quote
Old 08-03-2013, 02:45 PM   #4
ozyrus
Banned
Obraza i prowokowanie
Info
 
Join Date: Aug 2013
Posts: 75
Thumbs up

Quote:
Originally Posted by Habibi View Post
moim zdaniem jest gorzej. Stare forum było lepsze pod kilkoma względami: podany czas logowania, w lewym rogu Klient-y do pobrania, i chyba na koniec nie było jakiegoś dziwnego "pytanie losowe itd. coś tam MakaronMonsTer" przez to nie mogłem z mobilnego netu nawet na forum zalogować, nie wspominając już o logowaniu Klienta z mobilnego przez co niemoge pykać już miesiąc czasu. Na razie cierpliwie czekam aż to naprawią ale niewiem ile jeszcze wytrzymam zanim w końcu komuś pocisnę lub szczerze wypowiem dalej na ten temat.
Zgadzam sie z toba , na tym forum brakuje mi kilka waznych rzeczy tzn
linka do clienta 2d i 3d , opcji czasu zalogowania , gdy wybieram opcje ''Zapamietaj mnie'' itak nie zapamietuje , czasami forum jest po rosyjsku chociaz wybralem jezyk polski , ogolnie , tlo itp jest ok dodajcie linki i czas zalogowania i bedzie naprawde dobrze .
ozyrus is offline  
Reply With Quote
Old 08-04-2013, 04:09 PM   #5
*ahmed*
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 263
Default

Link do pobrania klienta 2D jak i 3D jest - wystarczy wysilić się trochę i wejść do odpowiedniego działu. Dane logowania jak i ustawienia językowe również zapamiętuje. Proszę nie wprowadzać innych użytkowników w błąd.
Czas zalogowania jest zbędny - to nie kolejne miejsce do bezsensownego nabijania sobie statystyk.
*ahmed* is offline  
Reply With Quote
Old 08-05-2013, 10:29 AM   #6
Pomodoro
Junior Member
Info
 
Join Date: Jun 2013
Posts: 19
Default język nie jest zapamiętywany!

Niestety w ustawieniach język na forum nie jest zapamiętywany - ss z dziś proszę spojrzeć wśród polszczyzny mamy cyrylicę.....'
http://scr.hu/0j61/byokp
*czasami jest więcej tematów pisanych właśnie w ten sposób;/
Pomodoro is offline  
Reply With Quote
Old 08-06-2013, 05:40 PM   #7
*ahmed*
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 263
Default

ehhh - to jest wykaz ostatnich postów, w którym znajduje się czasami również spam obcojęzyczny. Ocenianie lokacji językowej na podstawie 1-2 linijek mija się z celem - reszta forum jest polskojęzyczna.
*ahmed* is offline  
Reply With Quote
Old 11-01-2013, 10:22 PM   #8
Damiix
Member
Info
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 31
Default

Ja powiem tak jeśli chcieli odświeżyć forum to nie musieli zakładać nowego tylko wystarczyło pogrzebać w ustawieniach i by było dobrze mi się podobało stare forum.
__________________
Główna postać: Damiix
Lv: 70
Klasa: Szlachetny obrońca
Gildia: WAR
Ocena reczy: 7700+

Chowaniec: Potężny Smok(GR 7-11)
Imie: Cedrik
Lv:70
Ocena rzeczy: 8000+

Server:Pol3(Podlasie)
Damiix is offline  
Reply With Quote
Old 12-03-2013, 10:28 AM   #9
Pomodoro
Junior Member
Info
 
Join Date: Jun 2013
Posts: 19
Thumbs down polskojęzyczna.....

proszę o przetłumaczenie tego "polskiego" tekstu, bo nie znajduję w słowniku takowych literek, a przecież mam ustawienia polskie, więc powinnam bez problemu zorientować się, co autor miał na myśli http://scr.hu/0j61/719ly ..... nawet jeśli to tylko spam .... no cóż i tak niczego to nie wyjaśnia, bo ja nie wiem, co tu jest napisane .... a ustawienie jezykowe;/ no chyba coś z nimi jest nie tak...czy można to poprawić, aby już nie było takich dodatkowych rozrywek umysłowych - z góry dziękuję za pomoc w rozwiązaniu tegoż błahego problemu informatycznego
Pomodoro is offline  
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off