Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Ogólne Omawianie

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 04-26-2013, 05:45 PM   #1
Refaim
Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 54
Default kolejny event dla 70 i altow

niby jakie ja mam szanse z 70 w nim skoro mi paski leca tylko z graczy 81+ a takich moze i jest sporo ale nie dosc ze ciezko ubic to jeszcze w wiekszosci slabe maja stopnie wojskowe bo na duzym poziomie juz nie rosnie prawie wcale, ja gdzies juz rok mam 86 i mi stopien ruszyl sie moze o polowe paska nawet jedengo calego nie wbilem od tamtej pory a chodze caly czas na zamki2 bozki itp i sie bije ze wszystkimi, moze w koncu niech administracja pokaze po co sie wbija ten poziom skoro i tak wszystko jest robione pod tych graczy co sieddza na 70 pare lat i nic nie robia z postacia, tak samo jak z maskami tylko dla altow i tych co na niskim poziomie siedza bo ja na swoim nie mialem zadnych szans tego wygrac grajac glowna postacia, tylko zniechecacie przez takie pomysly do grania, nie mam zamiaru w trakcie tych 5 tygodni na szlak wychodzic i tam gdzie paski zemnie leca, skasuja refaima bo i tak nie ma z niego pozytku na tych waszych genialnych eventach czy jak tam to zwac
Refaim is offline  
Reply With Quote
Old 04-26-2013, 06:30 PM   #2
**dawid**
Banned
sztuczne nabijanie postów
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 62
Default

Szczerze to 80lvl+ bawi sie altami bo na tym lvlu c oty masz sa same NUUDYY
**dawid** is offline  
Reply With Quote
Old 04-26-2013, 06:37 PM   #3
Refaim
Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 54
Default

temu wlasnie sa nudy bo wszystkie ich eventy sa dla malych postaci a te wysokopoziomowe nie maja zadnych szans
Refaim is offline  
Reply With Quote
Old 04-26-2013, 06:55 PM   #4
**dawid**
Banned
sztuczne nabijanie postów
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 62
Default

Wiec tutaj trzeba cos rozegrac bo posty na forum jednej osoby nic ni zmienią to je polska muszą sie wstawic kilka osób tak przynajmniej ja zauważyłem
**dawid** is offline  
Reply With Quote
Old 04-27-2013, 09:37 AM   #5
Sayan
Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 85
Default

A ja mam pytanie w związku z tym eventem.
Czy skoro zostaje wprowadzony to naprawią wypadanie tych pasków, bo na tą chwilę jak jest grupa i wypadnie pasek to zaczyna się losowanie i nie można nic zrobić , nie da się kliknąć na potrzebne ani anulować . Poza tym czy będąc w grupie każdy dostanie pasek , a może niech system sprawdzi kto zadał ostatnie obrażenie i pasek powinien wylądować automatycznie w plecaku.
Sayan is offline  
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off