Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Ogólne Omawianie

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 05-05-2013, 06:38 PM   #1
Refaim
Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 54
Default buf zaklinacza lodu

juz wiem czemu sie dla anili mana nie konczy w walce i innym uzdro zobaczcie jak buf zaklinacza lodu dziala, on regeneruje mane podczas walki caly czas nawet jak bijesz i regeneruje chyba w zaleznosci od ksiazki jakis % many calkowitej, nie wiem czy tak mialo byc i u nas zle przetlumaczyli czy jest to blad ale moim zdnaiem nalezy albo to naprawic i zeby bylo tak jak w opisie ze zwieksza regeneracje o iles tam procent albo zmienic opis bo jest mylacy, scourer niech ci jakis zaklinacz lodu rzuci tego bufa i zobacz jak ci mana sie konczy a jak bez tego bo sie dziwiles czemu tamtym mana sie nei konczy a tobie tak mysle ze moze to byc rozwiazanie tego problemu , ja osobiscie zauwazylem bardzo duza roznice bilem z bufem caly czas pelna mana nic nie zchodzilo przez ponad polowe zamku a bez bufa od razu mi sie skonczyla po zabiciu kilku przeciwnikow
Refaim is offline  
Reply With Quote
Old 05-05-2013, 08:38 PM   #2
Scourer
Banned
Rozpowszechnianie kłamliwych i fałszywych pomówień
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 75
Default

Quote:
Originally Posted by Refaim View Post
juz wiem czemu sie dla anili mana nie konczy w walce i innym uzdro zobaczcie jak buf zaklinacza lodu dziala, on regeneruje mane podczas walki caly czas nawet jak bijesz i regeneruje chyba w zaleznosci od ksiazki jakis % many calkowitej, nie wiem czy tak mialo byc i u nas zle przetlumaczyli czy jest to blad ale moim zdnaiem nalezy albo to naprawic i zeby bylo tak jak w opisie ze zwieksza regeneracje o iles tam procent albo zmienic opis bo jest mylacy, scourer niech ci jakis zaklinacz lodu rzuci tego bufa i zobacz jak ci mana sie konczy a jak bez tego bo sie dziwiles czemu tamtym mana sie nei konczy a tobie tak mysle ze moze to byc rozwiazanie tego problemu , ja osobiscie zauwazylem bardzo duza roznice bilem z bufem caly czas pelna mana nic nie zchodzilo przez ponad polowe zamku a bez bufa od razu mi sie skonczyla po zabiciu kilku przeciwnikow
Dużo zależy jaką ma książkę ten zaklinacz, do tego nie sposób cały czas na bufie latać, chyba że masz alta i sam sobie rzucasz.
Co do Anili czy Unbidena to nie mieli tego bufa na sobie jak mana im nie schodziła więc to nie to. No chyba, że mają tego bufa na stałe i się nie wyświetla
Scourer is offline  
Reply With Quote
Old 05-05-2013, 08:40 PM   #3
Sir Vimes
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 140
Default

Poprawka w tłumaczeniu powinna zostać wprowadzona niebawem. Przepraszamy za niedogodność
Sir Vimes is offline  
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off