Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Ogólne Omawianie

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 01-03-2014, 09:30 PM   #31
Refaim
Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 54
Default

tylko po co piszecie takie cos i staracie sie nam na sile wmowic ze wszystko jest ok, a wszyscy co maja oczy wiedza jak bardzo ten event jest nie dorobiony, niewspominajac juz o tym ze bos sie potrafi z polowa zycia zrespic i o mobkach ktore sobie zycie przywracaja i trzeba od nowa bic, juz lepiej bylo napisac ze nic nie mozecie wskorac aby to poprawiono i jakos z sensem wyrownano, no i wcale nie maja wszyscy rownych szans bo ktos nowy nie zrobi i tak tego bo nie ma jak zarobic tylko parunastu k szmarkow, no chyba ze doladuje, a tak by mial smoka od razu do ekspienia co by na pewno go zachecilo do gry, to by byla taka nagroda ze do swiat dal rade wbic 70 na przyklad, no i na pewno by wiecej na tym zyskali a tak nie dosc ze nowi gracze sie denerwuja to jeszcze ci starzy co juz swoje wpakowali w to, i zamiast sie cieszyc eventem noworocznym sie ludzie tylko zniechecili, to chyba nie powinno tak wygladac, a jeszcze jakis list s modow do nas ktory przytacza argumenty z palca wyssane i sie mijajace z prawda
Refaim is offline  
Reply With Quote
Old 01-03-2014, 09:48 PM   #32
cypek
Banned
Notki obraźliwe pomimo posiadania bana już na jednym koncie na forum, nie zrozumiał ostrzeżenia :)
Info
 
Join Date: Dec 2013
Posts: 13
Default

Ktos kto niechce zrozumiec tego nie zrozumie a niestety w tej grze to jeszce tylko paru graczy rozumuje logicznie bardzo długie ciach

Last edited by Sir Vimes; 01-03-2014 at 09:53 PM..
cypek is offline  
Reply With Quote
Old 01-08-2014, 04:45 PM   #33
Rumcela
Junior Member
Info
 
Join Date: Jan 2014
Posts: 12
Default

Większość z graczy skorzystała z możliwości zmiany klasy dla ukończenia eventu, ja również, każdy przebolał stratę szmaragdów. Nie rozumiem tylko dlaczego zafundowano niektórym możliwość wbicia lvl praktycznie za darmo. Gdy większośc z nas musiała się nieźle napocić lub wsadzić w to sporo realnych pieniędzy. Cieszę się, że ludzie z mojej gildii podciągają postacie ale jednocześnie czuję się w jakiś sposób oszukana. Czy możliwość wbicia 9 lvl jest też bonusem dla wybrańców?
Rumcela is offline  
Reply With Quote
Old 01-08-2014, 04:56 PM   #34
Komornik*
Junior Member
Info
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 11
Default

Wlasnie to jest smieszne . Czlowiek gra non stop chodzi na gry zeby lvl leciec a tu ku. mozna za darmo dowalic kolo 76 lvl a moze i wiekdzy lvl , i to za darmo !!! Niech sie Ogarna z tym wszystkim bo to jest wkurzajace.. !!!!
Komornik* is offline  
Reply With Quote
Old 01-08-2014, 06:07 PM   #35
Sir Vimes
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 140
Default

Świąteczny prezent od administracji

Drodzy gracze, z założenia rzeczy do zdobycia w eventach są tańsze i łatwiej osiągalne niż w trakcie normalnej gry, to podziękowanie od administracji za czas spędzony z grą i za to, że w tym evencie również spędzają część swojego czasu z grą. Tak zawsze było. Nie ma w tym wielkiej niesprawiedliwości, ponieważ osiągnąwszy te poziomy długi czas wcześniej mieli Państwo możliwość korzystać z wszelkich profitów związanych z lvlem
Sir Vimes is offline  
Reply With Quote
Old 01-08-2014, 06:48 PM   #36
Rumcela
Junior Member
Info
 
Join Date: Jan 2014
Posts: 12
Default

Szanowny Panie Moderatorze Sir Vimes, twój brak dystansu do wykonywanej "pracy" oraz ogromny trud jaki w nią wkładasz, przeszkodziły Ci chyba w dostrzeżeniu, że ten event nie miał chyba na celu wbijania leveli u graczy a jedynie zdobycie smoka o wyglądzie lateksowego pokemona.
Rumcela is offline  
Reply With Quote
Old 01-08-2014, 06:52 PM   #37
Sir Vimes
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 140
Default

Ten event miał na celu to i to. Chociaż... pokemona to ten smok nie przypomina, już bliżej mu do Smauga
Sir Vimes is offline  
Reply With Quote
Old 01-08-2014, 06:56 PM   #38
Rumcela
Junior Member
Info
 
Join Date: Jan 2014
Posts: 12
Default

Cieszę się, że nie omieszkałeś nas, szarych graczy o tym poinformować. Szkoda, że trochę po czasie... ale cóż napewno jesteś zapracowany. A poważnie, Panie Moderatorze, zacznij grać tak jak my i wtedy wypisuj takie bzdury, Dziękuję za "rozmowę" jak zwykle wiele wniosła...
Rumcela is offline  
Reply With Quote
Old 01-08-2014, 07:13 PM   #39
Komornik*
Junior Member
Info
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 11
Default

Chlopie pomysl troche to nic nie boli !! Zobacz ktos moze zrobic za darmo 79 lvl ok spoko tylko zobacz jak by czlowie kupl sobie za darmo butelek to bys musial kupic kolo 2 mln szmarek. To jak Juz robisz prezent od administracji to dajcie ludziom co juz maja kolo 80 lvl w gore kolo 2mln szmarek za prezen !!! Chlopie pomysl to nic nie boli . Ale najlepsze to jest to ze nawet nie byles na evencie probowales robic smoka czarnego i tego drugiego ? Sir Vimes tak pierniczysz jak potuczony tylko prowokujesz .
Komornik* is offline  
Reply With Quote
Old 01-08-2014, 10:53 PM   #40
Hiob
Member
Info
 
Join Date: May 2013
Posts: 62
Default

Quote:
Originally Posted by Sir Vimes View Post
Świąteczny prezent od administracji

Drodzy gracze, z założenia rzeczy do zdobycia w eventach są tańsze i łatwiej osiągalne niż w trakcie normalnej gry, to podziękowanie od administracji za czas spędzony z grą i za to, że w tym evencie również spędzają część swojego czasu z grą. Tak zawsze było. Nie ma w tym wielkiej niesprawiedliwości, ponieważ osiągnąwszy te poziomy długi czas wcześniej mieli Państwo możliwość korzystać z wszelkich profitów związanych z lvlem
Hmm, proszę więc mi przedstawić w jaki to sposób administracja chciała podziękować za czas spędzany na grze mnie konkretnie, bo ja coś mam zamglony obraz.

- 87 lvl więc nie dostałam ani pkt expa.
- klasa rycerz więc kompletnie uniemożliwiono mi ukończenia eventu
- zmiany zasad w trakcie eventu , co za tym idzie koszmarne ilości straconych szmarków przy kolejnych próbach wykonania go
- bezsens wbijania lvl miesiącami (zbieranie butelek) , monotonna, nudna gra polegająca na bieganiu na "minigierki" - jak widać nie dość zasługujące na nagrodę.
- obietnica dobrej zabawy ? raczej tylko wściekłość

Opanuj wiec Pan swoje oratorskie ambicje, jeśli chcesz nam graczom coś powiedzieć to rób to z sensem. Ani ja ani pozostali gracze nie jesteśmy idiotami, więc proszę tak nas nie traktować.
Albo poświęca Pan grze tak niesamowicie mało czasu, że przestał Pan się w niej kompletnie orientować, albo opcja druga - mówimy o różnych grach.

Ten event był dla mnie (przypuszczam że dla wielu) stratą szmarkow, czasu, energii a przede wszystkim stratą ochoty na dalszą grę.
Cóż , wypada mi tylko podziękować administracji za tak wykwintne wyszukane nagrody .
Pozdrawiam.
__________________
Oddajcie mi moje posty

"Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi"
Hiob is offline  
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off