Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Szukasz odpowiedzi na swoje pytania?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 07-07-2019, 09:50 AM   #1
Pan Dawid
Banned
szkalowanie graczy i rozsiewanie kłamstw - notoryczne
Info
 
Join Date: Jun 2019
Posts: 27
Thumbs down ciąg dalszy...

czemu zamykacie wątek skoro nie wszystko zostało wyjaśnione?

http://prntscr.com/obn4ky to jest śmieszne przecież...

Quote:
Szanowni Gracze
Moj post jest postem osobistym tzn w tej chwili uprawiam samowolke - ale moze nakresli Wam sytuacje Polskiej Moderacji w sprawie LootBoy . Probowalismy , zarowno jako moderacja a takze zupelnie prywatnie rozmawiac z Tworcami Gry i naszymi przelozonymi na temat calkowitego uchylenia kar lub znacznego zmniejszenia ich. Przekazywalismy wszelkie Wasze prosby i rozterki . Podpieralismy je dokumentacja z Waszego wkladu pienieznego w te gre . Nie plaszczylismy sie tylko ostro klocilismy bo uwazam ,ze Gracze nie moga ponosic konsekwencji za niedpowiedzenia w grze .. I mimo ,ze wszyscy globalnie uwazaja ,ze to co sie stalo jest niesprawiedliwe nikt nie powie tego otwarcie . Powiem to ja , bez wzgledu na konsekwencje jakie mnie za to spotkaja . Przegralismy , nie dalismy rady ... Odgornie zaproponowany wykup kont za kwote z matrixa i nie jest to naszym pomyslem . Fakt daje furtke odzyskania konta ale ... no wlasnie .. tu oszczedze Wam tego co mysle .


Drodzy moi ! Wiem ,ze macie prawo byc wsciekli ale blagam nie obrzucajcie nas fekaliami bo moderacja nie ma nic wspolnego z decyzjami z gory ... Polityka firmy chwilami jest tak bardzo dla mnie nie zrozumiala ,ze szkoda slow ... gdzies ktos po drodze zapomnial ze to Gracz jest najwazniejszy bo to on generuje gralnosc i zyski firmy . Powiem Wam jeszcze cos , bez wzgledu na plotki jakie kraza - na serwerach ru , ger itp nie oddano nikomu kont za free. Ci co je odzyskali po prostu zaplacili za to . Moze nie chca wyjsc na miekkich i łgaja ,ze im oddano ... Prawda jest taka ,ze musieli zaplacic . Jesli jest inaczej - jesli macie dowody ,ze odblokowano za free bardzo prosze mi je podrzucic ..
Mowi sie ,ze jestesmy pomostem miedzy graczem a Administracja - ja czasem mam wrazenie ,ze na tym pomoscie nie dziala juz od dawna telefon ... tzn gadamy jak do sciany ..
Jestesmy tez pierwsza linia w tej grze wiec na nas leca kamienie ... macie prawo je rzucac ale tym razem musicie wiedziec ,ze jestesmy bezsilni tak samo jak Wy ...

Ja osobiscie , moge tylko Was bardzo przeprosic za zaistniala sytuacje . Jest mi przykro i wstyd jako modowi a przedewszystkim czlowiekowi ktory gral tu swojego czasu bardzo intensywnie .. wybaczcie ze nie udalo sie nam zrobic nic wiecej w sprawie Lootboy ..wlasciwie nic nam sie nie udalo ... Walenie glowa w mur .. to nie jest tak ,ze nic nie robilismy ...

Prosze nie mieszajcie z blotem moderacji ... nie na tym poziomie zapadaja decyzje - niestety.
Jesli przyjdzie mi poniesc konsekwencje za ten post , to poniose je z usmiechem .. warto . Warto bo powinniscie wiedziec co sie stalo i dlaczego tak to wyglada .
Mam przypomnieć sytuacje sprzed kilku lat dotyczącą grającej do tej pory gracza Shelerini? dotyczyło to grobowca króla agara.. teleportem sie przeniósł chodził na kiki i wrócil i lokacja odnowiona i dalej bił..
Kolejna sprawa moje konta które zostały zablokowane za kradzież.. podniesienie skrzynki z surowcami w banku.. dodam że gracz, który go zgubił był z gildii INFI (pewnie to nie miało znaczenia ale wspomne) dostałem rok pudła, odsiedziałem później osservatore przedłuzył przedmiotów z poczty nie odebrał i przepadło wszystko.. przywracanie trwało ponad 10msc miała być rekompensata i co z nią? dalej mam siedzieć cicho i udawać, że wszystko ok?
Quote:
2019-06-30 00:50 - ------ napisał(a):
Czemu szanowna Administracja (osservatore) kasuje posty na forum, które dotyczyły blokady konta?
Kto mi odda teraz pieniądze za wykupione kody? kosztowały 1$ za 1 kod, zakupiłem ich 30 z czego jeszcze mi 5 zostało..
Miała być rekompensata za wyłączenie mnie z gry na ponad 10msc... coś wiadomo?
W dniu 2019-07-01 20:40:16 użytkownik Fragoria Support
Quote:
<pl@fragoriateam.com> napisał:
Dear -----------

każdorazowy powód skasowania/cenzury posta jest podawany graczowi w uzasadnieniu. Nie mam nic więcej do dodania.

Kody, które kupiłeś, zostały nabyte od innego podmiotu niż Datcroft; reklamacje proszę zgłaszać do serwisu LootBoy.

Twoja sprawa z przywróceniem konta została już zamknięta.
Fragoria Team

nie oszukujmy się ta gra upada.. kolejna sprawa, przyjacielem z heimdalem nie byłem i nie jestem ale też został pokrzywdzony
http://prntscr.com/obn7t8 pierwsze 4 miejsca 8504 pkt i on nie dostał nagrody...czemu akurat on? to było zamierzone zapewne przez wszystkich żeby zająć pierwsze miejsce i zebrać nagrody, to jest kolejne niedopatrzenie twórców że na takie coś pozwolili i znowu gracz został pokrzywdzony...

dziękuje wszystkim za grę i tak nie długo zamierzam rzucić tą wspaniałą, darmową grę jeżeli tutaj mam dalej inewstować nie wyobrażam sobie grać w takich warunkach, że twórcy gry nie zwracaja uwagi na graczy.. Administracja odbija się od muru.. to co ma gracz powiedzieć jak nasz mur zaczyna się już na polskiej moderacji

a jak już jade po bandzie to jeszcze poruszę sprawe moderacji.. gracz Werka5 pojęcia o grze ZERO zadam byle jakie pytanie " a ona musi zapytać wyżej" tak sie pyta wyżej że nawet nie wie jakie pytanie zadałem i do tej pory odpowiedzi nie dostałem.. pytałem jej 2 dni temu i twierdzi że dalej nie ma odpowiedzi.. to może tu zapytam Administracjo czy jest pytanie jakieś od mojej skromnej (zarazem jak że wspaniałej) osoby czy to takie trzymanie "idioty" w niepewności?
a przepraszam dostałem odpowiedź na pytanie od razu zwykły mały smok kosztuje 500k szm i tu skieruję do Werki dorosły zwykły smok minimum na aukcji 500k a zwykły mały smok 10k
Pan Dawid is offline  
Reply With Quote
Old 07-07-2019, 10:02 AM   #2
Pan Dawid
Banned
szkalowanie graczy i rozsiewanie kłamstw - notoryczne
Info
 
Join Date: Jun 2019
Posts: 27
Default

jeszcze dodam że każda furtka przed uniknięciem blokady ogranicza się do załadowania określonej sumy szmaragdów..jeszcze raz napisze Pay to play
Pan Dawid is offline  
Reply With Quote
Old 07-09-2019, 04:33 PM   #3
Elisiv
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 179
Default

1. "czemu akurat on?" - bo tak wyszło, nie doszukuj się teorii spiskowych bo ich tu nie ma
2. "to jest kolejne niedopatrzenie twórców że na takie coś pozwolili" - Datcroft.com - bądź uprzejmy się tym z nimi podzielić
3. Administracja odbija się od muru.. to co ma gracz powiedzieć jak nasz mur zaczyna się już na polskiej moderacji - nie bardzo wiem czy na pewno właściwie postrzegasz strukturę i czy nie mylisz funkcji przypisywanych kilku osobom.
4. " a ona musi zapytać wyżej" - podejrzewam że moderatorzy tak jak i spora część graczy mają też życie prywatne, ich świat nie kręci się wokół Fragorii (szczególnie, że swoje funkcje pełnią tu raczej charytatywnie) więc studiów ze znajomości gry nie kończyli. Owszem idealnie by było gdyby znali całą grę na wylot, ale chyba sam przyznasz, że lepszy taki co szuka odpowiedzi niż gada bzdury.
5. " Administracjo czy jest pytanie jakieś od mojej skromnej (zarazem jak że wspaniałej) osoby" -tak ja w punkcie 3 i 2- szuka pan administracji Datcroft.com
6. "a przepraszam dostałem odpowiedź na pytanie od razu zwykły mały smok kosztuje 500k szm i tu skieruję do Werki dorosły zwykły smok minimum na aukcji 500k a zwykły mały smok 10k" - dziękuję za sprostowanie, niezwłocznie zamieszczę ta jakże istotną wiadomość na wikipedii, aby już nikt się nie pomylił. I żeby nie było, ja tez nie pamiętałam tej ceny, ostatni raz sprzedawałam zwykłe smoki 4 lata temu, proszę wybaczyć naszą ułomność
7. "jeszcze dodam że każda furtka przed uniknięciem blokady ogranicza się do załadowania określonej sumy szmaragdów..jeszcze raz napisze Pay to play" - Datcroft.com
I tak na wszelki wypadek, żeby nie umknęło sedno - Datcroft.com to nie polska moderacja i nie pan Osservatore. Datcroft.com to właściciel gry i Administracja i decyzje te duże należą do nich
Elisiv is offline  
Reply With Quote
Old 07-09-2019, 08:54 PM   #4
Pan Dawid
Banned
szkalowanie graczy i rozsiewanie kłamstw - notoryczne
Info
 
Join Date: Jun 2019
Posts: 27
Cool

Quote:
1. "czemu akurat on?" - bo tak wyszło, nie doszukuj się teorii spiskowych bo ich tu nie ma
jak bym śmiał..
Quote:
2. "to jest kolejne niedopatrzenie twórców że na takie coś pozwolili" - Datcroft.com - bądź uprzejmy się tym z nimi podzielić
no z pewnością dostane odpowiedź już nie raz tam pisałem wy (Osservatore) ma chyba więcej tam do powiedzenia w końcu należy do "Datcroft team" linka nie będe wrzucał bo będzie ujawnianie danych osobowych zapewne

Quote:
3. Administracja odbija się od muru.. to co ma gracz powiedzieć jak nasz mur zaczyna się już na polskiej moderacji - nie bardzo wiem czy na pewno właściwie postrzegasz strukturę i czy nie mylisz funkcji przypisywanych kilku osobom.
to ide po popcorn i czekam na wyjaśnienie może się w końcu dowiemy na czym ta nasza polska administracja polega

Quote:
4. " a ona musi zapytać wyżej" - podejrzewam że moderatorzy tak jak i spora część graczy mają też życie prywatne, ich świat nie kręci się wokół Fragorii (szczególnie, że swoje funkcje pełnią tu raczej charytatywnie) więc studiów ze znajomości gry nie kończyli. Owszem idealnie by było gdyby znali całą grę na wylot, ale chyba sam przyznasz, że lepszy taki co szuka odpowiedzi niż gada bzdury.
a to przepraszam myślałem że ja pytałem o podstawy i to każdy moderator powinien wiedzieć.. eh no głupi ja.. ale dobrze że funkcje pełnią tu charytatywnie bo już myślałem że jej jeszcze za to płacą

Quote:
6. "a przepraszam dostałem odpowiedź na pytanie od razu zwykły mały smok kosztuje 500k szm i tu skieruję do Werki dorosły zwykły smok minimum na aukcji 500k a zwykły mały smok 10k" - dziękuję za sprostowanie, niezwłocznie zamieszczę ta jakże istotną wiadomość na wikipedii, aby już nikt się nie pomylił. I żeby nie było, ja tez nie pamiętałam tej ceny, ostatni raz sprzedawałam zwykłe smoki 4 lata temu, proszę wybaczyć naszą ułomność
całe szczęscie że to będzie na wikipedii właśnie mi tego brakowało.. no właśnie 4lata temu... wtedy była gra, dużo graczy... i przez takie akcje będzie jeszcze mniej (tak wiem nikt mnie tu nie trzyma)

Quote:
I tak na wszelki wypadek, żeby nie umknęło sedno - Datcroft.com to nie polska moderacja i nie pan Osservatore. Datcroft.com to właściciel gry i Administracja i decyzje te duże należą do nich
Polska moderacja i "pan" Osservatore jest łącznikiem między graczami a twórcami gry.. proszę mnie poprawić jeżeli się mylę


Jeszcze wrócę do blokad gdzie jest wyjaśnione co nam zabiorą z konta jeżeli go wykupimy? od kogo takie informacje mogę uzyskać? zapewne datcroft?

Last edited by Elisiv; 07-10-2019 at 04:31 AM..
Pan Dawid is offline  
Reply With Quote
Old 07-10-2019, 08:44 AM   #5
Pan Dawid
Banned
szkalowanie graczy i rozsiewanie kłamstw - notoryczne
Info
 
Join Date: Jun 2019
Posts: 27
Default

Dodam jeszcze że lootboy to zagrywka żeby kase wyłudzić (takie moje zdanie) tu poblokowali konta tydzien czasu i już wiadomo że trzeba kase wpakować i dopiero odblokują konta...
Kilka lat temu miało miejsce wykorzystanie błędu z game credit czy coś takiego.. sporo graczy z pol5 odleciało i nie miało szans powrócić do gry...
Wiem Administracja się zmieniła, widać po eventach co roku to samo na świniach teraz biegają, jak wchodzimy w wiejskie życie to teraz proponuje krowe na kolejny event
Pan Dawid is offline  
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off