Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Ogólne Omawianie

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 05-01-2013, 08:29 PM   #1
Wilq
Junior Member
Info
 
Join Date: May 2013
Posts: 17
Default Czy to jest gra dla wszystkich czy prywatny folwark jednego z moderatorów??

Postanowiłem napisać ten post przypuszczam, że jako jeden z nielicznych się na niego odważyłem. Konsekwencje to pewnie usunięcie konta w grze albo coś tam innego natomiast średnio mnie to obchodzi bo grać w tę grę to już normalnie nie można. Wolę już grać na debilnych grach na FB niż we Fragorię

TERAZ DO RZECZY (dzisiejsza sytuacja z Bożków)

Udało się mojej gildii zabrać bożka ze szlaku, ku jak przypuszczamy wielkiemu zdziwieniu sporej części innych gildii. Pytanie teraz co robi wspomniany moderator, szef jednej z gildii?? Otóż szybko wysyła na nasz serwer jednego ze swoich wykoksowanych graczy, żeby przeszkodził w doniesieniu bożka (wynosiliśmy przez 2 posterunek). czy to jest NORMALNE ZACHOWANIE?? Gram w tę grę 2 lata, w różnych gildiach i sojuszach, ale coś takiego widziałem pierwszy raz!! Szanowny Panie moderatorze, jeżeli chcesz tę grę zawładnąć tylko dla siebie to rób tak dalej!! Myślę, że już niedługo większa rzesza graczy się na tym pozna i przestaną grać we Frago tak jak i ja zamierzam, bo takie podejście do gry to już jest paranoja!!!! Tylko pomyśl jeszcze trochę nad tym, bo to oznacza również brak wpływów za zakup szmarek od graczy co w konsekwencji doprowadzi do unicestwienia tej bądź co bądź fajnej gry. pamiętaj, że KAŻDE CESARSTWO PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ UPADA!!
Wilq is offline  
Reply With Quote
Old 05-01-2013, 08:38 PM   #2
*kropla*
Junior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 7
Default

pitu pitu

"NORMALNE ZACHOWANIE" to używać głowy nie tylko do bicia nią w mur... zamiast płakać, że coś się wydarzyło po raz pierwszy pochyl się nad pomysłowością i zdolnością do szybkiego i trafnego podejmowania decyzji. To nie jest gra dla USUNIĘTO OBRAŹLIWY WPIS

AVE ASGARD



Proszę o nie obrażanie innych graczy - poziom wypowiedzi obowiązuje również na forum

*ahmed*

Last edited by *ahmed*; 05-01-2013 at 08:43 PM..
*kropla* is offline  
Reply With Quote
Old 05-01-2013, 08:45 PM   #3
Cyberi
Junior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 6
Default

Bożka zabrał Wam 7 lvl jeżeli chodzi o ścisłość, a nie jak piszesz " wykoksowany gracz "
Cyberi is offline  
Reply With Quote
Old 05-01-2013, 08:57 PM   #4
Wilq
Junior Member
Info
 
Join Date: May 2013
Posts: 17
Default

Quote:
Originally Posted by Cyberi View Post
Bożka zabrał Wam 7 lvl jeżeli chodzi o ścisłość, a nie jak piszesz " wykoksowany gracz "
Tak???? sam go zabrał???? dwóm graczom na 70lvl przyszedł i zabrał??? no czy Ty masz innych czytających ten post za idiotów????
Wilq is offline  
Reply With Quote
Old 05-01-2013, 09:03 PM   #5
Gorgona
Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 82
Default

Moze im spadl i on zdazyl przejac? Co w tym dziwnego? Nawet w obrebie jednego serwera niejednokrotnie sa rozne sojusze I nie rozumiem akurat czemu moderator ma az takie znaczenie gracz to gracz, kiedy moderuje to moderuje kiedy gra to gra.
Gorgona is offline  
Reply With Quote
Old 05-01-2013, 09:09 PM   #6
Cyberi
Junior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 6
Default

Nie okłamuj ludzi !!! straciliście bożka w mieście. No ale niestety tak jest jak się nie potrafi przekazywać bożka i się gubi go po drodze, bo jak podejrzewam ktoś nie sprawdził ile czasu jeszcze może chodzić nim.
Trzeba przyznać mieliście dobrą akcję, ale my mieliśmy lepszą
Cyberi is offline  
Reply With Quote
Old 05-02-2013, 05:27 PM   #7
Wilq
Junior Member
Info
 
Join Date: May 2013
Posts: 17
Default

Quote:
Originally Posted by Cyberi View Post
Trzeba przyznać mieliście dobrą akcję, ale my mieliśmy lepszą
Chyba raczej mieliście PERFIDNĄ akcję w celu zaspokojenia swojego nad wyraz specyficznego podejścia do tej gry
Wilq is offline  
Reply With Quote
Old 05-03-2013, 04:44 AM   #8
LolekLdz
Junior Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 4
Default

Ja popierm tak pomysl fajny (sam pomsyl) w koncu bozek mial trafic w czyjes rece bo tutaj takie rzeczy to miesac do przodu ugadane niestety popieram calkowicie gildie ktora to zrobila i pokazala jak calosc moze byc slaba jak sie paru osboba chcce ale uwazam ze z honorem bylo by zostawic tego bozka tam
LolekLdz is offline  
Reply With Quote
Old 05-03-2013, 06:19 AM   #9
**dawid**
Banned
sztuczne nabijanie postów
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 62
Default

Szczerze tomoim zdaniem jest to karygodne ponieważ polak uprzykrza życie polakowi.
Normalnie klękajcie narody
**dawid** is offline  
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off