Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Ogólne Omawianie

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 04-25-2015, 10:12 AM   #1
Hiob
Member
Info
 
Join Date: May 2013
Posts: 62
Default i jak zawsze ....

Jest sobota, godzina 12:00 - czyli teoretycznie mozna rozpoczac zabawe na arenie. Teoretycznie ! Czy wyjaśni mi ktos skad taka oto kara? http://screenshooter.net/102174738/teqdsyr uniemozliwiajaca mi wziecie udzialu w grach? Podobno byl update poprawiajacy "zaciaganie" graczy do gierki. Bylo tak ze, chociaz obowiazywal podzial lvlowy 70-90+ to siedemdziesiatki mogly stac oczekujac caly dzien na gierke i nie zostaly ani razu wrzucone do grupy koksow z duza iloscia pktow areny. Moje pytanie: jak wiec rozpoczac rozgrywke? Niestety po updacie nie moge sprawdzic czy cos sie zmienilo bo.... nastepny kwiatek - godzinna kara nie wiadomo za co.
Czyzby arena to tylko jedna z wielu sciem w tej grze sluzaca co niektorym do rzucania buffow w dogodnym momencie?
__________________
Oddajcie mi moje posty

"Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi"
Hiob is offline  
Reply With Quote
Old 05-01-2015, 11:25 AM   #2
Pelagia
Junior Member
Info
 
Join Date: Sep 2013
Posts: 22
Default

ech szkoda, że na wiki się nie zagląda tam jest wszystko ładnie opisane . Tą karę, która jest na powyższym ss ma się nijak do rozgrywek na arenie (karę którą otrzymałaś jest zapewne po kiki albo miedziance). Pamiętaj też, że arena to lokalizacja rosyjska i czas na niej przesunięty jest o godzinę. nie wiem czy zauważyłaś ale będąc na arenie nie zakrecisz żadnych minigier bo arena jest gra samą w sobie, więc kara która masz na ss w niczym nie przeszkadza a jak wrócisz na serwer będzie wszystko normalnie bo czas wróci do normy . Arena śmiga bez żadnych problemów jestem tam zawsze jak jest mozliwość wg. terminów, to właśnie przez takie osoby jak ty ( niewiedzący i tylko płaczące) jest tak mała frekwencja polskich graczy w tej zabawie i dlatego właśnie na 70 lvl jest problem bo mało osób chodzi .


PS. ARENA

Last edited by Pelagia; 05-01-2015 at 11:29 AM.. Reason: dodanie linka
Pelagia is offline  
Reply With Quote
Old 05-01-2015, 03:40 PM   #3
Hiob
Member
Info
 
Join Date: May 2013
Posts: 62
Default

Droga Pelagio - dziekuje za wyjasnienie, choc jest troche przeterminowane.
Problem dotyczyl soboty (poprzedniej) kiedy to arena nie dzialala poprawnie. Przepraszam Ciebie bardzo - nie wyjasnilam wszystkich okolicznosci dotyczacych mojego problemu z arena (bo pewne rzeczy sa oczywiste, jak chociazby nie dzialajacy zapis), ale zapewniam ze nie wynikaly one z "niepoczytania" wiki tylko problemow z gra arena w tamtym dniu.
Gdybym miala sie czepiac np. wyswietlania jakiejs kary (blednej) to oczywiscie moglabym powiedziec: to wlasnie dzieki takim jak Ty gra wyglada tak a nie inaczej, gdyz widzac drobne (i nie tylko) bledy uwazasz ze tak powinno byc. Otoz nie, nie powinno, chociazby z tego wzgledu, ze gra istnieje od ponad 5 lat i jest komercyjna, wiec powinna soba jakis poziom reprezentowac. Ja gram w nia od poczatku i uwazam ze jest przepiekna, ale irytuja mnie bledy poprawione juz 100x a pojawiajace sie naraz po kolejnym updacie.
Ale dziekuje za zainteresowanie
__________________
Oddajcie mi moje posty

"Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi"
Hiob is offline  
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off