Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Ogólne Omawianie

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 09-04-2013, 12:57 PM   #1
Darhena
Junior Member
Info
 
Join Date: Sep 2013
Posts: 7
Default postac poruszajaca sie spacerkiem

Witam!

Jestem nowa, nie tylko we Fragorii, ale w ogole w grach tego typu, wiec prosze o wyrozumialosc. Nigdzie nie znalazlam odpowiedzi na moje pytanie, stad watek.

Zostalam zaatakowana przez innego gracza, niewazne kogo i co mi zabral , po smierci postaci (a wlasciwie 3) postac porusza sie spacerkiem. Nie widze zadnego znaczka przy awatarze, zadnej adnotacji w charakterystyce. Czy to blad, czy tak po prostu jest i mija po pewnym czasie? Bede wdzieczna za konstruktywne odpowiedzi.

Pozdrawiam
S.

Edit: zapomnialam napisac, ze rzecz dziala sie w Morskim Lesie, w lokacji z wilkolakami, stad pytanie, czy to jakas farma dla gildii, ze nie pozwolono mi tam zrobic zadania, czy to przypadek?
Darhena is offline  
Old 09-04-2013, 03:24 PM   #2
ozyrus
Banned
Obraza i prowokowanie
Info
 
Join Date: Aug 2013
Posts: 75
Default

Quote:
Originally Posted by Darhena View Post
Witam!

Jestem nowa, nie tylko we Fragorii, ale w ogole w grach tego typu, wiec prosze o wyrozumialosc. Nigdzie nie znalazlam odpowiedzi na moje pytanie, stad watek.

Zostalam zaatakowana przez innego gracza, niewazne kogo i co mi zabral , po smierci postaci (a wlasciwie 3) postac porusza sie spacerkiem. Nie widze zadnego znaczka przy awatarze, zadnej adnotacji w charakterystyce. Czy to blad, czy tak po prostu jest i mija po pewnym czasie? Bede wdzieczna za konstruktywne odpowiedzi.

Pozdrawiam
S.

Edit: zapomnialam napisac, ze rzecz dziala sie w Morskim Lesie, w lokacji z wilkolakami, stad pytanie, czy to jakas farma dla gildii, ze nie pozwolono mi tam zrobic zadania, czy to przypadek?
Jol ! Czy masz tak w kazdej lokacji ? Jesli tak to zamknij czat gry i wcisnij na klawiaturze klawisz P , powinno pomoc , jesli masz to tylko w morskim napisz pw na forum do jakiegos moderatora albo na grze pozdro i 3maj sie !

Edit xd morski to lokacja pvp i expowisko , nie jest to zadne pastwisko ;PP

Last edited by ozyrus; 09-04-2013 at 03:26 PM.. Reason: Edit ! ;3
ozyrus is offline  
Old 09-04-2013, 06:09 PM   #3
Darhena
Junior Member
Info
 
Join Date: Sep 2013
Posts: 7
Default

Dzieki za odpowiedz, bylo tak na kazdej lokacji, faktycznie przelogowanie pomoglo

W takim razie musze sie nauczyc przemykac, czy co, zeby chociaz zadania zrobic

Pozdrawiam
S.
Darhena is offline  
Old 09-07-2013, 03:07 PM   #4
Wilq
Junior Member
Info
 
Join Date: May 2013
Posts: 17
Default

Quote:
Originally Posted by ozyrus View Post
Jol ! Czy masz tak w kazdej lokacji ? Jesli tak to zamknij czat gry i wcisnij na klawiaturze klawisz P , powinno pomoc , jesli masz to tylko w morskim napisz pw na forum do jakiegos moderatora albo na grze pozdro i 3maj sie !

Edit xd morski to lokacja pvp i expowisko , nie jest to zadne pastwisko ;PP
A w jakim celu ma zamykać czat gry?? do zmiany trybu bieganie/chodzenie wystarczy użyć klawisza P, nie pisząc niczego aktualnie na czacie i nic więcej nie trzeba robić

Czytając Twoje liczne wypowiedzi na forum mam jedno nieodparte wrażenie....... raz już takie miałem co do innej osoby na forum, niedługo potem już nie pojawiały się jego kolejne posty
Wilq is offline  
Old 09-10-2013, 10:21 AM   #5
*ahmed*
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 263
Default

Sprawa wyjaśniona, a temat zwyczajowo zmienia się w spam - zamykam.
*ahmed* is offline  
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off