Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Ogólne Omawianie

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 07-26-2013, 08:48 AM   #1
Zuby
Senior Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 111
Default Nowe update - zaklinacz ognia

W końcu doczekaliśmy się lustrzanych itemów na zaklinacza ognia i ku mojemu zdziwieniu a może i nie połowa bonusów lustrzanych nie działa. hmmm a może to już norma w tej grze co bym nie zrobić nowego to połowa nie działa

Bonusy lustrzane
Drugi bonus z lustra nie działa( % został bez zmian)
Trzeci bonus działa częściowo ( czas rzucania czaru nie zmniejszył się do 1s jak jest to napisane w bonusie)

Mam nadzieje, że błedy z najnowszego update zostaną szybko naprawione
Zuby is offline  
Reply With Quote
Old 07-29-2013, 01:13 PM   #2
Zuby
Senior Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 111
Default

Czy 3 bonus z lustrzanych itemów na zaklinacza ognia zostanie naprawiony czy to już jest wieczny błąd
Zuby is offline  
Reply With Quote
Old 07-29-2013, 04:13 PM   #3
Sir Vimes
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 140
Default

W tłumaczenie bonusu 3ciego wkradł się błąd, który najprawdopodobniej zostanie niebawem poprawiony. Lustrzany bonus zmniejsza o jedną sekundę nie do jednej sekundy i (tu już nie było błędu) czas odpoczynku nie czas rzucania.

Mam nadzieję, że rozwiałem wątpliwości
Sir Vimes is offline  
Reply With Quote
Old 07-29-2013, 07:42 PM   #4
Zuby
Senior Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 111
Default

Quote:
Originally Posted by Sir Vimes View Post
W tłumaczenie bonusu 3ciego wkradł się błąd, który najprawdopodobniej zostanie niebawem poprawiony. Lustrzany bonus zmniejsza o jedną sekundę nie do jednej sekundy i (tu już nie było błędu) czas odpoczynku nie czas rzucania.

Mam nadzieję, że rozwiałem wątpliwości

hehehehe a już myślałem, że chociaż nieśmiertelnych zaklinaczy nie skopią a jednak okazuje się, że jednak i zaklinaczy można skopać . Po co pisanie i tworzenie lustrzanych itemów skoro potem i tak jest to zmieniane w wiekszym lub mniejszym stopniu . Dla mnie to nie błąd tylko wprowadzanie graczy w błąd. Wydaję znaki ciężko zarobione na długo oczekiwane itemy a potem bonusy ulegają zmianie i co to jest w porządku w stosunku do graczy ?
Zuby is offline  
Reply With Quote
Old 07-30-2013, 08:23 AM   #5
Sir Vimes
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 140
Default

W imieniu polskiej moderacji przepraszam za błąd w tłumaczeniu, mamy nadzieję, że przez wzgląd na ogół bonusów lustrzanych mimo wszystko będzie Pan zadowolony z efektu zainwestowania tych znaków
Sir Vimes is offline  
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off