Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Szukasz odpowiedzi na swoje pytania?

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 01-24-2022, 09:39 PM   #1
*tokio*
Junior Member
Info
 
Join Date: Jan 2022
Posts: 10
Exclamation ban/moderator/SUPPORT

Dołączyłbym ten komentarz pod tamtym postem ale moderator uważa że dał obszerną i wyczerpującą temat odpowiedź i zamknął wątek
Jak to jest z tymi banami moderator który da bana nie ma obowiązku wskazać za co tylko może podać pkt regulaminu? a jak napiszę na support to mam napisaną treść tego punktu w regulaminie coś tu chyba jest nie tak, kiedyś każdy moderator który dał bana wysyłał powód który był uwieczniony na scr a teraz nawet z supportu takiej odpowiedzi nie możemy uzyskać? czekam na obszerniejszą odpowiedź z supportu w sprawie mojego bana i proszę nie zamykać bo jak dostanę będę miał kolejne pytanie może pytania

POMÓŻ SZPAKOWI PRZETRWAĆ ZIMĘ
*tokio* is offline  
Old 01-29-2022, 03:30 PM   #2
*tokio*
Junior Member
Info
 
Join Date: Jan 2022
Posts: 10
Default

czy ktoś z moderacji ustosunkuję się do tych scr?
*tokio* is offline  
Old 03-22-2022, 05:48 PM   #3
Whitervbbit
Senior Member
Info
 
Join Date: Aug 2018
Posts: 178
Send a message via Skype™ to Whitervbbit
Default

Gdy gracz zostaje ukarany to odpowiedni punkt regulaminu zostaje przypisany do screena i jest to widoczne dla Ciebie i dla nas. Proszę screeny rozmów wysyłać w wiad. prywatnej.

Pozdrawiam.
Whitervbbit is offline  
Old 03-22-2022, 08:46 PM   #4
*tokio*
Junior Member
Info
 
Join Date: Jan 2022
Posts: 10
Default

w wiadomości prywatnej jak ty jesteś rzadko na grze, a jak już byłaś pisałem do Ciebie to nie raczyłaś odpisać tylko się wylogowałaś, ale wracając chcę żeby się moderacja ustosunkowała do tych scr
*tokio* is offline  
Old 03-23-2022, 07:08 PM   #5
Whitervbbit
Senior Member
Info
 
Join Date: Aug 2018
Posts: 178
Send a message via Skype™ to Whitervbbit
Default

Po prostu zapytaj moderatora, który Cię ukarał. Jeśli jednak chcesz złożyć zażalenie to proszę pisać na RU Support. Temat zamykam.
Whitervbbit is offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off