Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Szukasz odpowiedzi na swoje pytania?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 01-06-2020, 05:58 PM   #1
Aeval
Junior Member
Info
 
Join Date: May 2013
Posts: 16
Default Problem z inkrustacją

Witam,
po kilku latach przerwy rozglądam się trochę i nie wiem wracać, czy nie?
Na początek mam pytanie odnośnie inkrustacji. Nie mogę dodać kamieni do przedmiotu. Mam postać na 60 lvl i mam otwarte 6 z 7 slotów. Zdaje się że ten jeden można będzie otworzyć dopiero przy 70 lvlu z tego co pamietam. Ale dawniej było tylko 6 slotów, więc nie wiem czy w ten dodatkowy wkłada się jakieś inne kamienie? Kamienie do broni można gdzieś kupić? Wymienić? Czy gdzieś można zdobyć? I jeszcze jedno pytanie. Dla czego moje kamienie 7 generacji mają po 102 punkty hartu, inteligencji itd. a jak widzę gracze mają po 204? Czy w jakiś sposób można podnieść te ilości? To tyle chwilowo. Pozdrawiam
Aeval
Aeval is offline  
Reply With Quote
Old 01-06-2020, 08:24 PM   #2
Lijunia*
Junior Member
Info
 
Join Date: Dec 2018
Posts: 2
Default

1) Dodatkowy slot po prawej stronie, służy do włożenia klejnotu adamantowej skóry. Zmniejsza on obrażenia otrzymywane od chowańców typu smoki.
2) Co do kamieni do broni to można je zakupić w sklepie zakładka "ulepszenie", zdobyć z tytanowych skrzyni za 4k szmaragdów, można również wymienić je za "medale za odwagę", które są jedna z nagród w grze "Bitwa Czołgów". (tyle obecnie sposobów pamiętam ich zdobycia) Jesli posiadamy klejnoty do broni nie dopasowane do naszej klasy to istnieje możliwość wymiany ich w mieście u Szlifierzy kamieni obok Światogóra.
3) Od jakiegoś czasu w grze dostępne są nowe kamienie o podwojonej wartości tzw. zaczarowane.
Lijunia* is offline  
Reply With Quote
Old 01-06-2020, 11:22 PM   #3
Aeval
Junior Member
Info
 
Join Date: May 2013
Posts: 16
Default

Dzięki bardzo za info :-)
Aeval is offline  
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off