Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Szukasz odpowiedzi na swoje pytania?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 10-31-2013, 07:26 PM   #1
Nemezis.
Junior Member
Info
 
Join Date: Oct 2013
Posts: 25
Post Dlaczego na grze kikimora zaklinacze lodu mają fory?????

Mam jedno pytanie. Dlaczego na grze Kikimora postacie mają fory przez bonus na itemach lustrzanych
Sprawa wygląda tak jak zaczyna się gra kikimora tam jest lodowa ściana jako ogranicznik dla zawodników na mostku. A postacie Zaklinacze lodu z itemkami lustrzanymi przechodzą lodową ścianę przez bonus zawarty w itemach . W ciągu 10 sekund jakie są do rozpoczęcia gry. Taka postać ma możliwość dojścia takim sposobem do bosa smoka bo brama 2 jest otwarta do momentu opadnięcia lodowej ściany . Dzięki temu taka postać ma możliwość nabicia efektywności przed jakimkolwiek ruchem pozostałych graczy uczestniczących w grze. Ponadto przez ten błąd komplikuje dalszą gre czemu???. Otuż jeżeli 1 postać jest na tyle mocna aby ubić smoka dostanie tylko ona węgiel. Co skutkuje tym że ów osoba blokuje dalszą grę bo tylko ona może rozpalić ognisko. Dajmy na to że dany gracz wyloguje się z gry. Automatycznie nikt nie będzie miał szansy rozpalić ogniska co za tym idzie bałwan jest nie do ubicia
__________________
Zalinacz ognia pol1 . < Infinity:-) >
Nemezis. is offline  
Reply With Quote
Old 11-04-2013, 09:41 PM   #2
Osservatore
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 275
Default

Osobiście uważam to za błąd i zgłaszałem to parę razy do naprawy (jak jeszcze byłem moderatorem) - najwyraźniej nie uznano tego za błąd lub też trwa analiza tego zachowania przez administrację.

pozdrawiam
__________________
Osservatore
Osservatore is offline  
Reply With Quote
Old 11-04-2013, 09:49 PM   #3
Nemezis.
Junior Member
Info
 
Join Date: Oct 2013
Posts: 25
Default

No tak tylko takie pytanie czemu dzięki temu akurat ta dana klasa ma mieć łatwiej albo możliwość blokowania gry skoro tak czemu zaklinacz ognia na ten deseń nie może tam teleportacji użyć według mnie to powinno być usuniete
__________________
Zalinacz ognia pol1 . < Infinity:-) >
Nemezis. is offline  
Reply With Quote
Old 11-06-2013, 04:13 AM   #4
Aksamitka
Junior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 25
Default

Przechodzę i przechodziłam zawsze przez ścianki na epikach, ale na KIKI, chociaż bardzo się staram przejść nie mogę. To bonus nie dla wszystkich zakliaczy lodu, chyba że z lustrami na +12, bo ja tylko na +11
__________________
pol3 sojusz WAR
Aksamitka lvl 70 uzdrowicielka, czarny smok >>SWANTEWIT<<
Rugewit lvl 87 zaklinacz lodu, czarny smok >>SWAROŻYC<<
Aksamitka is offline  
Reply With Quote
Old 11-17-2013, 01:35 PM   #5
Aksamitka
Junior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 25
Default

Troszkę czasu mi zajęło odkrycie sposobu, ale przechodzę już przez scianę na kiki. Sama nie uważam tego za ok ale........... to taaakie kuszące.
__________________
pol3 sojusz WAR
Aksamitka lvl 70 uzdrowicielka, czarny smok >>SWANTEWIT<<
Rugewit lvl 87 zaklinacz lodu, czarny smok >>SWAROŻYC<<
Aksamitka is offline  
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off