Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Szukasz odpowiedzi na swoje pytania?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 08-19-2013, 04:59 PM   #1
ozyrus
Banned
Obraza i prowokowanie
Info
 
Join Date: Aug 2013
Posts: 75
Smile Posty na forum

Wczoraj chcialem zalozyc temat w ktorym dalem 9 ss'ow i 3 emotki , gdy skonczylem pisac , chcialem zobaczyc jak bedzie wygladal moj watek , ale niestety gdy wybralem ta opcje wyskoczyla mi nformacja iz nie moge zobaczyc ani zalozyc takiego watku poniewaz znajduje sie tam zaduzo ssow i emotek , usunalem wiec emotki i z zalem 4 ssy , ale nadal watku nie moglem zrobic , bylo juz pozno i nie chcialo mi sie kombinowac z usuwaniem tych ss'ow a dzisiaj , nie chcialo mi sie pisac tamtego watku od nowa wiec stad ten temat , ale przejdzmy do setna sprawy :
mam pytanie ile maksymalnie ss'ow i emotek mozna dac w 1 poscie ? I czy mozna zrobic temat w ktorym bedzie sie znajdowal 1wszy watek z X liczba ss'ow a potem 2gi z reszta ss'ow ktore nie zmiescily sie w 1wszym ? Czy zato bedzie jakies ostrzezenie czy cos w tym stylu ? Pytam , poniewaz na niektorych forach gier i nietylko, pisanie takzwanego ''posta pod postem'' jest karane banem
Z gory dziekuje za wszelka pomoc i zycze milego wieczoru

PS: za bledy przepraszam ;PPP
ozyrus is offline  
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off