Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Sugestie i pomysły

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 04-07-2017, 09:06 PM   #1
Score49
Banned
Pomówienia na temat administracji .
Info
 
Join Date: Apr 2017
Posts: 3
Default DNO

1)Czemu okradacie graczy? żeby zrobić fragosie trzeba było wydać jakieś 30k/40k szm i nagle zmieniacie w jakiegoś potworka do którego książka ni nic nie pasuje, i jakie to jest jak to napisał Osservatore "uatrakcyjnienie gry". To bardziej jest naciąganie graczy na dalsze koszta i nie wiem jaki to ma sens.

2)Kolejny jest epik wchłanianie jak poszło w górę to na 49 jest nie do zrobienia jak sie leje graczy, sam mogę decydować czy skończymy czy nie, skoro jak każdy bije bosa to schodzi jakieś 20min z ubiciem,jeżeli chodzi wam o te epiki 60+ no to tam może byście podzielili w końcu 60-85 i 86-100 bo 60lvl z 99lvl no ma spore szanse na pewno

3)Hp bosów, jak słyszałem na 63 mają bosy 7-11mln hp no a tam jest dużo bosów więc nawet żeby wybić to tam powyżej 1h trzeba siedzieć na pewno żeby ubić (nie mówię tu o kontach smodów czy gm bo w tym przypadku nie długo im zejdzie, a chodzi mi o graczy takich typowych do 12k ocenki co mają te pomarańcz ity na +9

Treść usunieta .

Last edited by NANOOUK; 04-12-2017 at 01:39 PM..
Score49 is offline  
Reply With Quote
Old 04-12-2017, 01:28 PM   #2
NANOOUK
Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 50
Default

Drogi Graczu,

Odnośnie punktu 1, masz odrobinę racji, z wyjątkiem tego że cytuje :„okradamy graczy” , „żeby zrobić fragosie trzeba było wydać jakieś 30k/40k szm”, „To bardziej jest naciąganie graczy na dalsze koszta”. Pragne przypomniec także ,ze nie my Moderatorzy stoimy za upkami i pomysłami do nich .Robienie z nas kozłów ofiarnych wg własnego widzimisię jest po prostu niedorzeczne .

Odnośnie 1 jak i 2 punktu, jest to bardziej subiektywna ocena sytuacji, zależna od postępowań graczy, oraz ich postaci.

Odnośnie punktu 3, sprawę przedstawiono administracji gry, z prośbą o zmniejszenie HP bossów na lokacji 63 i czekamy na ustosunkowanie się Administracji gry do naszej prośby. Pragnę przypomnieć że kiedyś bicie bosów potrafiło trwać po kilka godzin, i to dla grupy 10 osób, które były ówczesnymi koksami, tak więc proszę nie przesadzać. Czasem trzeba włożyć trochę wysiłku w grę i poświęcić jej odrobinę czasu, ponieważ zbyt łatwe rzeczy stają się nudne.

Odnośnie 4tej części, są to pomówienia oraz oczernianie moderacji, więc została ona ocenzurowana.

Życzymy miłej gry.
__________________
..Odwieczna tęsknota za wędrówką Szarpie łańcuchem przyzwyczajeń I znów z zimowego snu Budzi się we krwi dziki zew...

Z prądem płyną tylko zdechłe ryby

Last edited by NANOOUK; 04-12-2017 at 01:33 PM..
NANOOUK is offline  
Reply With Quote
Old 04-16-2017, 09:21 AM   #3
Score49
Banned
Pomówienia na temat administracji .
Info
 
Join Date: Apr 2017
Posts: 3
Default

Ciesze się że się rozumiemy, tylko szkoda ze tylko 63 zostało poruszone ponieważ na 49 jest aż 5mln hp a na 58 tyle samo to troszkę za dużo.
CENZURA

Last edited by Zuby; 04-19-2017 at 09:16 AM..
Score49 is offline  
Reply With Quote
Old 04-18-2017, 11:52 AM   #4
Score49
Banned
Pomówienia na temat administracji .
Info
 
Join Date: Apr 2017
Posts: 3
Default

jeszcze jedna propozycja żeby skasować te tarcze niewrażliwości na wyspie szaleństwa, ganiam się często tam z graczami i grupa graczy od 10k do 13k nie daje mi rady bo cały czas na niewrażliwości biegam to troszkę nie za bardzo jest, na 28 tego nie ma i tam 2 graczy po 5k przyjdzie jak w miare ogarniają to mnie ubijają bez potek bo reszta to raczej mnie z potkami hp leje
Score49 is offline  
Reply With Quote
Old 04-19-2017, 09:15 AM   #5
Zuby
Senior Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 111
Default

Quote:
Originally Posted by Score49 View Post
Ciesze się że się rozumiemy, tylko szkoda ze tylko 63 zostało poruszone ponieważ na 49 jest aż 5mln hp a na 58 tyle samo to troszkę za dużo.
Drogi graczu,

Zwiększona ilość życia bosów i podniesienie wchłaniania, ma uatrakcyjnić grę . Prozycje do poprawek zostały przekazane i czekamy na decyzje administracji .
Sprawy kadrowe to nie Twój problem tylko administracji . Jeżeli masz jakieś skargi lub uwagi na prace moderatora / supermoderatora to proszę pisać na suport .

Quote:
Originally Posted by Score49 View Post
jeszcze jedna propozycja żeby skasować te tarcze niewrażliwości na wyspie szaleństwa, ganiam się często tam z graczami i grupa graczy od 10k do 13k nie daje mi rady bo cały czas na niewrażliwości biegam to troszkę nie za bardzo jest, na 28 tego nie ma i tam 2 graczy po 5k przyjdzie jak w miare ogarniają to mnie ubijają bez potek bo reszta to raczej mnie z potkami hp leje
Już było to zgłaszane i raczej nie ulegnie zmianie jednym to pomaga innym utrudnia, ale za to słabsi maja szanse też coś tam pozbierać.
Zuby is offline  
Reply With Quote
Old 04-25-2017, 07:01 AM   #6
grabar
Junior Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 17
Default

Ja w podobnej sprawie tylko dotyczy jaskini 43, boss 4 Cete nie dość że ma podwyższony hp, to ogłuszenie które nakłada się bez przerwy i jak tu bić bosa kiedy nic nie można zrobić tylko stać i patrzeć jak Ci hp spada, nawet uciec nie można, żeby choć parę sekund przerwy w ogłuszeniu, czy doczekamy się na zmianę!!
grabar is offline  
Reply With Quote
Old 05-04-2017, 02:11 PM   #7
Zuby
Senior Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 111
Default

Problem został przekazany wyżej i jest w trakcie sprawdzania.
Zuby is offline  
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off