Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Informacje administracji > Aktualności

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 03-17-2013, 04:23 PM   #1
*ahmed*
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 263
Default Nieuczciwe zdobywanie punktów za zabijanie

Witam
Jednym ze sposobów zdobywania czerwonych odznak jest zabijanie innych graczy podczas gry Idole. Niektórzy gracze wpadli na sposób aby stworzyć sobie sztuczne alty, wprowadzić je do sanktuarium i w kółko zabijać, po to aby nabić sobie ilość zabójstw i w ten sposób zdobyć dużą ilość czerwonych odznak. Administracja gry kategorycznie sprzeciwia się tego typu praktykom i w związku z tym zabrania się takiego postępowania. Osoby przyłapane na tym procederze będą karane blokadą konta - 7 dni za pierwszym razem, 30 dni za drugim, dożywotnio za trzecim razem.
W tej chwili zostają ukarane następujące osoby (tym razem będzie to 3 dni więzienia):
Ger1 - Taucher, < Membaris >, Main08, Rivi, The Killing
Pol4 - Slonko*, **harry**, Dontimon, Aurelia., Kaj27, Witas
*ahmed* is offline  
Old 03-17-2013, 04:23 PM   #2
*ahmed*
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 263
Default

Podczas ostanich Książecych Walk 29.07 2012 r. nastąpiło poważne naruszenie zasad gry.
Jak pamiętacie jakiś czas temu temu opublikowaliśmy specjalną wiadomość wyjasniąjąc, co rozumiemy poprzez "pushing" i jaka jest z tym związana kara. Mieliśmy nadzieję, że zapobiegnie to przyszłym nadużyciom z wykorzystaniem podobnej taktyki.
Niestety to nie pomogło i teraz musimy ukarać tych, którzy brali udział w naruszaniu zasad gry - obie postaci: które zabijały i jak i te, które były zabijane.
Gildia Infinity utraci znaki otrzymane na ostatnim Zamku 2. Członkowie tej gildii, którzy brali udział w zamku2 zostaną zablokowani na okres 3 dni.
Gracze, którzy poprzednio zostali ukarani za "pushing" zostaną zablokowani na 1 miesiąc.
Inni gracze, ktorzy brali w tym udział zostaną zablokowani na 3 dni.
Wyrażamy głęboki żal z zaistniałej sytuacji i wciąż mamy nadzieję, że stosowanie tak nieucziwych taktyk nie powtórzy się nigdy więcej.
*ahmed* is offline  
Old 03-17-2013, 04:23 PM   #3
*ahmed*
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 263
Default

Użytkownik powinien stosować się do poleceń Administratora, tj. jeśli takie zalecenia zostaną skierowane do użytkownika lub grupy użytkowników podczas Gry. W przypadku, gdy użytkownik narusza zalecenia, Administrator ma prawo do zaprzestania lub ograniczenia świadczenia usługi dla użytkowników i / lub dodatkowych usług płatnych;
*ahmed* is offline  
Old 03-17-2013, 04:23 PM   #4
*ahmed*
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 263
Default

"Ragarding the date of punishment. It's all not that easy. Really hard to make a decision to block so many people. So it took some time. And besides we should have punished them for 7 days according to post about pushing, but we reduced punishment time to 3 days because we still want those people to be free by next Castle. And because we did'nt feel like punishing at all - but rules must be followed. If I blocked people on Monday reaction would be the same Uśmiech But we have no will to help anyone. Russians, Germans - they are all the same. Same players that should follow the same rules. That's it. I still hope we find some decision that will allow us to reduce the punishment. Not much is required - and I told Taucher everything. He will be on today' ally meeting - hope ally will make a right decision.
I'm not asking for anything special. I want alliance and Taucher to apologize. And to promise that it will never happen again and that entire ally will play according to rules.

I talked to many people already about that - those who are blocked... And many agree that it's all wrong what they've done. And you know it's hard to keep all punished. So many people suffer for nothing. THey juts believed that breaking the law would work. That it's gonna be ok. And it just didn't work the wat they thought. I don't know who brought this idea but to my mind those people are to blame - not to me, but to all people from ally who can't play now. Leaders have responsibility they should carry. And first of all they must say sorry to the ally. Then - to rivals. Because we all should respect our rivals and fair play is the matter of honor. And I don't event want them to say sorry to us - administration. It's all my job nothing more, I'm very disappointed and sad about it. But still first of all please always respect your friends and your rivals. "

by Lazarus
*ahmed* is offline  
Old 03-17-2013, 04:23 PM   #5
*ahmed*
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 263
Default

Zgodnie z prośbami zamieszczamy tłumaczenie wypowiedzi Lazarusa na nasz język Uśmiech

---
Odnośnie daty ukarania. To wszystko nie jest takie proste. Naprawdę ciężko jest podjąć decyzję o
zablokowaniu tak dużej ilości graczy. To zajęło trochę czasu. A poza tym powinniśmy zablokować ich na 7
dni - tak napisaliśmy w liście dotyczącym "pushingu", jednak skróciliśmy ten czas, ponieważ wciąż
chcemy, by mogli oni wziąć udział w następnym Zamku 2. I nie czujemy się na siłach karać wszystkich -
ale trzeba przestrzegać zasad. Gdybyśmy zablokowali graczy w poniedziałek, ich reakcja była by taka sama.
Jednak naszą wolą nie jest chęć pomocy komukolwiek - Rosjanom, Niemcom - wszyscy są równi. Każdy gracz
powinien przestrzegać tych samych zasad. Tak właśnie jest. Wciąż mam nadzieję, że podejmiemy decyzje,
które pozwolą nam zmniejszyć karę. Tak niewiele trzeba - i wszystko to powiedziałem Taucherowi. Będzie
on obecny na dzisiejszym zebraniu Sojuszu - mam nadzieję, że Sojusz podejmie dobrą decyzję.
Nie proszę o nic szczególnego. Pragnę, by Sojusz i Taucher przeprosili. I przyrzekli, że taka sytuacja
już się nigdy nie powtórzy a cały sojusz będzie grał wg zasad.

Rozmawiałem na ten temat z wieloma ludźmi - tymi, którzy pozostali zablokowani... I wielu z nich
przyznało, że uczynili źle. I wiecie, ciężko jest utrzymywać karę dla nich wszystkich. Tak wielu ludzi
cierpi za nic. Sądzili oni, że złamanie reguł zadziała (przyp. tłum: ujdzie im na sucho.). I tak będzie
w porządku. Ale tak się nie udało, jak mieli nadzieję. Nie wiem, kto wpadł na ten pomysł, ale to oni są
winni, nie ja. I wszyscy ci, którzy nie mogą teraz grać. Liderzy powinni wziąć odpowiedzialność na
siebie. I przede wszystkich powinni przeprosić cały Sojusz. Następnie - swoich rywali. Wszyscy
powinniśmy szanować swoich przeciwników a gra fair jest kwestią honoru. I nawet nie chcę, by przeprosili nas, administrację. To wszystko to tylko moja praca, nic więcej. Jestem bardzo rozczarowany i smutny z tego powodu. Ale przede wszystkich proszę o szacunek dla Waszych przyjaciół i rywali.

Lazarus
*ahmed* is offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off