Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Sugestie i pomysły

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 08-24-2013, 12:11 AM   #1
Scourer
Banned
Rozpowszechnianie kłamliwych i fałszywych pomówień
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 75
Default Wymiana/sprzedaż fioletowych książek?

Kilka uwag odnośnie fioletowych książek dla klas innych niż zaklinacze.

Może dałoby się zrobić jakiegoś zmieniacza książek?
Przy robieniu fioletowych książek na klasach innych niż zaklinacze wychodzi strasznie dużo "śmieciowych" pozycji na lv1-10 !!!
W moim przypadku zanim zebrałem 19 książek które mogłem użyć i mieć w ten sposób praktycznie wszystkie skile w fiolecie (kliku nie mam do dziś ale nigdzie nie da się sprawdzić czy w ogóle są takie książki bo od tylu lat istnienia fragorii nie można się doprosić o spis wszystkich książek, ich poziomów i kolorów!) zrobiłem ich ponad 150 sztuk z czego 1/3 musiałem wyrzucić bo nawet oddać komuś się tego nie dało bo były właśnie na lv 1-10 !!!
Kto ma ochotę to niech sobie policzy ile rubinu i papirusu na to poszło

Sposobem na obniżenie kosztu ich wytwarzania mogłoby być wprowadzenie zmieniacza, który dawałby za np. dwie książki jedną inną, losową ale już dla klasy która te książki wymienia. Można by też to rozszerzyć i np. u tego zmieniacza na innej zakładce za dziesięć książek można by dostać jedną ale już samemu móc ją wybrać z listy dostępnych dla danej klasy (podobnie jak itemy w sakiewce).
Nie jest to trudne do zrobienia i pomogło by to graczom.

Jest jeszcze kwestia książek ze skrzynek za 4k szmarków. Gracze mają ich już dużo więcej niż fioletowych, a użyć przeważnie nie mogą. Zawalają miejsce w banku bo szkoda wyrzucić (jakby nie było zapłaciło się 4k) można by więc wprowadzić je do zmieniacza na fioletowe odznaki i za jedna książkę dawałby np. 15 odznak fioletowych aby gracz któremu są zbędne mógł choć trochę na nich skorzystać.



Oczywiście wiem, że to forum czyta tylko kilka osób z czego pewnie połowa to moderatorzy więc wszelkie sugestie odnośnie zmian w grze idą jak grochem w ścianę ale może wreszcie trafi się ktoś komu zależy na grze i przekaże pomysły dalej, a wtedy może gra zacznie sprawiać przyjemność zamiast denerwować....
Scourer is offline  
Reply With Quote
Old 08-24-2013, 09:20 AM   #2
Sir Vimes
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 140
Default

Nieużyteczne książki to ryzyko wliczone w sam fakt produkcji owych i na te książki o najniższym poziomie zaklinacze mają taką samą szansę jak inni gracze
Sir Vimes is offline  
Reply With Quote
Old 08-24-2013, 11:31 AM   #3
Sayan
Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 85
Default

Quote:
Originally Posted by Sir Vimes View Post
Nieużyteczne książki to ryzyko wliczone w sam fakt produkcji owych i na te książki o najniższym poziomie zaklinacze mają taką samą szansę jak inni gracze
O czym Ty opowiadasz , zacznij robić książki dla swojego strzelca zobaczysz czy tak szybko zdobędziesz wszystkie potrzebne skile, a potem dla porównania zrób to dla zaklinacza. Potem poproszę screen ile ile Cię to kosztowało
Sayan is offline  
Reply With Quote
Old 08-24-2013, 11:35 AM   #4
Sir Vimes
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 140
Default

Napisałem o książkach nieużytecznych, tzn takich, których nie da się wykorzystać nawet na mniejszych postaciach
Sir Vimes is offline  
Reply With Quote
Old 08-24-2013, 02:55 PM   #5
Wilq
Junior Member
Info
 
Join Date: May 2013
Posts: 17
Default

Scorer pomysł jak zwykle masz trafny, ale tak jak przypuszczałeś trafił ponownie na nieodpowiednie osoby.
Gdyby choć znikoma część Twoich pomysłów była zrealizowana ta gra dawałaby o wiele większą radość grania w nią. Niestety szanowany Pan super moderator jedyne co potrafi to każdą swoją wypowiedź kończy jakąś tam durną emotikonką w sobie tylko wiadomym celu. Ale o konkretnej odpowiedzi na temat zgłoszonego pomysłu to już można pomarzyć !!
Wilq is offline  
Reply With Quote
Old 08-24-2013, 06:41 PM   #6
Sir Vimes
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 140
Default

Konkretna odpowiedź brzmi: Na chwilę obecną nie będzie w tym względzie nic robione.
Sir Vimes is offline  
Reply With Quote
Old 08-25-2013, 10:54 AM   #7
przemek631
Member
Info
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 35
Default

To jaki jest sens produkcji nieużytecznych książek to ma być jakaś "kara" ktoś na Boga zbiera surowce poświęca czas a potem efekt jest tego taki że wychodzi bubel który nie przyda się nikomu. Jak zwykle poziom twojej wypowiedzi Vimes jest adekwatny do poziomu twojej inteligencji jeśli wszyscy super moderatorzy tak podchodzą do sprawy to ja dziękuję za taką administrację. Napisałeś że nic w tej sprawie nie będzie robione a kto ma to zrobić skoro nawet pomysłu nie przekażesz a sam jaśnie Lazarus ma to głęboko w poważaniu tak jak z rekompensatą za konta NK miała być a jej nie będzie bo szef się podobno nie zgodził. Scourer oraz inni gracze nie raz podsuwają wam świetne pomysły a ile z nich jest wprowadzonych w życie??? Wiecznie tylko słyszymy że wprowadzacie jakieś durne updaty które po chwili okazuje się że trzeba poprawiać i trzeba robić kolejne błąd naprawiacie błędem i gdzie tu sens i logika zróbcie sobie serwer testowy tam wszystko dogrywajcie a potem to dajecie graczom. Tak jak z samochodami najpierw się je testuje pod wieloma względami a potem wprowadza na rynek by konsument w tym wypadku był zadowolony a tu robicie wszystko od .... strony. Niedawno tak z pompą pisaliście o jakiś zmianach serwera które miały poprawić grywalność na lokacjach

http://screenshooter.net/4144454/hsvjcuy

Dołączam wam screena z waszą grywalnością fps w tym wypadku przez 45 minut wynosił 1-2 na minimalnych ustawieniach mimo że mam bardzo szybki internet i komputer w który wpakowałem więcej niż nie jedna 90-ka w konto.
Weźcie wreszcie za mordy waszych rosyjskich programistów i postawcie do pionu bo za to biorą pieniądze a efekt jest mizerny a jak czegoś nie potraficie zrobić to się za to nie bierzcie a dajcie możliwość tym co chcą coś zmienić i poprawić
__________________
Nick w grze: Heracles
Serwer: Polska- 2
Gildia: WAR-iat
Klasa: Czarodziej Level 81 Ocena: 13074
Chowaniec: Potężny smok Ocena 11802
W grze od 07.01.2011
przemek631 is offline  
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off