Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Szukasz odpowiedzi na swoje pytania?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 07-02-2020, 04:00 PM   #1
Fragorago
Junior Member
Info
 
Join Date: Jul 2020
Posts: 10
Default Przyszłość Fragorii

Witam, mam jedno pytanie, dlaczego chyba od prawie roku we Fragorii (z tego co patrzę na forum) nie pojawiła się żadna nowa aktualizacja, zmiana itp. Jedyne co się jeszcze regularnie pojawia to te same eventy. Czy twórcy szykują dla nas coś wielkiego? Czy może po prostu gra powoli wygasa. Jeśli ktoś coś wie to proszę o odpowiedź bo mogę nie być na bieżąco. Pozdrawiam
Fragorago is offline  
Reply With Quote
Old 07-02-2020, 04:17 PM   #2
Sayan
Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 85
Default

Tak szykuja cos wielkiego ..przejście na html5 jako że flash z koncem roku konczy swoj byt.
A ponadto jak sam napisałęs gra powoli wygasa ( brak wsparcia, mnożące sie błedy i wiele innych czynników)
Sayan is offline  
Reply With Quote
Old 07-13-2020, 06:08 PM   #3
Whitervbbit
Senior Member
Info
 
Join Date: Aug 2018
Posts: 178
Send a message via Skype™ to Whitervbbit
Default

Witam,

Prace nad przeniesieniem gry na html5 są na ukończeniu, być może to jest jednym z powodów braku wprowadzania nowości. Z mojego punktu widzenia, gra ma się jeszcze dobrze i nic nie wskazuje na to, aby miała zostać zamknięta.


Pozdrawiam,
Whitervbbit
Whitervbbit is offline  
Reply With Quote
Old 07-14-2020, 01:59 PM   #4
Sayan
Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 85
Default

Quote:
Originally Posted by Whitervbbit View Post
Witam,

Prace nad przeniesieniem gry na html5 są na ukończeniu, być może to jest jednym z powodów braku wprowadzania nowości. Z mojego punktu widzenia, gra ma się jeszcze dobrze i nic nie wskazuje na to, aby miała zostać zamknięta.


Pozdrawiam,
Whitervbbit
2 godziny dziennie online to i gra ma sie dla Ciebie dobrze ( nie wiem czy nie przesadziłem z tymi dwoma godzinami)
Pozdrawiam
Sayan is offline  
Reply With Quote
Old 07-15-2020, 07:44 PM   #5
Whitervbbit
Senior Member
Info
 
Join Date: Aug 2018
Posts: 178
Send a message via Skype™ to Whitervbbit
Default

Nie zaprzeczę, nie mogę być cały czas. Natomiast doskonale wiem, co dzieje się na polskich serwerach; nadal mamy aktywnych graczy. Co prawda — to już nie te staty, co kiedyś, ale jednak Fragoria trzyma w ryzach `starych wyjadaczy`.
Whitervbbit is offline  
Reply With Quote
Old 07-17-2020, 04:29 AM   #6
grabar
Junior Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 17
Default

Znowu serwery polskie nie działają, więc chyba nie wiesz co się dzieje z polskimi serwerami. Codziennie od kilku dni po restarcie awarie??
grabar is offline  
Reply With Quote
Old 07-18-2020, 08:33 AM   #7
Whitervbbit
Senior Member
Info
 
Join Date: Aug 2018
Posts: 178
Send a message via Skype™ to Whitervbbit
Default

Rozumiem Twoje rozgoryczenie, niestety na szybkie naprawienie awarii wpływu nie mam.
Whitervbbit is offline  
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off