Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Szukasz odpowiedzi na swoje pytania?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 08-01-2018, 06:41 PM   #1
huterek
Junior Member
Info
 
Join Date: Jul 2018
Posts: 6
Default Kilka pytań

Witam chciałem zadać kilka pytań :

Czy jest jakieś miejsce gdzie samemu i przy moim ex której jest
Bardzo słabe moge zdobyć jakieś złote , fioletowe itemy lub znaki które mi
pozwolą to kupić ?

Kolejne pytanie :

Jako że nikt mnie nie chce w każdym sojuszu postanowiłem stworzyć
sobie własny lecz mam problem gdy podchodzę do starosty to mam taki napis:
" Nie możes stworzyc gildii,jeżeli jesteś juz w jedenej. Twoja gildia wkrótce zostanie aktywowana przez administratora ."

Pewnie się już domyślacie ze skoro to pisze to jednak nie została a czekam już kilka dni co trzeba zrobić ?

kolejne pytanie :

Na moim serwerze tzn pol5 w godzinach szczytu tzn : po pracy jest max 10 osób i to takich że gracz na 20 lvl ma 5x więcej reputacji niż ja 45 lvl
I tu nachodzi pytanie skoro nikt mnie nie chce do sojuszu to może warto zmienić serwer na jakiś bardziej przyjazny i obfitujący w graczy którzy nie mają jeszcze wszystkiego tylko tak jak ja chodzą po swiecie i zbytnio nie wiedzą co robić jest taki serwer albo chociaż taki 1 gracz?
Jakoś uciułam te szmaragdy i się przeniosę

Kolejne pytanie :

Z czego powinien się składać build pod rycerza i czy build pod pvp sprawdzi się na pve lub na odwrót i czy mieszać itemy pve i pvp
do wyboru na rycerza mam zręczność , siłę , rozum , mądrość
czy ma to jakieś znaczenie co wybiorę ?

to już chyba wszystko przepraszam że tak dużo ale nie miałem okazji jeszcze nikogo spytać bo z nikim nie grałem jeszcze .


DZIĘKUJĘ ZA POMOC
huterek is offline  
Reply With Quote
Old 08-01-2018, 06:44 PM   #2
huterek
Junior Member
Info
 
Join Date: Jul 2018
Posts: 6
Default

Nie mam pojęcia czemu wysłało się 2 razy możliwe ze jakiś błąd proszę o usunięcie
spamu
huterek is offline  
Reply With Quote
Old 08-01-2018, 10:29 PM   #3
NANOOUK
Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 50
Default

"Czy jest jakieś miejsce gdzie samemu i przy moim ex której jest
Bardzo słabe moge zdobyć jakieś złote , fioletowe itemy lub znaki które mi
pozwolą to kupić ?"


Nie napisales jaki masz lewel postaci wiec pozostaje mi odpisac ogolnikowo . Fioletowe itemy wypadaja z bosow w jaskiniach trudnych i sporadycznie w jaskiniach zielonych o ile ocena postaci umozliwia wejscie do nich .Zakupu mozesz dokonac takze w sakiewce . Znaki dowódcy za szmaragdy a za znaki eq fioletowe . Ekwipunek zloty, niebieski, zielony mozesz nabyc takze za znaki w sakiewce - ktore mozna zdobyc na mini grach . Fioletowe itemki wpadaja takze z sojuszowych skrzynek .

"Jako że nikt mnie nie chce w każdym sojuszu postanowiłem stworzyć
sobie własny lecz mam problem gdy podchodzę do starosty to mam taki napis:
" Nie możes stworzyc gildii,jeżeli jesteś juz w jedenej. Twoja gildia wkrótce zostanie aktywowana przez administratora ."


Taki komunikat wyswietla Ci sie dlatego ,ze jestes juz czlonkiem gildii . Ktos Cie juz zaprosil i to zaproszenie najwyrazniej zostalo przez Ciebie przyjete.


"Na moim serwerze tzn pol5 w godzinach szczytu tzn : po pracy jest max 10 osób i to takich że gracz na 20 lvl ma 5x więcej reputacji niż ja 45 lvl
I tu nachodzi pytanie skoro nikt mnie nie chce do sojuszu to może warto zmienić serwer na jakiś bardziej przyjazny i obfitujący w graczy którzy nie mają jeszcze wszystkiego tylko tak jak ja chodzą po swiecie i zbytnio nie wiedzą co robić jest taki serwer albo chociaż taki 1 gracz?
Jakoś uciułam te szmaragdy i się przeniosę "


Ktos jednak przyjal Cie do gildii skoro nie mozesz zalozyc wlasnej co do przyjaznosci serwerow ciezko mi powiedziec . Frekwencyjnie najbardziej zywotne jest pol1 , pol2 i pol5 ale na przyjecie do wiekszej gildii i na zaufanie starych graczy po prostu trzeba zapracowac .


"Z czego powinien się składać build pod rycerza i czy build pod pvp sprawdzi się na pve lub na odwrót i czy mieszać itemy pve i pvp
do wyboru na rycerza mam zręczność , siłę , rozum , mądrość
czy ma to jakieś znaczenie co wybiorę ?"


Jesli chodzi o eq dla rycerza to podzial na eq ma znaczenie - pve do walki z potworami i pvp do walki z wrogiem . Nie ma sensu go mieszac . Jednoczesnie pamietaj przy wyborze ,ze walka z potworami np bosami czesto poprzedzona jest walka z wrogiem o lokacje i bosa . Co nasuwa odpowiedz - czym sie kierowac . Oczywiscie wielkie znaczenie maja bonusy itemow ktore powinny byc dobrane pod dana klase . Ogromne znaczenie maja takze skile i ksiazki powiekszajace ich dzialanie .
zapraszam Cie do zapoznania sie z Fragorianska Wikipedia w ktorej na pewno znajdziesz wiele odpowiedzi na nurtujace Cie pytania .
__________________
..Odwieczna tęsknota za wędrówką Szarpie łańcuchem przyzwyczajeń I znów z zimowego snu Budzi się we krwi dziki zew...

Z prądem płyną tylko zdechłe ryby

Last edited by NANOOUK; 08-01-2018 at 10:32 PM..
NANOOUK is offline  
Reply With Quote
Old 08-01-2018, 11:30 PM   #4
huterek
Junior Member
Info
 
Join Date: Jul 2018
Posts: 6
Default

Dziękuje bardzo za odpowiedz widzę że włożyłeś sporo pracy by napisać tekst bardzo estetycznie i czytelnie i bardzo ci za to dziękuję za wkład
huterek is offline  
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off