Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Ogólne Omawianie

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 07-12-2013, 04:25 PM   #11
* Real Renegat *
Junior Member
Info
 
Join Date: Jun 2013
Posts: 14
Default

Moim zdaniem to wszystko jest śmieszne np. skrzynki od komendanta dopiero gdy się ma ocenke 6.3k wiem też że same 5 lvl chodziły po skrzynki ale nie prostrzym rozwiązaniem nie było by danie tych skrzynek od złotej oceny ? Sojusze ok można to przeżyć ale ceny kosztów utrzymania są ogromne pomijam fakt że samo założenie sojuszu 100k ;-) tak jak pisali gracze powyżej stanowczo powinno się obniżyć koszty sojuszowe(postawienie murów,pakt itd.) Można by było te sojusze bardziej rozszerzyc tak jak to Cypass zamiescił w jakimś poście dać nowe złoto za które by się kupowało tarcze itd.(nie pamiętam jak to szło)

Tyle w temacie

Pozdrawiam
* Real Renegat * is offline  
Reply With Quote
Old 07-13-2013, 04:54 AM   #12
Damiix
Member
Info
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 31
Default

Real i Cypass wpadli na dobry pomysł z tą walutą i z tego co rozumiem to powinny być jakieś tarcze ale też budynki no bo przecież takie wielkie pole i same mury i wieże wg. mnie powinno być jakieś urozmaicenie w tych budynkach.
__________________
Główna postać: Damiix
Lv: 70
Klasa: Szlachetny obrońca
Gildia: WAR
Ocena reczy: 7700+

Chowaniec: Potężny Smok(GR 7-11)
Imie: Cedrik
Lv:70
Ocena rzeczy: 8000+

Server:Pol3(Podlasie)
Damiix is offline  
Reply With Quote
Old 07-16-2013, 09:25 PM   #13
* Real Renegat *
Junior Member
Info
 
Join Date: Jun 2013
Posts: 14
Default

Mapa duża jak fragorska a budynków na niej nie widać super ... # budynki i reszta ma byc wypelniona murami ... ja na miejsciu twórców .. albo dzisiejszych twórców dodałbym zbrojownie kowala itd
* Real Renegat * is offline  
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off