Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Ogólne Omawianie

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 03-21-2018, 07:01 PM   #1
*Rumcela*
Member
Info
 
Join Date: Nov 2017
Posts: 30
Exclamation Pytanie

Witam,
Mam pytanie odnośnie gry, na które nie mogę uzyskać odpowiedzi od moderacji. Mozolnie i kosztownie wbijaliśmy itemy i biżuterię na lvl 90+. Niestety nikt nas nie ostrzegł, że jest to proces nieodwracalny. A ponieważ gra na lvl 90+ stała się nudna, a niskie lvl okazały się szalenie zajmujące a walka na małych jaskiniach dostarcza wielu emocji , moje pytanie brzmi: w jaki sposób mogę przekuć biżuterię w dół? A jeśli nie mogę to może ktoś o tym łaskawie poinformuje. Czekam na odpowiedź od stycznia.
Ciekawią mnie również los planowanego w 2015 roku systemu posiadłości (patrz Update 17.11.2015). Plany zostały porzucone definitywnie? Wtedy mnie nie zachwycił ale dziś perspektywa budowy własnego domku na Frago wydaje się ekscytujaca – w porównaniu do proponowanych nam ostatnio atrakcji.
O plany na najbliższą przyszłość aż boję się pytać, ale ciekawość jest silniejsza od lęku. Więc, jakie plany na najbliższą przyszłość Szanowna Administracjo? Jakieś satyry a może polowanie na zające na wyspie szaleństwa?
Pozdrawiam serdecznie
*Rumcela* is offline  
Reply With Quote
Old 03-23-2018, 09:31 AM   #2
Osservatore
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 275
Default

Drogi graczu,

nie każda czynność w grze jest odwracalna i takie było zamierzenie twórców gry. Nie ma takiej możliwości.
W kwestii planowanych domów - na razie temat jest zawieszony, z różnych powodów. Jeśli wrócimy do tej koncepcji poinformujemy graczy.

W najbliższej przyszłości planujemy wprowadzić nową opcję związaną z poszukiwaniem skarbów i Cienistym Psem. Aktualizacja będzie na dniach.

Miłej gry,

Fragoria Team
__________________
Osservatore
Osservatore is offline  
Reply With Quote
Old 03-23-2018, 10:08 AM   #3
*Rumcela*
Member
Info
 
Join Date: Nov 2017
Posts: 30
Default

Drogi/a Moderatorze,
wyrażam swoje ubolewanie, że nie zostaliśmy poinformowani o nieodwracalności niektórych działań. Najwięcej żalu mam chyba do Pana/i, ponieważ nigdzie nie ukazała się taka informacja. W jaki sposób mamy odróżniać zmiany odwracalne od nieodwracalnych? Będę wdzięczna za udzielenie mi wytycznych, nie popełnię wtedy kolejnych błędów w grze. Będę starała się zasięgnąć informacji na ten temat od administracji gry.
Bardzo dziękuję Panu/i za udzielenie informacji na temat planowanych aktualizacji, oczekuję na nie z niecierpliwością. Szkoda tylko, że określenie "na dniach" jest takie nieprecyzyjne.
Mimo to, dziękuję za poświęcenie mi cennego czasu.
Owocnej pracy moderatorskiej!
*Rumcela* is offline  
Reply With Quote
Old 03-23-2018, 08:08 PM   #4
*Rumcela*
Member
Info
 
Join Date: Nov 2017
Posts: 30
Default

Witam Ponownie,
pewnie się narzucam i przeszkadzam, ale dostrzegam pewną niekonsekwencję w tym co Pan/i do mnie pisze a tym co zamieścili Państwo na stronie pl.fragoriawiki.com. Mianowicie: z zawartej tam treści wynika, że możliwe jest zmniejszenie lvl biżuterii lvl 81-91 (http://scr.hu/4ze/439d2). Zakładam, że koszula jest podciągnięta pod ogólne pojęcie "bizuterii", bo tak jest traktowana w innych przypadkach. Dlaczego więc nie ma możliwości zmniejszenia lvl 91 koszuli na lvl 81 a następnie niższy? (http://scr.hu/4ze/yu23c)
Podaję link do strony wiki, gdyby był problem z odnalezieniem informacji: http://pl.fragoriawiki.com/wiki/index.php/Przekuwanie
Kto jest odpowiedzialny za wprowadzanie graczy w błąd i kiedy moja koszula lvl 91 zmieni go na 81? Proszę o merytoryczną i jasną odpowiedź a nie takie pitu pitu jak do tej pory.
Pozdrawiam Pana/ią, ale już nie serdecznie.
*Rumcela* is offline  
Reply With Quote
Old 03-23-2018, 08:10 PM   #5
*Rumcela*
Member
Info
 
Join Date: Nov 2017
Posts: 30
Default

Uprzedzając ewentualne mętne tłumaczenie, że koszula nie jest biżuterią:
http://scr.hu/4ze/mnn5h
*Rumcela* is offline  
Reply With Quote
Old 03-24-2018, 08:08 PM   #6
Osservatore
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 275
Default

Drogi graczu,

urok gry polega na tym, że nie wszystko jest otwartą księgą. Pewne aspekty stanowią tajemnicę gry, podobnie jak nie każda czynność jest odwracalna - np. przekucie smoka na czarnego - nie ma możliwości uczynienia z niego potężnego.
Podniesienie biżuterii na poziom 90 + jest jedną z opcji w grze. Rozumiem, że żałujesz wydania znaków czy kuponów, ale taką podjęłaś decyzję. Naturalną formą rozwoju jest zbudowanie minimum jednej postaci na maksymalnym poziomie.
Koszula jest traktowana "umownie" jako biżuteria, choć nie zawsze. Proszę zwrócić uwagę, że do jej wytworzenia nie potrzeba fachu jubilera, ale kabalarka.

Przepraszamy za informację o możliwości zmniejszenia poziomu biżuterii z poziomów 90+. Taka możliwość była, ale niestety czasem są dokonywane zmiany, o których polska moderacja nie wie. Opisy na wikipedii zostaną skorygowane. Z racji dość wysokich kosztów przekucia biżuterii na poziom 90+ ta opcja jest bardzo rzadko wykorzystywana i można założyć, że jesteś pierwszym graczem, który od dawna chce skorzystać z możliwości zmniejszenia koszuli/biżuterii z poziomów 90+.

Prośba o wprowadzenie takiej możliwości została przesłana do administracji.

Na koniec proszę o powstrzymanie się od złośliwości. Nie mamy problemu z nawigacją po polskiej Wikipedii. Również nie musi Pani nas pozdrawiać, mniej czy bardziej lub wcale - serdecznie. Takie podejście nie wpłynie ani na jakość gry, ani na nasze możliwości wychwycenia ewentualnych błędów w opisie gry.

Na koniec dodam, że wprowadzenie Cienistego Psa odbędzie się wkrótce, ale nie ma jeszcze dokładnej daty. Proszę więc po prostu, jak inni gracze, czekać na nasze oficjalne informacje.

Życzę miłej gry

Fragoria Team
__________________
Osservatore
Osservatore is offline  
Reply With Quote
Old 03-24-2018, 08:37 PM   #7
*Rumcela*
Member
Info
 
Join Date: Nov 2017
Posts: 30
Default

Osservatore,
przyznaję, poległam.... Nie da się z Tobą prowadzić merytorycznej polemiki. Nadajesz się na polityka...
Wyjaśnię tylko, że moje zastrzeżenia co do pracy moderacji nie dotyczą polskich modów i smodów, ich pozdrawiam zawsze.
Tak więc: nie pozdrawiam, nie fatyguj się kolejną bzdurną odpowiedzią. Nie poznam jej, ponieważ nie będę się już logować na forum.
Żyj dalej w swoim idealnym fragoriańskim świecie.
*Rumcela* is offline  
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off