Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Ogólne Omawianie

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 04-20-2013, 06:41 PM   #11
Scourer
Banned
Rozpowszechnianie kłamliwych i fałszywych pomówień
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 75
Default

Quote:
Originally Posted by *ahmed* View Post
hmmm... wielce to zadziwiające co piszesz
według moich obserwacji czarek stał się obecnie najpotężniejszą postacią we Frago.
Jedna osoba bijąca na 90 poziomie nie jest w stanie ubić jednego czarka na takim samym lub troszkę niższym poziomie. Czarek co sekundę leczy po około 80k życia, do tego pełne itp

Pamiętam jak ostatnio ze strzelcem 88 poziom biliśmy przez minutę czarka i nie mogliśmy ubić - dopiero wejście ciszy w pełnej długości, po czym ogłuszenia pozwoliło go ubić

Nie oceniaj klasy postaci w sytuacji, gdy nie rozwija ona pełnych możliwości wynikających z poziomu, oceny czy książek nowych
Chyba mówisz o Anili która zawsze była nie do zabicia, ale to jednostkowy przypadek, każdy inny czarodziej pada bardzo szybko.

Jednak ja o zaklinaczach, a oni w tej grze są zbugowani na maxa do tego ZROBIENI KOMPLETNIE NIELOGICZNIE - to gra drużynowa, a nie single player gdzie możesz robić postać wszechstronną, tu NIE MOŻE BYĆ klasy która równocześnie ma GIGANTYCZNE obrażenia i za razem JEST PRAKTYCZNIE NIETYKALNA, albo to albo to nigdy równocześnie (trzy podstawowe typy: 1 postać ma wielkie obrażenia i zero pancerza, 2 postać ma to i to ale jest wtedy średniakiem i nie może mieć wielkich obrażeń/wielkiego pancerza, 3 postać ma gigantyczny pancerz ale znikome obrażenia).
Kiedyś łucznik był masakratorem, pozmieniano go i jest w miarę dobrze, teraz czas poprawić zaklinacza bo ktoś kto go projektował miał jakieś chore ambicje lub ZERO pojęcia o balansie klas.
Największy w tej chwili błąd w tej grze jest stosunkowo łatwo naprawić: zaklinacz powinien mieć tarcze tylko ok. 2 sek (tak jak kiedyś miał przed zmianami) do ucieczki i to wszystko, życie ma mu dawać uzdrowiciel i tylko on ma go utrzymać przy życiu, jak go brak to zaklinacz ma padać na hita - proste i LOGICZNE !!!
Dalsze błędy w zaklinaczach:
- skoro przy różnicy 5 lv nie wchodzą krytyki to jakim cudem 63 lv zaklinacz ognia spala w 1 sek smoka na 78lv? jawny błąd w naliczaniu obrażeń,
- skoro z każdą klasą jak się biję nie mam problemu z leczeniem się to dlaczego w momencie walki z zaklinaczem 85+lv albo wchodzi tylko klilka pierwszych leczeń albo nie wchodzi żadne i mogę tylko patrzeć jak spada pasek życia i ginę, nie mam na sobie żadnego ogłuszenia/ciszy/rozbrojenia najczęściej albo nie ma żadnej reakcji na wciskanie klawisza pod którym mam leczenie albo widzę jak pasek się rozwija ale nie daje życia (dzieje się to tylko w walce z zaklinaczami),
- jak zaklinacz o 20 lv niższym poziomie może mnie spalać z całą siła jaką ma napisaną na skilu? powinien mnie palić 2 lub 3 razy słabiej, różnica lv tego wymaga inaczej po co wydawać majątek na wbijanie 86+lv?

Podsumowując, zaklinacze są zbugowani i ta klasa powinna być jak najszybciej naprawiona, szczególnie naliczanie obrażeń i ich "nietykalność" gdyż psują w tej chwili przyjemność z gry.


Na koniec ciekawostka kamienie wody (ochrona przed ogniem) dla chowańca i sposób ich działania:
Mój smok 90lv, spalacz 70lv, pożar wewnętrzny i smok dostaje obrażenia po 11500, zmiana, zakładam kamienie wody na smoka ochrona przed ogniem 43%, pożar wewnętrzny i ... nadal te same obrażenia po 11500, a nawet przez chwilę jak odpalił się bonus zaklinaczowi to po 15600 !!!

Wniosek KAMIENIE INKRUSTACJ I NIE DZIAŁAJĄ TO TYLKO JEDNA WIELKA ŚCIEMA BY WYCIĄGNĄĆ KASĘ OD GRACZY !!! czyli jak zawsze...
Scourer is offline  
Reply With Quote
Old 04-20-2013, 06:54 PM   #12
cypass
Banned
Agresywny stosunek do moderatorów, obrażanie administracji
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 21
Default

Ja zaproponuje takie rozwiazanie ZROBCIE WRESCIE POZADEK Z KLASAMI i nie pierdzielcie mi drodzy modowie ze jest ok jak nie jest zastanowcie sie czemu ma sluzyc gra rozrywce i zabawie a jak narazie to robicie wszystko zeby ludzi nie grali we frago albo zeby grali tylko 1 klasa ta ktora Administracja wybiera sobie na wiadaca nie logiczne i ktretynskie zalozenia i postaepowanie

SERDECZNIE POZDRAWIAM
cypass is offline  
Reply With Quote
Old 04-21-2013, 12:05 PM   #13
**dawid**
Banned
sztuczne nabijanie postów
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 62
Default

Zgadzam sie z Cypasem i to co pisze Scourer to prawda dodam od siebie jeszcze że pancerz u czarodzieja(uzdro) nie ma żadnego znaczenia...

Teraz panowaie czekamy na jakiegośmoda co napsize inaczej

Pozdrawiam **dawid**
**dawid** is offline  
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off