Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Szukasz odpowiedzi na swoje pytania?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 02-15-2016, 03:41 PM   #1
Dark-
Banned
Wprowadzanie graczy w błąd
Info
 
Join Date: Jan 2016
Posts: 18
Thumbs down oj jojoj

Witam

Chciał bym dostać odpowiedzi na 2 istotne pytania...

1. Dlaczego główne nagrody w tej całej gorączce szmaragdów zgarniają Niemcy?

Tylko proszę mi odpowiedzieć a nie że to zależy od "szczęścia" bo to już któryś raz z kolei Niemcy zgarnęli więc nie ma co ściemniać

2. Jak mam zarobić szmaragdy? uprzedzając te wiadome odpowiedzi,
-klejnoty ulepszenia i podnoszenia/obniżenia poziomu nie idą
-Exp ze smoka/postaci nie idzie
-Surowce nie idą
-książki tym bardziej, celny strzał 6 kiedyś 600k a teraz za 30k można kupić od graczy. Tylko że nikt nie kupuje ich...

Ps. To 30k w dzisiejszych czasach nie ma co się oszukiwać to żaden majątek, mogę najwyżej sobie koziołka kupić, hah ale po co przecież kozę można za 5k wylosować w KOLE FORTUNY<---- mogli byście część nagród z tego skasować bo to idzie w złym kierunku dla graczy którzy realnej kasy nie pakują w tą całkiem "darmową" grę.
Dark- is offline  
Reply With Quote
Old 02-17-2016, 10:31 AM   #2
przemek631
Member
Info
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 35
Default

1. Ponieważ Niemcy zaraz po Rosjanach (zamknięte serwery) pakują najwięcej realnych pieniędzy w tą grę więc w większości przypadków to oni zgarniają loterie.

2. Zacznij sprzedawać coś innego dobre itemy zgaszone na +12, kulki, co do butelek ze smoka się nie zgodzę ponieważ one się sprzedają z powodzeniem chyba że liczysz na jakieś wysokie ceny za nie to wiadoma sprawa że się nie sprzedadzą. Sprzedawaj surowce w szczególności rubin i papirus które zawsze są potrzebne, niebieskie kozy jak trafisz z pewnością sprzedasz, runy, Co do książek również one schodzą ale za realne ceny nie jakieś z kosmosu.
__________________
Nick w grze: Heracles
Serwer: Polska- 2
Gildia: WAR-iat
Klasa: Czarodziej Level 81 Ocena: 13074
Chowaniec: Potężny smok Ocena 11802
W grze od 07.01.2011
przemek631 is offline  
Reply With Quote
Old 02-17-2016, 07:08 PM   #3
Dark-
Banned
Wprowadzanie graczy w błąd
Info
 
Join Date: Jan 2016
Posts: 18
Thumbs down

ojj drogi kolego tu się z tobą nie zgodzę, itemka żeby wbić na +12 się troszkę trzeba wykosztować, i jest mała pewność ze on wejdzie... expy ze smoka po 35k kupują, kiedyś ze zwykłego za tyle chodziły, rubin i papirus porażka, miałem 24k rubinku i jakieś 4 miechy mi leżał a sprzedawałem po cenie rynkowej (tzn 100 rubinku 10k szm, jak więcej ktoś kupował to rzecz jasna spuszczałem cenę) Co do loterii, kozy sprzedasz za 400k szm 2 sztuki, a na wykręcenie puli potrzeba 500k szm (zazwyczaj), runki po 3k nikt nie kupuje, chyba ze po 1,5k szm czyli co za tym idzie tez nie warto bo więcej wpakujesz niż wyciągniesz
Czekam na odpowiedź jakiegoś moderatorawiadomo szm ma na tacy podane ale może pomoże jakoś szarakom
Dark- is offline  
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off