Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Szukasz odpowiedzi na swoje pytania?

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 09-10-2016, 03:17 PM   #1
Dark-
Banned
Wprowadzanie graczy w błąd
Info
 
Join Date: Jan 2016
Posts: 18
Cool Vredotka część II

(...)

Last edited by Osservatore; 09-10-2016 at 08:49 PM.. Reason: Bezpodstawne oskarżenia wobec moderatora
Dark- is offline  
Old 09-10-2016, 04:39 PM   #2
Heimdall
Banned
Wprowadzanie graczy w błąd.
Info
 
Join Date: Jun 2014
Posts: 10
Default

Witaj,
Chciałem Cię poinformować, że Twoje zachowanie jest już karygodne. Dostałeś nie tylko ode mnie informację, że takie sprawy załatwia się przez Support, więc nie rozumiem Twojego zdziwienia, dlaczego Twój poprzedni post został usunięty. Poza tym, moim skromnym zdaniem na Twoim pierwszym screenie nie widzę żadnej prowokacji, skoro jest to konto moderatora, to stwierdził on tylko, że używasz bugu w grze (tj. wskrzeszanie stale po 15 s). Co do Twojego pytania o bany za emotikony, to zauważ, że emotikonka uśmiechu, itp. w trakcie gdy zabijasz wroga, jest ewidentną prowokacją.

Z Tylu pytań które zadałeś (zresztą nie wiem w jakim celu bo odpowiedzi znasz) moderator popełnił tylko jeden błąd, który każdemu może się zdarzyć. Czy uważasz że jedno 0 więcej lub mniej przy tak dużej liczbie pytań z Twojej strony to taki duży błąd? Zrozum wreszcie, że jeżeli ktoś nie jest w stanie sprawdzić czy dobrze odpisał, bo musi od razu odpisywać na kolejne pytanie, nie jest od razu na nieodpowiednim stanowisku.

Po raz kolejny podajesz tego screena od Falcao, uwierz, że przy takim nagłośnieniu sprawa została już dawno załatwiona. Skoro masz zaprzyjaźnionego moda, sprawdź u niego co i jak

Twoje publiczne oskarżenia są bezsensowne, aroganckie i nie na miejscu. Od tego masz SUPPORT .
Gdybyś nie znał maila: pl@fragoriateam.com

Pozdrawiam
Heimdall is offline  
Old 09-10-2016, 05:14 PM   #3
Heimdall
Banned
Wprowadzanie graczy w błąd.
Info
 
Join Date: Jun 2014
Posts: 10
Default

Chciałbym Cię jeszcze doinformować, że Pełny Screen to screen również z systemowego paska zadań, aby było widać datę i godzinę Inne nie powinny być uznawane, bo mogą być nawet z zeszłego roku
Heimdall is offline  
Old 09-10-2016, 07:35 PM   #4
Dark-
Banned
Wprowadzanie graczy w błąd
Info
 
Join Date: Jan 2016
Posts: 18
Default

Quote:
Witaj,
Chciałem Cię poinformować, że Twoje zachowanie jest już karygodne. Dostałeś nie tylko ode mnie informację, że takie sprawy załatwia się przez Support, więc nie rozumiem Twojego zdziwienia, dlaczego Twój poprzedni post został usunięty.
Mojego zachowania ty nie będziesz osądzał, a co to da jak wyśle na support jak to i tak przejdzie to przez rączki osse i na tym się zatrzyma...

Quote:
Z Tylu pytań które zadałeś (zresztą nie wiem w jakim celu bo odpowiedzi znasz) moderator popełnił tylko jeden błąd, który każdemu może się zdarzyć. Czy uważasz że jedno 0 więcej lub mniej przy tak dużej liczbie pytań z Twojej strony to taki duży błąd? Zrozum wreszcie, że jeżeli ktoś nie jest w stanie sprawdzić czy dobrze odpisał, bo musi od razu odpisywać na kolejne pytanie, nie jest od razu na nieodpowiednim stanowisku.
No akurat na tamte pytanie nie znałem odpowiedzi, i przypominam ze do tego czasu nie dostałem odpowiedzi odnośnie tego krytyka u strzelca

Quote:
Po raz kolejny podajesz tego screena od Falcao, uwierz, że przy takim nagłośnieniu sprawa została już dawno załatwiona. Skoro masz zaprzyjaźnionego moda, sprawdź u niego co i jak
No wiem zablokowali konto Bezimiennego, a jakim cudem to ja nie wiem bo wikah dawał pasy a nie Bezimienny, to tak jak by hmm ja ci daje pasy a ty dajesz dalej i moja postać zostaje zablokowana



Quote:
Poza tym, moim skromnym zdaniem na Twoim pierwszym screenie nie widzę żadnej prowokacji, skoro jest to konto moderatora, to stwierdził on tylko, że używasz bugu w grze (tj. wskrzeszanie stale po 15 s). Co do Twojego pytania o bany za emotikony, to zauważ, że emotikonka uśmiechu, itp. w trakcie gdy zabijasz wroga, jest ewidentną prowokacją.
No skoro tak uważasz, chociaż zaniosłem to do smodka i miał dać za to bana... ale w sumie co ja będę się smodka słuchał skoro ja tu rozmawiam z youtube'rem
Quote:
Twoje publiczne oskarżenia są bezsensowne, aroganckie i nie na miejscu. Od tego masz SUPPORT .
Gdybyś nie znał maila: pl@fragoriateam.com
Maila znam, ale jak wyżej napisałem wpada to do czarnej dziury
Dark- is offline  
Old 09-10-2016, 08:24 PM   #5
Heimdall
Banned
Wprowadzanie graczy w błąd.
Info
 
Join Date: Jun 2014
Posts: 10
Default

Quote:
Mojego zachowania ty nie będziesz osądzał
Racja, ale uświadamiam Ci jak zostanie osądzone przez każdą osobę. Zresztą się przekonasz
Quote:
a co to da jak wyśle na support jak to i tak przejdzie to przez rączki osse i na tym się zatrzyma...
A Forum to niby gdzieś dalej dojdzie? Poza tym nie masz racji, ważne informacje idą dalej. Niestety Twoje zostały już raz ocenione jako bezpodstawne, więc nie rozumiem po co od nowa drążyć temat.
Quote:
No skoro tak uważasz, chociaż zaniosłem to do smodka i miał dać za to bana...
Z tego co mi wiadomo, poważne sytuacje są oceniane przez GM'a Polskich Serwerów, i to od jego decyzji zależy nakładanie banów/blokad. To tyczy również Twojej poprzedniej wypowiedzi.
Quote:
Maila znam, ale jak wyżej napisałem wpada to do czarnej dziury
Po raz kolejny: To co Ci daje wysyłanie oskarżeń na forum? Publiczność? Oklaski? Bo wydaje mi się że nie warto się ośmieszać.

Dziękuję,
Pozdrawiam

PS. Wydaje mi się że temat już wyczerpałeś, a Twoje wypowiedzi gdzie miały dotrzeć dotarły. Więc nie rób spamu w postach, bo to nie jest do niczego potrzebne.
Heimdall is offline  
Old 09-10-2016, 08:51 PM   #6
Osservatore
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 275
Default

Bezpodstawne oskarżenia wobec moderatora

Temat zamykam.
__________________
Osservatore
Osservatore is offline  
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off