Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Sugestie i pomysły

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 04-07-2017, 09:06 PM   #1
Score49
Banned
Pomówienia na temat administracji .
Info
 
Join Date: Apr 2017
Posts: 3
Default DNO

1)Czemu okradacie graczy? żeby zrobić fragosie trzeba było wydać jakieś 30k/40k szm i nagle zmieniacie w jakiegoś potworka do którego książka ni nic nie pasuje, i jakie to jest jak to napisał Osservatore "uatrakcyjnienie gry". To bardziej jest naciąganie graczy na dalsze koszta i nie wiem jaki to ma sens.

2)Kolejny jest epik wchłanianie jak poszło w górę to na 49 jest nie do zrobienia jak sie leje graczy, sam mogę decydować czy skończymy czy nie, skoro jak każdy bije bosa to schodzi jakieś 20min z ubiciem,jeżeli chodzi wam o te epiki 60+ no to tam może byście podzielili w końcu 60-85 i 86-100 bo 60lvl z 99lvl no ma spore szanse na pewno

3)Hp bosów, jak słyszałem na 63 mają bosy 7-11mln hp no a tam jest dużo bosów więc nawet żeby wybić to tam powyżej 1h trzeba siedzieć na pewno żeby ubić (nie mówię tu o kontach smodów czy gm bo w tym przypadku nie długo im zejdzie, a chodzi mi o graczy takich typowych do 12k ocenki co mają te pomarańcz ity na +9

Treść usunieta .

Last edited by NANOOUK; 04-12-2017 at 01:39 PM..
Score49 is offline  
Reply With Quote
 

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off