Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Informacje administracji > Aktualności

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 06-10-2019, 08:50 PM   #11
mimo
Junior Member
Info
 
Join Date: May 2019
Posts: 19
Default

Ah sorki za posta wyzej poniosło mnie troszke nic to Pozostaje tylko podziekowac za gre szkoda tylko tych 9 zmarnowanych lat
mimo is offline  
Old 06-10-2019, 09:39 PM   #12
Pan Dawid
Banned
szkalowanie graczy i rozsiewanie kłamstw - notoryczne
Info
 
Join Date: Jun 2019
Posts: 27
Default

zostaję to tylko skomentować "haha", nie mieli prawa blokować kont, tym bardziej teraz rządać (zmuszać) do załadowania szmaragdów to jest zakazane przez prawo, nigdzie nie było opisane ile przysługuje kodów na jedno konto tylko teraz jest to wymysł administracji
Pan Dawid is offline  
Old 06-10-2019, 09:45 PM   #13
Pan Dawid
Banned
szkalowanie graczy i rozsiewanie kłamstw - notoryczne
Info
 
Join Date: Jun 2019
Posts: 27
Default

bym napisał co o tym myśle, ale by to uraziło naszą szanowną szajke zwaną też administracją
Pan Dawid is offline  
Old 06-11-2019, 12:48 PM   #14
mimo
Junior Member
Info
 
Join Date: May 2019
Posts: 19
Default

sorki za posta wyżej poniosło mnie z nerwów nic to pozostaje tylko podziękować za gre i zmarnowane 9 lat
mimo is offline  
Old 06-11-2019, 12:51 PM   #15
mimo
Junior Member
Info
 
Join Date: May 2019
Posts: 19
Default

aj 2x to samo napisałem nie zauważyłem ze wyzej jest
mimo is offline  
Old 06-13-2019, 06:01 PM   #16
Osservatore
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 275
Default

Quote:
Originally Posted by mimo View Post
hihi to ci możliwość to juz lepiej zakonczyc gre niz przez głupi jej błąd wpakowac z 500 zł zeby odblokowac tylko jestem ciekawy osse jaki był ten gruby dywan co zamiotłeś sprawe Sheleriniego Toonego czy bastiana kumpli co zrobili z błędem i dziwnym trafem zadnych konsekwencji i wszystko co zdobyli zostało im to ciekawa sprawa była pozdrawiam i dziekuje za gre
Drogi graczu,

nie bardzo rozumiem, co insynuujesz, bo osobiście nie mam i nie miałem wpływu na ustalanie reguł blokowania kont za nadużycia czy kradzieże. Reguły te, od początku, były ustalane wyłącznie przez administrację gry.
W przypadku powyższych graczy, konta, które uczestniczyły w nadużyciach, są permanentnie zablokowane wraz ze wszystkich zgromadzonymi na nich przedmiotami.

pozdrawiam
__________________
Osservatore
Osservatore is offline  
Old 06-13-2019, 06:06 PM   #17
Osservatore
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 275
Default

Quote:
Originally Posted by Pan Dawid View Post
bym napisał co o tym myśle, ale by to uraziło naszą szanowną szajke zwaną też administracją
Drogi graczu,

administracja gry nie jest żadną szajką, proszę nie obrażać właścicieli firmy. Rozumiem, że, jesteś jedną z osób, które zostały ukarane, ale przypominam, że jest sposób na powrót zablokowanych kont do gry.
__________________
Osservatore
Osservatore is offline  
Old 06-13-2019, 08:17 PM   #18
mimo
Junior Member
Info
 
Join Date: May 2019
Posts: 19
Default

nic nie insynuuje poprostu to nie jest zaden sposób zeby odzyskać konto bo na pewno nie wpakuje tyle kasy przez głupi bład po prostu bedzie teraz wiecej czasu w realu bo koncze z grą żegnam
mimo is offline  
Old 06-13-2019, 08:22 PM   #19
*Rumcela*
Member
Info
 
Join Date: Nov 2017
Posts: 30
Default

Czytam i nie wierzę. W pierwszym poście moderator pisze „Zgodnie z jej regułami gry na 1 konto można było uzyskać 1 kupon. Niestety, z bliżej nieznanych Fragorii powodów, wskutek nieprawidłowej konfiguracji promocji, za co odpowiedzialność spoczywa po stronie serwisu Loot Boy, można było zyskać znaczną ilość kuponów i wymienić je na darmowe nagrody, co mogło prowadzić do znacznego zwiększenia siły postaci/chowańca. Jednak, zgodnie z zasadami gry Fragoria, jakiekolwiek wykorzystywanie błędów w grze jest zakazane - także tych, które nie powstają z winy kodu gry. W takiej sytuacji należy zaprzestać podobnych działań i zgłosić ten fakt to moderacji/administracji gry.”
Wszystko fajnie, tylko jak i na jakiej podstawie namierzani byli domniemani sprawcy? Gdzie jest kopia tego regulaminu, bo z ciekawości proszę o nią od kilku tygodni i nikt jej nie widział ani nie posiada. Jeden z moderatorów twierdzi, że jest taki regulamin, ale nie chce (?) – nie może (?) go udostępnić? Nacisk i ponawianie prośby spotyka się z opryskliwością i niechęcią. Dodam, że nie chodzi mi o mnie, nie zablokowano mi żadnego konta – jeszcze – bo jak wiadomo, daj mi człowieka a znajdę na niego paragraf, co w tej grze jest najwyraźniej stosowane ;p
Jeśli wina leży po stronie LootBoy to niech administracja weźmie raz w życiu na klatę swoją niekompetencję. Każdy poroniony pomysł jest tu broniony jak niepodległość, gracze traktowani jak zło konieczne, wszystko kuleje, jedynie system wpłacania pieniędzy nigdy się nie zwiesił, bo awaria naliczania promocji to raczej zmartwienie graczy niż Frago. Znam regulamin Fragorii – teoretycznie, bo w języku polskim nadal go nie ma o co nie jeden już tu chyba boje toczył. O jakim wykorzystaniu błędu mówi zacytowany wyżej post? Jeśli gracz nie wie że błąd istnieje to jak ma go zgłosić?
Z informacji jakie udało mi się odkopać, kod był określony jako jednorazowy, a więc „mogący być użyty jeden raz” – podobnie jak zdrapka z kodem na loterii. Gdzie informacja, że na jednym koncie można użyć jeden kod? W instrukcji korzystania z kodu jest jedynie informacja: „Tam naciśnij pole wprowadzania i wprowadź kod dla jednej ze swoich postaci”. Oczywiście administracja pewnie przedstawi inne tłumaczenie, o ile posiada ten sam screen co ja .
Teraz administracja żąda od posiadaczy zablokowanych kont jednorazowej wpłaty w wysokości o wartości 500k szmaragdów i informuje że konto zostanie także oczyszczone z korzyści uzyskanych poprzez „nadużycie”. To też jest dość trudne, przyczepię się do tej „jednorazowości” wpłaty, czy to znaczy że muszą wykupić szmaragdy za 199 euro? A dalej: kto oceni jakie korzyści osiągnęli gracze z wykorzystania kodów? A jeśli gadżety uzyskane w ten sposób zostały np. skasowane lub przekazane dalej? To co? Zabierzecie im coś co osiągnęli dzięki swojej grze i pieniądzom? Ja to widzę tak: ktoś płaci kasę, wchodzi na konto a tam pusto Dodam tylko, że niektórzy kupili te kody za pieniądze. Kto jest więc winny? Ten co zapłacił czy ten co dopuścił do ich sprzedaży. Datcroft ogarnij się.
Sądzicie, że wykupią konta? Ja mam nadzieję, że nie. Bo projekt, który oszukuje i okrada swoich graczy nie zasługuje na to żeby w niego inwestować.
Pozdrawiam
*Rumcela* is offline  
Old 06-14-2019, 05:32 PM   #20
mimo
Junior Member
Info
 
Join Date: May 2019
Posts: 19
Default

Witam ponownie bo widzę ze ciekawe rzeczy Rumcela zgadzam się z Tobą w 100% pisało tam w opisie ze kod można użyć tylko raz czyli ten sam kod już nie zadziała a nie ze tylko 1 kod i tyle a ze jak trafiła się karta do fragorii to się używało bo niby z skąd miało się wiedzieć ze to jest niby "BŁĄD" a teraz bo 9 latach gry wszystko co osiągnąłem cały ten czas jaki poświeciłem wywalone w błoto bo na pewno nie będę płacił tyle kasy co chcą za odblokowanie postaci. Zdobywanie tych kart wcale nie było takie łatwe jak by się komuś wydawało trzeba było poświęcać sporo czasu codziennie żeby uzbierać Na LOOT BOYU walutę za którą można było kupować pakiety co nieraz zajmowało po parę godzin dziennie i po wykorzystaniu nie było pewności ze się trafi kartę i nie raz się zmarnowało tylko czas ale tak czy tak wszystkie wysiłki na fragorii przez te lata czy na Loot poświęcone godz poszły na marne bo ban do 18.02.2022 oznacza definitywny koniec z grą bo nie zamierzam czekać 3 lata a tym bardziej płacić tyle kasy na odblokowanie no chyba ze to by było 500k szmarek zliczonych razem z promocjami a nie czyste szmarki to bym się wtedy zastanowił pozdrawiam no i chyba czekam na dalszy rozwój tematu bo zaczyna się ciekawie robić pozdrawiam
mimo is offline  
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off