Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Ogólne Omawianie

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 10-06-2013, 07:31 AM   #11
Osservatore
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 275
Default

Quote:
Originally Posted by Aksamitka View Post
Mogę z czystym sumieniem i 100% pewności stwierdzić, że te losowania nie były ustawiane Wygrałam główną nagrodę w poprzedniej loterii, kupując tylko 1! los i to tylko dlatego, że brakło mi szmarów na złoty plan a dostałam gwiazdkę 90%
Dziękuję za wypowiedź - głos rozsądku.

Losowania bazują na zasadzie prawdopodobieństwa - tzn, ze mając np. 100 losów na 1000 możliwych i 30 wyborów, masz 10% szansy na bycie wybranym. I nic więcej. Możemy w tym przypadku trafić zarówno 1 x jak i 10 x, jak również ani razu.
__________________
Osservatore

Last edited by Osservatore; 10-06-2013 at 07:46 AM..
Osservatore is offline  
Old 10-06-2013, 09:31 AM   #12
Scourer
Banned
Rozpowszechnianie kłamliwych i fałszywych pomówień
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 75
Default

Quote:
Originally Posted by Osservatore View Post
Losowania bazują na zasadzie prawdopodobieństwa - tzn, ze mając np. 100 losów na 1000 możliwych i 30 wyborów, masz 10% szansy na bycie wybranym. I nic więcej. Możemy w tym przypadku trafić zarówno 1 x jak i 10 x, jak również ani razu.
Prawdopodobieństwo działa w dwie strony, jeżeli nikt z kilkunastu/kilkudziesięciu osób z kilkunastoma losami ani razu nie trafił, a jedna osoba trafiła KILKA razy to ktoś pomagał temu prawdopodobieństwu i tyle. Statystycznie prawie niemożliwy przypadek aby z porównywalną ilością losów prawie całą pulę zgarniała jedna osoba
Scourer is offline  
Old 10-06-2013, 10:23 AM   #13
Username
Junior Member
Info
 
Join Date: Oct 2013
Posts: 22
Default

Czy tak trudno zrozumieć ze im więcej losów tym większe prawdopodobieństwo wylosowania jak miałeś 1 los a ktoś 100 to wiadomo ze ma większe szanse na wylosowanie niż Ty.teorie spiskowe pewnej gildi
Username is offline  
Old 10-06-2013, 10:29 AM   #14
*ahmed*
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 263
Default

Zapewniam Was, iż żadne ustawianie losowań nie miało miejsca. Wszystko jest kwestią ilości posiadanych losów - 1 los dostaje się za zakupione 26.000 szmaragdów, im więcej szmaragdów dana osoba zakupiła tym więcej ma losów. Jeśli spojrzycie na to co napisał Osservatore, to macie gotową odpowiedź - jedyną formą "ustawienia" losowania, a raczej zwiększenia swoich szans jest zakup jak największej ilości szmaragdów - dzięki temu można mieć 10% i więcej na wylosowanie przy każdym jednym losowaniu.

Co do wypowiedzi użytkownika Scourer - proszę uważać na stawianie bezpodstawnych oskarżeń i rozpowszechnianie fałszywych pomówień - na razie skończyło się na kolejnych punktach karnych na forum.

Temat zamykam - przerodził się z teatr oskarżeń i teorii spiskowych.
*ahmed* is offline  
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off