Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Ogólne Omawianie

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 12-30-2013, 05:52 PM   #11
Sir Vimes
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 140
Default

Poproszę o odrobinę spokoju, staramy się wyjaśnić sytuację zaistniałą po restarcie z administracją
Sir Vimes is offline  
Reply With Quote
Old 12-30-2013, 05:54 PM   #12
Refaim
Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 54
Default

niech oddadza mi szmarki ktore wsadzilem na marne probujac przejsc ta ich ciach wersje, bo sorki mi one nie spadaja z nieba tylko pracuje na nie, bo oni chyba mysla ze te szmarki na moje konto z nieba spadaja i zeby przetestowac ta ich wersje beta mam je za darmo

Last edited by Elisiv; 12-31-2013 at 08:07 AM..
Refaim is offline  
Reply With Quote
Old 12-31-2013, 01:22 AM   #13
NANOOUK
Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 50
Default

Szanowna Administracjo ... zwracam sie do Panstwa jako byla moderatorka ... do Administracji nie moderacji poniewaz wiem jak wyglada praca moich Kolegow i ze czesto mimo tego ze walczy sie o graczy sa po prostu olewani...
Jesli wprowadza sie ewent to powinien byc on SPRAWDZONY!!! od tego sa serwery zamkniete testowe by nad tym posiedziec a nie wpuszczac badziew na rynek ! Ta gra to nie tylko Wasza zabawa w prace - tak zabawa bo gdyby w mojej firmie tak pracowali jak u Was bez rozpoznania rynku , klienta jego potrzeb i sluchania o ewentualnych bledach by ulepszyc jakosc uslug nie prowadzilabym jednej z wiekszych film na polskim rynku . (...)Prosze mi wytlumaczyc na czym polega Panstwa BALANS KLAS? na podkreceniu mobow ? Moze jeszcze wylacza nam Panstwo skile ? bedzie fajniej ... a moze smok zacznie kasac po zadku wlasciela ? Moze najlepiej zabronic wejscia w EQ ? A amunicja niech dodaje krytyka mobkom ... Boss niech zatanczy kankana i bedzie po prostu rewelacja !! (...) Prowadzac dzialanosc ktora jest gra biora Panstwo odpowiedzialnosc za ludzi z ktorych Panstwo zyja . Za graczy ktorzy wywalaja nie male pieniadze by moc sie bawic .. bawic nie wk ..denerwowac . Pana ktory tak czesto robi resety proponuje przechrzcic na MR.RESET... godziny w jakich je robi sa po prostu cudowne !! Przeciez kogo obchodzi ze ktos ma bosy ze byc moze walczy w lokacji i jeszcze nie skonczyl , kogo obchodzi ze ktos na ewencie robi 95-99 fale no kogo ??? Na pewno nie Pana Resecika ... (...) !!! Gracze poradzili sobie zaczeli zmieniac klasy-- to takze dla Panstwa pieniadze !!!! Ogrom ludzi zmieniajacych klasy w 2 strony .. znowu zle ? Znowu resecik ? Uprzejmie prosze o (...) przywrocenie eventu do resetu z przed 30 grudnia godz 17 ... i danie nam wreszcie swietego spokoju i pozwolenie ukonczenia ewentu!!!! Chcecie zapraszac nas do poprawiania FRAGORII wdrazania pomyslow - to ja WAM napisze juz tu moj pomysl --przestancie PSUC TE GRE I (...) ! nic lepszego dla tej gry nie mozecie zrobic !
Z powazaniem byla moderatorka pol 2 Nanoouk . teraz mozecie Walic perma ...
__________________
..Odwieczna tęsknota za wędrówką Szarpie łańcuchem przyzwyczajeń I znów z zimowego snu Budzi się we krwi dziki zew...

Z prądem płyną tylko zdechłe ryby

Last edited by Elisiv; 12-31-2013 at 08:13 AM..
NANOOUK is offline  
Reply With Quote
Old 12-31-2013, 07:39 AM   #14
Fandango
Junior Member
Info
 
Join Date: Dec 2013
Posts: 13
Thumbs down niestety...

No i piękny restet/upadate mamy Przedtem moby padały na 2 i pół skila, teraz po 5 stoją - 70 fala zaliczona i wystarczy jak rozumiem?
Chyba jest tak dla tego że nie zmieniłem jeszcze klasy...
Przyłączam się do głosów domagających się przywrócenia stanu sprzed 17:00 w dniu wczorajszym.... NATYCHMIAST
__________________
Pol6 - Mazowsze
Strzelec - 77 lvl, 16k+ Ocenka
Fandango is offline  
Reply With Quote
Old 12-31-2013, 09:02 AM   #15
Hiob
Member
Info
 
Join Date: May 2013
Posts: 62
Default

Ja nie mogę pojąć jak "profesjonalna" pełnopłatna , komercyjna gra może prezentować co update tak wiele niedoróbek, gdzie gracze płacą - traca i jeszcze są traktowani jak upierdliwcy i zło nawet niekonieczne ;p. Jak to możliwe żeby przygotowywany od dawna event okolicznościowy był w komercyjnej grze zmieniany co chwilkę, testowane kolejne zepsute wersje na graczach. Moja klasa (rycerz) w evencie wogole nie ma szans - fale 81-85 to czas ok 1,20h i dobry refleks przy misce. Drooogiej misce. Dla kogo wiec ten event? Odpowiedzcie sobie sami.
Ujmę to tak, codziennie kupowana bułka (śliczna chrupka i smaczna) pewnego dnia staje się niezjadliwym gniotem. Od czasu do czasu ma jeszcze wzloty i wyglada jak stara dobra bułka ale zdecydowanie smak zaczyna nam nie odpowiadać. Powiedzcie ile czasu jeszcze będziecie taką bułkę kupować? ...............
Podsumowując, ta gra odkryła chyba "drugie dno"
__________________
Oddajcie mi moje posty

"Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi"
Hiob is offline  
Reply With Quote
Old 12-31-2013, 11:45 AM   #16
Tequila22
Junior Member
Info
 
Join Date: Sep 2013
Posts: 1
Default

Co to w ogóle ma być za zmienianie zasad w czasie eventu?.. Śmiechu warte!! Jaka to sprawiedliwość jeśli jedni mogli skończyć 10 ostatnich fal w 110min a teraz reszta to samo musi zrobić w 75min. Pogratulować!
Tequila22 is offline  
Reply With Quote
Old 12-31-2013, 03:31 PM   #17
*argus^
Junior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 5
Default

Jaki to balans postaci? Uzdro ze średnia ocenka 13k bijie fale 20 min, a po przekształceniu się w szpiega z ocenka 11k tylko w 4 min. I co ciekawsze niemal wszystkie itemki z uzdro pasują choć nie są do końca odpowiednie. Chyba sobie ktoś kpi z nas graczy.
*argus^ is offline  
Reply With Quote
Old 01-01-2014, 03:09 AM   #18
Refaim
Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 54
Default

argus cicho bo zaraz to naprawia i wiecej nie ma co pisac


bo jak tylko gracze wpadali na pomysl zeby to przejsc to administracja miala pomysl zeby to popsuć
Refaim is offline  
Reply With Quote
Old 01-01-2014, 02:12 PM   #19
pepes43
Junior Member
Info
 
Join Date: Oct 2013
Posts: 1
Default

Ten event z grozą to zgroza. jak można tak traktować nas graczy. To totalne jakieś nie porozumienie i nie rozumienie nas. Jak chcecie już coś zmieniać to najpierw to sprawdźcie, czy taka zmiana będzie dobra dla wszystkich graczy. Jak można podciągnąć tak moby że nie da się ich zabić bez co chwilowego pobierania życia ze studni. Przed restartem zbijałem np: łuczniczki i życie spadało mi do połowy te w pobliżu mnie zostawiały mi około jednej czwartej życia jak kończyłem fale, a co się stało po restarcie. By ubić mobka muszę z raz lub nawet dwa użyć studni, bo życie tak szybko ze mnie spada. Na dodatek regeneracja ze zbroi nie załącza się tak jak poprzednio. To jakieś kpiny są. Może byście tak raz pomyśleli troszeczkę przed takimi zmianami. No chyba że Was myślenie boli. To choć spytajcie przed zmianami czy gracze chcą takich zmian i ilu jest za a ilu przeciw zmianą. Dajcie nam graczom decydować. Nie macie matołów przed sobą. Dajcie nam się wypowiedzieć i zadecydować. Nie ubezwłasnowalniajcie nas w tej grze i przestańcie decydować za nas. Proszę o ustawienie eventu z Pokojem Grozy tak jak był przed waszym pierwszym restartem. Było ciężko ale jakoś szło. Teraz w ogóle nie idzie. Z poważaniem gracz pol1
pepes43 is offline  
Reply With Quote
Old 01-02-2014, 04:12 PM   #20
*argus^
Junior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 5
Default

I zrobiłem. Tylko po co ? Dostałem dwugłowego nawet niezły 13 Gr zręczności i czarnego wszystkie na 11 lev. I co z nimi teraz robić? Mam ulepszonego wszystko na 11Gr. 77lev. Sprzedać ? Cena min. 1.000.000, Kto to kupi? od nowa expić i ulepszać - kupa szmar do wydania, a efekt nieduży. Przerzucić na inną postać chyba zostanie ale trzeba mieć milion.

Gratuluje twórcom tej gry pomysłu wydawania szmar, a nie ewentu.
*argus^ is offline  
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off