Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Szukasz odpowiedzi na swoje pytania?

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 06-29-2019, 12:49 PM   #11
Verity
Banned
obraza moderatora, prowokacja
Info
 
Join Date: Apr 2018
Posts: 4
Default

usunieto

Last edited by NANOOUK; 06-29-2019 at 06:25 PM.. Reason: nic nie wnoszaca dyskusja do watku.
Verity is offline  
Old 07-06-2019, 09:57 AM   #12
NANOOUK
Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 50
Default Post osobisty

Szanowni Gracze
Moj post jest postem osobistym tzn w tej chwili uprawiam samowolke - ale moze nakresli Wam sytuacje Polskiej Moderacji w sprawie LootBoy . Probowalismy , zarowno jako moderacja a takze zupelnie prywatnie rozmawiac z Tworcami Gry i naszymi przelozonymi na temat calkowitego uchylenia kar lub znacznego zmniejszenia ich. Przekazywalismy wszelkie Wasze prosby i rozterki . Podpieralismy je dokumentacja z Waszego wkladu pienieznego w te gre . Nie plaszczylismy sie tylko ostro klocilismy bo uwazam ,ze Gracze nie moga ponosic konsekwencji za niedpowiedzenia w grze .. I mimo ,ze wszyscy globalnie uwazaja ,ze to co sie stalo jest niesprawiedliwe nikt nie powie tego otwarcie . Powiem to ja , bez wzgledu na konsekwencje jakie mnie za to spotkaja . Przegralismy , nie dalismy rady ... Odgornie zaproponowany wykup kont za kwote z matrixa i nie jest to naszym pomyslem . Fakt daje furtke odzyskania konta ale ... no wlasnie .. tu oszczedze Wam tego co mysle .


Drodzy moi ! Wiem ,ze macie prawo byc wsciekli ale blagam nie obrzucajcie nas fekaliami bo moderacja nie ma nic wspolnego z decyzjami z gory ... Polityka firmy chwilami jest tak bardzo dla mnie nie zrozumiala ,ze szkoda slow ... gdzies ktos po drodze zapomnial ze to Gracz jest najwazniejszy bo to on generuje gralnosc i zyski firmy . Powiem Wam jeszcze cos , bez wzgledu na plotki jakie kraza - na serwerach ru , ger itp nie oddano nikomu kont za free. Ci co je odzyskali po prostu zaplacili za to . Moze nie chca wyjsc na miekkich i łgaja ,ze im oddano ... Prawda jest taka ,ze musieli zaplacic . Jesli jest inaczej - jesli macie dowody ,ze odblokowano za free bardzo prosze mi je podrzucic ..
Mowi sie ,ze jestesmy pomostem miedzy graczem a Administracja - ja czasem mam wrazenie ,ze na tym pomoscie nie dziala juz od dawna telefon ... tzn gadamy jak do sciany ..
Jestesmy tez pierwsza linia w tej grze wiec na nas leca kamienie ... macie prawo je rzucac ale tym razem musicie wiedziec ,ze jestesmy bezsilni tak samo jak Wy ...

Ja osobiscie , moge tylko Was bardzo przeprosic za zaistniala sytuacje . Jest mi przykro i wstyd jako modowi a przedewszystkim czlowiekowi ktory gral tu swojego czasu bardzo intensywnie .. wybaczcie ze nie udalo sie nam zrobic nic wiecej w sprawie Lootboy ..wlasciwie nic nam sie nie udalo ... Walenie glowa w mur .. to nie jest tak ,ze nic nie robilismy ...

Prosze nie mieszajcie z blotem moderacji ... nie na tym poziomie zapadaja decyzje - niestety.
Jesli przyjdzie mi poniesc konsekwencje za ten post , to poniose je z usmiechem .. warto . Warto bo powinniscie wiedziec co sie stalo i dlaczego tak to wyglada .
__________________
..Odwieczna tęsknota za wędrówką Szarpie łańcuchem przyzwyczajeń I znów z zimowego snu Budzi się we krwi dziki zew...

Z prądem płyną tylko zdechłe ryby

Last edited by NANOOUK; 07-06-2019 at 01:46 PM..
NANOOUK is offline  
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off