Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Szukasz odpowiedzi na swoje pytania?

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 10-05-2013, 09:38 AM   #1
hoorn
Junior Member
Info
 
Join Date: Oct 2013
Posts: 5
Default odzyskiwanie hasła

Mam problem przez pewien czas nie grałem a teraz nie mogę odzyskać hasła. Stare nie działają a nowe nie dochodzą . Nowego konta nie można utworzyć na posiadanym adresie. Szkoda mi posiadanych postaci czy można odzyskać hasło. Pomoc techniczna tez nie odpowiada i wygląda na to że na adres nic nie dochodzi. Dziwi mnie natomiast fakt, że na forum zalogowałem się bez problemów
hoorn is offline  
Old 10-05-2013, 02:49 PM   #2
Sir Vimes
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 140
Default

Proszę z adresu, na który było stworzone konto wysłać mail na pl@fragoria.com z prośbą o przeniesienie konta na inny email, najlepiej z innej domeny niż dotychczasowy.
Sir Vimes is offline  
Old 10-06-2013, 09:16 AM   #3
Scourer
Banned
Rozpowszechnianie kłamliwych i fałszywych pomówień
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 75
Default

Quote:
Originally Posted by hoorn View Post
Mam problem przez pewien czas nie grałem a teraz nie mogę odzyskać hasła. Stare nie działają a nowe nie dochodzą . Nowego konta nie można utworzyć na posiadanym adresie. Szkoda mi posiadanych postaci czy można odzyskać hasło. Pomoc techniczna tez nie odpowiada i wygląda na to że na adres nic nie dochodzi. Dziwi mnie natomiast fakt, że na forum zalogowałem się bez problemów
Sprawdź w skrzynce folder SPAM bo mi np tam trafiały z automatu wszelkie wiadomości od fragorii
Scourer is offline  
Old 10-06-2013, 12:52 PM   #4
hoorn
Junior Member
Info
 
Join Date: Oct 2013
Posts: 5
Default

sprawdziłem i nic w spamie nie mam
hoorn is offline  
Old 10-06-2013, 12:53 PM   #5
hoorn
Junior Member
Info
 
Join Date: Oct 2013
Posts: 5
Default

prośba o zmianę konta też bez echa - mają nas gdzieś

Last edited by Sir Vimes; 10-07-2013 at 05:31 PM.. Reason: Słownictwo
hoorn is offline  
Old 10-06-2013, 09:04 PM   #6
Gorgona
Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 82
Default

Quote:
Originally Posted by Sir Vimes View Post
Proszę z adresu, na który było stworzone konto wysłać mail na pl@fragoria.com z prośbą o przeniesienie konta na inny email, najlepiej z innej domeny niż dotychczasowy.
Dodam tylko ze wysylajac zgloszenie o zmiane emaila podajemy rowniez login do konta. Zgloszenia sa weryfikowane tak szybko jak sie da, proponujemy Państwu zglosic dodatkowo sprawe do dowolnego moderatora zeby pilotowal sprawe Z graczem rozmawialam na priv wiec temat zamykam
Gorgona is offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off