Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Szukasz odpowiedzi na swoje pytania?

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 04-15-2013, 08:15 PM   #1
Wesper
Junior Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 5
Default Pytanie dotyczące rekompensaty za utracone korzyści

Witam serdecznie,

ponieważ w wątku dotyczącym niemożliwości zalogowania się do gry przez gg moje pytanie zostało uznane za off-topic,
http://forum.fragoria.com/showthread.php?t=4810&page=3
pozwalam sobie założyć nowy wątek.

Pytanie dotyczy rekompensaty z tytułu niemożliwości nabycia kozłów przez graczy logujących się przez gg z powodu "awarii systemu" (nazwijmy to jak chcemy). Uważam, że nieuczciwym będzie jeśli my, poczciwi wyjadacze, szmaragdo-biorcy posługujący się gadu-gadu będziemy pokrzywdzeni z powodu awarii systemu. Rozumiem, że promocja na kozły zostanie nam więc przedłużona?

Nie mogę się doczekać odpowiedzi i pozdrawiam.

P.S. Kilka tygodni temu była awaria serwerów podczas promocji 200% na szmaragdy i promocja została wydłużona. Liczę że i w tym względzie administracja okaże się równie łaskawa.
__________________
Nie czytaj mojego podpisu bo zawołam tatę TAAAAAAAAAATTTTTTTTTTTTOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wesper is offline  
Old 04-15-2013, 09:22 PM   #2
Jagyar
Junior Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 5
Default

widze marne szanse
Jagyar is offline  
Old 04-15-2013, 09:24 PM   #3
*ahmed*
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 263
Default

Awaria związana z promocją 200% dotyczyła wszystkich graczy. Ta dotyczy tylko niewielkiej, ułamkowej części (pamiętajmy, iż Fragoria to nie tylko Polska - to wiele wiele innych serwerów). Z obecnych informacji nie będzie rekompensat, ani przedłużenia promocji z koziołkami.
*ahmed* is offline  
Old 04-15-2013, 09:30 PM   #4
Jagyar
Junior Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 5
Default

Brawo dla administarcji fraga
Jagyar is offline  
Old 04-15-2013, 09:31 PM   #5
Wesper
Junior Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 5
Default

Czy taka ułamkowa i niewielka jest ilość graczy grających (na swoje nieszczęście) przez gg to nie wiem skoro słyszymy o pustych serwerach. Trochę obiektywizmu drogi ahmedzie i empatii. Powiedz jeszcze czy my jesteśmy winni temu, że gramy przez gg? Ile jeszcze mamy za to płacić?
__________________
Nie czytaj mojego podpisu bo zawołam tatę TAAAAAAAAAATTTTTTTTTTTTOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wesper is offline  
Old 04-15-2013, 09:42 PM   #6
Krris
Junior Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 13
Default

ale to dotyczy polskich serwerow i prawie wiekszosci graczy bo z tego co ludzie pisza to na serwerach sa straszne pustki i to w godzinach szczytow wiec mowienie ze to nie to samo w tym przypadku jest niestosowne
Krris is offline  
Old 04-15-2013, 09:43 PM   #7
Jagyar
Junior Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 5
Default

i tak nic nie wskorasz
Jagyar is offline  
Old 04-15-2013, 09:53 PM   #8
*ahmed*
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 263
Default

ile jest serwerów Fragorii? Wymienię tylko te największe:
Anglia
Bułgaria
Grecja
Hiszpania 1
Hiszpania 2
Korea 1
Korea 2
Litwa 1
Litwa 2
Niemcy 1
Niemcy 2
Niemcy 3
Rosja
Biorąc to pod uwagę oraz fakt, iż w innych krajach gra nie mniej ludzi niż u nas, dodatkowo zakładając że gracze GG stanowią nie więcej niż 25% graczy z Polski, to w skali globalnej to ułamkowa ilość - wystarczy tylko patrzeć szerzej, a nie przez pryzmat "własnego podwórka" - dlatego pozwoliłem sobie użyć takie określenie Jeśli któryś z graczy GG poczuł się urażony to przepraszam - nie to było moim celem. Chodziło mi jedynie o odniesienie się do porównania jednego z graczy piszącego o promocji 200% i koziołkach - te dwie sytuacje są nieporównywalne - awaria 200% dotyczyła wszystkich, a obecna relatywnie niewielkiej liczby graczy (porównując ich ilość do ogółu graczy ze wszystkich serwerów, a nie tylko z Polski).
*ahmed* is offline  
Old 04-15-2013, 09:56 PM   #9
Wesper
Junior Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 5
Default

Quote:
Originally Posted by *ahmed* View Post
ile jest serwerów Fragorii? Wymienię tylko te największe:
Anglia
Bułgaria
Grecja
Hiszpania 1
Hiszpania 2
Korea 1
Korea 2
Litwa 1
Litwa 2
Niemcy 1
Niemcy 2
Niemcy 3
Rosja
Biorąc to pod uwagę oraz fakt, iż w innych krajach gra nie mniej ludzi niż u nas, dodatkowo zakładając że gracze GG stanowią nie więcej niż 25% graczy z Polski, to w skali globalnej to ułamkowa ilość - wystarczy tylko patrzeć szerzej, a nie przez pryzmat "własnego podwórka" - dlatego pozwoliłem sobie użyć takie określenie Jeśli któryś z graczy GG poczuł się urażony to przepraszam - nie to było moim celem. Chodziło mi jedynie o odniesienie się do porównania jednego z graczy piszącego o promocji 200% i koziołkach - te dwie sytuacje są nieporównywalne - awaria 200% dotyczyła wszystkich, a obecna relatywnie niewielkiej liczby graczy (porównując ich ilość do ogółu graczy ze wszystkich serwerów, a nie tylko z Polski).
To wykopcie w kosmos tą ułamkową część graczy bo chyba tylko to wam pozostaje. Po co mają wam zawracać głowę nierównym traktowaniem?
__________________
Nie czytaj mojego podpisu bo zawołam tatę TAAAAAAAAAATTTTTTTTTTTTOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wesper is offline  
Old 04-15-2013, 09:57 PM   #10
Jagyar
Junior Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 5
Default

Miejmy nadzieje ze w jakis inny sposob nam to zrekompensuja

zgzdzam sie z wesper

Last edited by *ahmed*; 04-28-2013 at 02:52 PM..
Jagyar is offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off