Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Ogólne Omawianie

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 07-10-2013, 02:12 PM   #1
Damiix
Member
Info
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 31
Cool Szmarki

Mnie to denerwuje że jeśli chcesz być w normie w tą grę to musisz zainwestować bo inaczej jesteś słaby że na 70lv na zamek nie wejdziesz. Już nie mówię żeby nie było sklepu czy coś ale obniżyć ceny bo jak (przy promocji) chcesz kupić kamień do inkrustracji to majątek kosztuje gdyby dało sie troche zjechać z cen itemów. Albo jak czytałem w inny temacie za codzienne logowanie nagroda chociażby w złocie. Wiem że są skrzynki w sojuszach ale większość gildii i graczy owego nie posiada więc chciałbym żebyście się tym zainetesowali.
__________________
Główna postać: Damiix
Lv: 70
Klasa: Szlachetny obrońca
Gildia: WAR
Ocena reczy: 7700+

Chowaniec: Potężny Smok(GR 7-11)
Imie: Cedrik
Lv:70
Ocena rzeczy: 8000+

Server:Pol3(Podlasie)
Damiix is offline  
Old 07-12-2013, 04:44 PM   #2
* Real Renegat *
Junior Member
Info
 
Join Date: Jun 2013
Posts: 14
Default

W ta grę da się zagrać bez ładowania w szmaragdy bo predzej czy poźniej uzbierasz na złoty (nowy) secik albo za secik z sakiewki. a dalesze ulepszanie(powyżej +5) też da sie ominąć ładowania szmaragdów tylko że czasami to irtujace ale ciaglę jednak możliwe
* Real Renegat * is offline  
Old 07-13-2013, 04:55 PM   #3
Wilq
Junior Member
Info
 
Join Date: May 2013
Posts: 17
Default

na 70 lvl na zamek nie wejdziesz???? jeżeli tak to wygląda u Ciebie to sugeruję zmienić grę. Bez żadnego wysiłku i bez kupowania szmarków można odpowiednią ocenę zdobyć i to na niższym lvl żeby wejść na zamek.

Ja rozumiem chęć nabicia postów i powielania tematów które już ktoś gdzieś zaczął (np. klient 3D) ale prośba opanuj się trochę bo jak nie to już niedługo raczej Twoich postów nie zobaczymy
Wilq is offline  
Old 07-15-2013, 08:42 AM   #4
Osservatore
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 275
Default

Zamykam, gracze udzielili odpowiedzi. Temat wyczerpany.
__________________
Osservatore
Osservatore is offline  
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off