Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Ogólne Omawianie

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 08-16-2017, 06:22 AM   #1
pogi83
Junior Member
Info
 
Join Date: Sep 2016
Posts: 26
Default beda zmiany?

Witam ja chcialem napisac miałem przerwe w grze ale widze ze nadal nie ma kamieni do broni dla szlachetnego.2 sprawa wchodze na wiki chce zobaczyc kiedy sa bosy w duzej jaskini 86 oki sa godziny napisane jak ktos nie gral dlugo nie pamieta wiec jade o danej godzinie na bosa i czekam a tu nic moze by dalo sie to zmienic np swiezy gracz czyta wiki i go w blad wprowadza 3.sprawa to kamienie mam zakladke kamieni dla uzdrowiciela i innej klasy co mam z tym zrobic tez widze zero zmian i z czego zauwazono na polskich serwerach gra kilka juz osob zadnych pomyslow laczenia serwerow? bo w grze juz brak rozgywki a do czego to prowadzi chyba kazdy wie
pogi83 is offline  
Reply With Quote
Old 08-16-2017, 02:11 PM   #2
Ossust
Banned
rozpowszechnianie nieprawdy
Info
 
Join Date: Jun 2017
Posts: 6
Default

(...) Ocenzurowano z powodu kłamstw.

Last edited by Osservatore; 08-16-2017 at 08:50 PM..
Ossust is offline  
Reply With Quote
Old 08-16-2017, 08:54 PM   #3
Osservatore
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 275
Default

Drogi graczu,

gra co jakiś czas jest uaktualniania, nie każda zmiana może układać się po Twojej myśli, jednak musi uwzględniać ogólną grywalność i różne gusta. W kwestii kamieni do noży, czekamy na ich pojawienie się, choć nie spodziewamy się ich w najbliższym czasie.

Miłej gry.
__________________
Osservatore
Osservatore is offline  
Reply With Quote
Old 08-17-2017, 07:16 AM   #4
Sayan
Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 85
Default

Rzadko pisze ale ...chciales zmian to masz...ceny 100% w góre poszly
Sayan is offline  
Reply With Quote
Old 08-17-2017, 08:47 AM   #5
Rumcela
Junior Member
Info
 
Join Date: Jan 2014
Posts: 12
Default

Gratulacje dla pomysłodawców dzisiejszego.... hmmm nie wiem czego. Przełknęliśmy przejście od "mikropłatności" do drenowania portfeli, przyzwyczailiśmy się do zwiększonego hp bossów, nawet nikt nie komentował kompletnie nieudanych eventów i gier, ale dziś to był strzał w kolano. Masz rację Osse, ogólna grywalność na pewno się poprawi jak odejdzie kolejnych kilkudziesięciu graczy. O gustach podobno się nie dyskutuje, ale przyznam, że chciałabym poznać tych którym akurat dzisiejsze działania się podobają, nie mam na myśli administracji. P.S. czy wynagrodzenia moderacji również wzrosły?
Rumcela is offline  
Reply With Quote
Old 08-17-2017, 01:46 PM   #6
Ossust
Banned
rozpowszechnianie nieprawdy
Info
 
Join Date: Jun 2017
Posts: 6
Default

No Rumcela raczej nie zmalały, i tak ci zaraz zablokują wiadomość bo zaraz będzie że rozliczasz modków powodzenia dla graczy co chcą wbić teraz 11 o 12 nie wspomne, albo gaszenie... szkoda pisać to już chyba koniec gry jest coraz blizej
Ossust is offline  
Reply With Quote
Old 08-17-2017, 02:05 PM   #7
Rumcela
Junior Member
Info
 
Join Date: Jan 2014
Posts: 12
Default

Tak, dziś rozliczam moderację, ponieważ to oni są pośrednikiami pomiędzy graczami a administracją. Wydaje mi się, że powinni również dbać o nasz komfort. Więc gdzie info o zmianach i uzasadnienie?
http://forum.fragoria.ru/content.php szczególnie polecam zapoznanie się z punktem 3 informacji. W wolnym tłumaczeniu: ponieważ korzystaliście z promocji na zakup szmaragdów w podzięce zafundujemy Wam podwyżkę cen.
Na koniec życzą przyjemnej gry, chyba nie chodzi im o Fragorię?
Rumcela is offline  
Reply With Quote
Old 08-17-2017, 04:20 PM   #8
pogi83
Junior Member
Info
 
Join Date: Sep 2016
Posts: 26
Default

o masz wykrakalem zmiany fajnie zamiana kamieni ale rok czasu szlachetny czeka na kamienei w broni a tu nowe kamienei daja a nie naprawia starych bledow no to sie im udal nie dlugo na maila bedzie info przepraszamy ale gra zostaje zamknieta to co dzis zrobili ? hmm szkoda slow na to na ta gre bede zagladal zeby zobaczyc frekfencje ale z tego co wiem dzis 17 osob przestalo grac i skasowalo konta brawo team fragoria
pogi83 is offline  
Reply With Quote
Old 08-20-2017, 09:05 PM   #9
Osservatore
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 275
Default

@ Rumcela - Proszę też pamiętać, że promocja ma na celu zachęcenie graczy do wydania realnych środków finansowych na wirtualną walutę (szmaragdy), co z kolei przekłada się na dochód firmy będącej właścicielem tej gry. Ona z założenia nie przewiduje, że jej adresat będzie obciążony kosztami promocji. Z drugiej strony praca nad utrzymaniem i ulepszeniem gry kosztuje, co wydaje się oczywiste. Wysokość promocji zależy od decyzji właściciela danego towaru/usługi. Nawet najlepsza promocja zakłada, że jakąś sumę pieniędzy (lub innych dóbr) należy wydać.

@ Pogi83 - W kwestii kasowania kont - nie wiem, skąd masz takie dane, co nie zmienia faktu, że gracze się nadal, wbrew pesymizmowi wyzierającemu z Twego posta, logują i grają.

Życzę miłej gry.
__________________
Osservatore

Last edited by Osservatore; 08-21-2017 at 07:38 PM..
Osservatore is offline  
Reply With Quote
Old 08-23-2017, 04:52 PM   #10
pogi83
Junior Member
Info
 
Join Date: Sep 2016
Posts: 26
Default

oki chciałem zapytac sie jedna rzecz mianowicie czy my Polacy musimy sie grysc miedzy soba nie mozemy np wspolnie sie umowic i na crosa isc powalczyc z ruskimi w koncu jakas atrakcja by byla wspolnie zrobic to nie wazne z jakiej gildi wrogej czy sojuszowej poodbijac jakas jaskinie bo my walczymy ze soba a ruscy maja 2 razy wiecej jaskin przez nasze takie jest i dzuo rosyjskich graczy z milo checia tez powalcza ale my musimy sie zgadac przejac jaskinie nie wiem czy ktos bedzie zainteresowany ale mysle ze to plan dobry jest tylko kwestia porozumienia sie na sc pomyslcie o tym prosze bo tu juz jest na grze sami wiecie co jest czekam na jakies wpisy checi moze plany zeby zrobic cos
razem Polacy!!
pogi83 is offline  
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off