Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Ogólne Omawianie

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 07-29-2013, 12:50 PM   #1
Zuby
Senior Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 111
Thumbs up Update - sprostowanie

Quote:
Drodzy gracze

Uprzejmie informujemy, że z pewnych względów info na temat zmian w obrażeniach mobów i bossów było błędne za co przepraszamy, prawidłowe info:

1) dla bossów do 70 lvlu - obrażenia nie ulegają zmianie

2) dla bossów na 75 lvlu - obrażenia wzrastają o 20%

3) dla bossów i mobów 80+ - obrażenia wzrastają o 100% w grach PvE, na boss eventach obrażenia nie ulegają zmianie

Zmiana ta wiąże się z dotychczasową sytuacją na grach PvE, gdzie gracze posiadający klasy leczące otrzymywali niskie wyniki.... ponieważ nie było kogo leczyć, bo gracze prawie nie otrzymywali obrażeń. Mamy nadzieję, że w ostatecznym rozrachunku po przyzwyczajeniu się do tych zmian doceniona zostanie odmiana w grze tych klas

Fragoria Team
heheheheh proszę napisz, które to ciamajdowate uzdro na koczku nie mogło efektywności zrobić ? ta ofiara jak nie potrafiła leczyć do tej pory nie zrobi tego teraz tez bo teraz wszyscy padaja na hita .

A problem polega na czym innym i trzeba było to sprawdzić a nie wprowadzać bzdurne zmiany .

Uzdro na grach maja teraz problem tylko z ksiazkami bo jak ktos ma globalke z karawany z bosa to po za nim nikt na grze nie moze leczyc i raczej się to nie zmieniło i przychodzi uzdro z globalka 1900 na 87 lvl ( śmiech na sali) i nikt poza nim nie może leczyć bo ma książke z karawany i reszta uzdro nie ma jak zrobić efektywności .

PS. Na przyszłość proponuje zapytać na forum o problem a nie robić coś co jest nieprawdą sam jestem uzdro i nigdy nie miałem problemu z efektywnością odkąd są nowe książki, chyba że jest kilku uzdro i to z wyzszymi lvl książek.
Zuby is offline  
Reply With Quote
Old 07-29-2013, 04:23 PM   #2
Scourer
Banned
Rozpowszechnianie kłamliwych i fałszywych pomówień
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 75
Default

Quote:
Originally Posted by Zuby View Post
[...]
Uzdro na grach maja teraz problem tylko z ksiazkami bo jak ktos ma globalke z karawany z bosa to po za nim nikt na grze nie moze leczyc i raczej się to nie zmieniło i przychodzi uzdro z globalka 1900 na 87 lvl ( śmiech na sali) i nikt poza nim nie może leczyć bo ma książke z karawany i reszta uzdro nie ma jak zrobić efektywności .[...]
Potwierdzam, efektywność powinna być od "faktycznej efektywności" a nie od poziomu książki ! Dla przykładu moja globalka to grubo ponad 3500 ale nie mam książek z karawany i np na koczkodanie jakieś uzdro które ma takie książki ale jego globalka to jakieś marne 2100 nabija punkty i ma pierwsze miejsce bo ja nie mogę go przebić MIMO PONAD DWUKROTNIE WIĘKSZEJ EFEKTYWNOŚCI LECZENIA !!! To jest chore ! Przecież punkty na grach miały być odzwierciedleniem EFEKTYWNOŚCI a nie poziomów książek albo czarów.

Pomijam, że książki te powinny być dostępne dla każdego za pomarańczowe odznaki (pomarańczowe książki - więc to logiczne), a tylko ci co chcą je mieć "za darmo" to mogą je zdobyć z bosów.
Scourer is offline  
Reply With Quote
Old 07-30-2013, 01:31 AM   #3
Rayne
Junior Member
Info
 
Join Date: May 2013
Posts: 12
Default

Niestety albo i stety zgadzam się z Zubim... lvl książek łączy się z lvl postaci a nie z umiejętnościami gracza... obrażenia od mobów/bossów na grach mają się nijak do lvl postaci i ksiażek... wchodzi smieszny uzdro ze śmieszną ocena i śmiesznymi umiejętnościami( no bo jak umiejętności leczenia maja się do umiejętności ciągłego wciskania jednego klawisza przypisanego do "globalalki"...) i nie mam najmniejszych szans na dobre miejsce... wcześniej mnie ratowało tankowanie 3 mobów i leczenie siebie, teraz nie mam szans... a "koksy" i tak na kiki od bossów nie dostają obrażeń, które pozwoliłyby uzdro zyskać efektywności... pomysł chybiony

I nie zgodzę się z pomysłem Scourera co do książek za pomarańczowe znaki. Panie Scourer siedząc na serwie to można zielona surke zbierać i na książęce walki chodzić no i może w swoim sojuszu podatek na 100% ustawić i fiolet surke z karawany wynosić nie pokazujac sie na niej w ogóle. Nie na tym ta gra polega i na to Panu administracja nie pozwoli :-P


Szanowna administracjo. sa 2 moje posty pod soba, bo ktoś ustawił limit czasowy na edycje własnych postów. proszę o doklejenie tego posta pod moja wcześniejsza wypowiedzią. Dziękuje.

Last edited by Sir Vimes; 07-30-2013 at 02:52 PM..
Rayne is offline  
Reply With Quote
Old 07-30-2013, 02:54 PM   #4
Scourer
Banned
Rozpowszechnianie kłamliwych i fałszywych pomówień
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 75
Default

Quote:
Originally Posted by Rayne View Post
I nie zgodzę się z pomysłem Scourera co do książek za pomarańczowe znaki. Panie Scourer siedząc na serwie to można zielona surke zbierać i na książęce walki chodzić no i może w swoim sojuszu podatek na 100% ustawić i fiolet surke z karawany wynosić nie pokazujac sie na niej w ogóle.
Powiem tylko tyle, że zbiera się odznaki a nie ma na co je wydać. Koszule i biżuterię pomarańczową obiecano ponad rok temu - jak na razie nie ma, pomarańczowej broni na 80+, 90+ lv też nie zobaczysz. Skoro nie da sie przekuć pomarańczowej wyżej to albo powinna być do kupienia na 80, 90lv albo powinny być jakieś pomarańczowe kamienie do przekuwania wyżej za pomarańczowe odznaki aby nie latać na 90 z bronią na 70. A co do książek to właśnie pomysł jest znakomity bo każdy sobie prędzej czy później na nie nazbiera i nie będzie to zależne tylko od tego, że akurat załapał się do "silniejszego" sojuszu. Do tego klasa uzdrowiciela nadal jest zepchnięta na margines: błędy nienaprawione, lustra zamiast ulepszać czar (jak u zaklinaczy) to go psują, przepaść między klasami zamiast maleć to staje się coraz większa tylko pogratulować logiki i podejścia do tworzenia gry
Scourer is offline  
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off