Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Ogólne Omawianie

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 02-13-2014, 08:48 AM   #1
Hiob
Member
Info
 
Join Date: May 2013
Posts: 62
Question Co Wy na to?

Mam pytanko.

Czy na Waszych serwerach stosowane są takie dziwne posunięcia jak zmiana gildii na 5 min przed gra „Zamek1” lub w trakcie jej trwania?

Oczywiście w jakim stylu chce się grać to decyzja każdego z graczy. Sam musi sobie odpowiedzieć czy chce grać fair play czy też „cfaniakować”, ale zasady dotyczące całości GRY proponowane przez administrację powinny być bez zarzutu.
Już same sojusze są jakąś formą układu pomiędzy graczami, ale to mechanizm kontrolowany i jest ok.
Natomiast forowanie jakiejś niszowej – jedno czy dwuosobowej gildii , aby zajęła wysokie miejsce na zamku1 to już tylko złośliwość. Zdarzają się sytuacje, ze taka jednoosobowa gildia nie może sama sobie poradzić z pięciem się w górę rankingu zamkowego (pomimo ochrony i nie ubijania) – wówczas z pomocą idzie gildia promująca, przekazując kilku swoich graczy. Można takie „szemrane układziki” tłumaczyć zdobywaniem osiągnięć, ale czy aby w ten sposób? Sama przynależność do Pierwszej czy Drugiej gildii serwera powinna być powodem dumy a bycie w niej „tylko dla osiągnięć” umniejsza rangę i tejże gildii i samych dokonań.

Uff, troszkę się zakręciłam ale myślę że wszyscy wiecie o co mi chodzi


Czy nie byłoby dobrym posunięciem , poprawą komfortu gry i większej przyjemności z gry dla wielu, gdybyśmy zaproponowali Administracji aby WYJŚCIE Z JEDNEJ GILDII MIAŁO np. TYGODNIOWĄ KARENCJĘ PRZED WEJŚCIEM DO DRUGIEJ GILDII?

Zapraszam do dyskusji
__________________
Oddajcie mi moje posty

"Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi"
Hiob is offline  
Reply With Quote
 

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off