Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Ogólne Omawianie

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 05-04-2013, 05:50 PM   #1
boulip-
Junior Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 16
Thumbs down mam problem z przliczeniem

http://scr.hu/0em5/f1bud
a według mnie powinno być 2757
a poza tym NIE POLECAM NIKOMU ROBIENIA OBROŃCY
boulip- is offline  
Reply With Quote
Old 05-04-2013, 05:58 PM   #2
**dawid**
Banned
sztuczne nabijanie postów
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 62
Default

Teraz JUŻ nie warto robić obrońcy to już było wiadome po update zaklinaczy
**dawid** is offline  
Reply With Quote
Old 05-04-2013, 08:44 PM   #3
Scourer
Banned
Rozpowszechnianie kłamliwych i fałszywych pomówień
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 75
Default

Quote:
Originally Posted by boulip- View Post
http://scr.hu/0em5/f1bud
a według mnie powinno być 2757
a poza tym NIE POLECAM NIKOMU ROBIENIA OBROŃCY
Odbiło 1726 bo to PRZEBIJAJĄCE czyli fizyczne czyli ze zwykłego wchłaniania odbito (to jest wchłanianie tylko jest napisane "odbito" - jakiś błąd tłumaczenia pewnie, powinno być, że "wchłonięto" 1726).
75% odbijesz jak będzie atak magiczny dlatego bardziej mnie interesuje dlaczego nie odbiłeś 4996 z tego ataku magii ognia tylko pełne 6660 ci weszło
Scourer is offline  
Reply With Quote
Old 05-04-2013, 09:40 PM   #4
boulip-
Junior Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 16
Default

http://scr.hu/0em5/qt3m4
to jest cały zapis walki
prosze jakiegos speca o przeliczenie obrażeń
porównam to sobie z moim życiem



I Panie Boulip prosimy nie zamieszczać takich komentarzy jak usunięty, albowiem następnym razem temat zostanie zamknięty.
Sir Vimes

Last edited by Sir Vimes; 05-04-2013 at 10:03 PM.. Reason: 1765421
boulip- is offline  
Reply With Quote
Old 05-04-2013, 10:09 PM   #5
*ahmed*
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 263
Default

Po pierwsze - cieszę się, że nauka nie poszła w las i sam skasowałeś posta pod postem, edytując pierwszy
Po drugie - screen niewiele nam daje, ponieważ umiejętność ta (jak widać z pierwszego screena) ma 15 sekund odpoczynku, a drugi screen obejmuje zaledwie 8 sekund. Mogła zatem zostać użyta wcześniej w ciągu 7 sekund
*ahmed* is offline  
Reply With Quote
Old 05-05-2013, 09:25 AM   #6
boulip-
Junior Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 16
Default

drogi panie AHMEDZIE
jeżeli pan dokona wnikliwej analizy wyżej pokazanego screnna to zauważy pan wolną przestrzeń na dole (to jest całe logo walki)


czy mógł by mi ktoś wyliczyć ilość otrzymanych obrażeń
tak dla potwierdzenia moich obliczeń
bo mi wychodzi że powinienem jeszcze z 3 sekundy postać
boulip- is offline  
Reply With Quote
Old 05-06-2013, 06:08 PM   #7
Zuby
Senior Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 111
Default

Quote:
Originally Posted by *ahmed* View Post
Po pierwsze - cieszę się, że nauka nie poszła w las i sam skasowałeś posta pod postem, edytując pierwszy
Po drugie - screen niewiele nam daje, ponieważ umiejętność ta (jak widać z pierwszego screena) ma 15 sekund odpoczynku, a drugi screen obejmuje zaledwie 8 sekund. Mogła zatem zostać użyta wcześniej w ciągu 7 sekund
No tak u szlachetnych jest przerwa 15s a u zaklinow nie ma

http://scr.hu/0z4z/i18h4
Proszę napisz , że to błąd ale w opisie czaru czy błąd gry bo ja jeszcze nie widziałem u zaklina ognia przeładowania 15s na tarczy
Zuby is offline  
Reply With Quote
Old 05-06-2013, 06:27 PM   #8
Sir Vimes
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 140
Default

Odpoczynek liczy się od czasu rozpoczęcia działania umiejętności, więc w związku z tym, że tarcza utrzymuje się przez 15 sekund teoretycznie nie musi być żadnej przerwy w jej działaniu, ale w praktyce może równie dobrze zostać zbita w sekundę i wtedy trzeba czekać 14 sekund na jej powrót.
Sir Vimes is offline  
Reply With Quote
Old 05-16-2013, 07:54 PM   #9
boulip-
Junior Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 16
Default

a jak się liczy umiejętność zwana zpopielenie zwęglenie zapłonięcie które trwają po conajmniej przez 5 sek a ja odbijam tylko 1 uderzenie powiedzmy 2k a przez następne 4 sekundy dostaje po 3k od tej właśnie umiejętności czyli 12k skoro od czaru odbijam 75%
a to jest nadal czar !!!!!
powiem tak od zaklina przez 5 sek powinnem mieć odbicie wszytkich obrażeń od pierwszego czaru

ale to pewnie b sie okazało samobójstwem dla zaklinaczy bo jak bym się zaczą poruszać to oni by padali z powodu braku hp

sprawa jest dla mnie prosta obcie czaru na czas od pierwszego uderzenia do końca czaru .
czyli jak czar trwa 5 sek i zadaje po 10k na sek to ja odbijam przez 5 sek po 7.5k

to by bylo w miare uczciwe pozatym ze mam najmocniejszą broje na grze to i powinienem znacznie dłużej ustać i nie padać jak śmieć




a pozatym to moim zdaniem zbroja płytowa powinna mnieć większe wchłanianie wszystkich obrażeń


a tak na marginesie to zaklinem 5550 ocena bez fioletowych ksiazek rozwalam szlachetnego( na 70) w pare sekund i gdzie tu sens i logika ???



balans postaci to mrzonka !!!!!!!!!!!!!!
boulip- is offline  
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off