Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Ogólne Omawianie

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 05-01-2013, 02:35 PM   #1
Scourer
Banned
Rozpowszechnianie kłamliwych i fałszywych pomówień
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 75
Angry Odnośnie: Aktualizacja klasy Zaklinaczy i kolejne zmiany

A jednak, stało się. Gra w którą już nie dało się grać stanie się KOMPLETNIE NIEGRYWALNA

Klasa która już teraz rozwala przeciwnika z 2x wyższą oceną, a na wysokich levelach jest praktycznie nie do pokonania dla mniejszych GRUP !!! przeciwników teraz stanie się KOMPLETNIE NIEZNISZCZALNA !!!
Żałuję tylko że zmarnowałem ponad dwa lata życia i ogromną ilość pieniędzy na coś, co zamiast (jak na początku) przynosić radość i relaks przerodziło się w coś co tylko frustruje i przyprawia o ból głowy.
Naprawdę żal mi Was bo fajną grę SPIEPRZYLIŚCIE NA MAXA !!!

Jeśli takie zmiany chcecie wprowadzić zaklinaczom to:

po pierwsze NATYCHMIAST zmienić u czarodzieja czar:
- uzdrowienie na lusterkach powinien mieć: czas rzucenia 0sek, czas przeładowania 2 sek,
- pełne uzdrowienie: czas rzucenia 0 sek, czas przeładowania 15 sek,
do tego wszystkie skile zmniejszenie zużycia many co najmniej o połowę.

po drugie ZŁOTE KSIĄŻKI DLA KAŻDEJ KLASY!


P.S.
Dostałem ostatnio ostrzeżenie za obrazę twórców gry ale pytam się jak inaczej można ich nazywać/traktować skoro mają TAKIE pomysły na grę. Jeśli nie potrafią nic sensownego wymyślić to jest forum z którego można czerpać pełną garścią i kupa innych gier z których można brać przykład przy tworzeniu balansu między klasami.
Scourer is offline  
Reply With Quote
Old 05-01-2013, 02:39 PM   #2
**dawid**
Banned
sztuczne nabijanie postów
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 62
Default

Zgadzam się z tobą Scourer ale nie wiesz jak to działa ? Kiedyś czaro wymiatał teraz zak później może zielarz hehe nie ma sie czym przejmować wkońcu to tylko gra
**dawid** is offline  
Reply With Quote
Old 05-01-2013, 02:51 PM   #3
Scourer
Banned
Rozpowszechnianie kłamliwych i fałszywych pomówień
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 75
Default

Quote:
Originally Posted by **dawid** View Post
Zgadzam się z tobą Scourer ale nie wiesz jak to działa ? Kiedyś czaro wymiatał teraz zak później może zielarz hehe nie ma sie czym przejmować wkońcu to tylko gra
Nie zgadzam się, są klasy które zawsze były b.dobre albo dobre i nadal są, a zmiany nawet na gorsze nie są takie żeby nie dało się nimi grać i gdyby nie było zaklinaczy to grałoby się normalnie. Jedynie spieprzenie klasy zaklinaczy psuje zabawę wszystkim pozostałym niezależnie od klasy, levela czy oceny. Nie ma w tej chwili klasy która pokonałaby zaklinacza, a szczególnie lodu, w walce 1:1 jeżeli obie postacie są na tym samym levelu i mają taką samą ocenę
W tej chwili aby pokonać mocnego zaklina potrzeba grupy i to licznej która będzie go biła ale po zmianach pewnie i to nie wystarczy. Ciekawe po co tanki w tej grze jeżeli nie ma lepszego tanka od koksa zaklinacza?
Scourer is offline  
Reply With Quote
Old 05-01-2013, 03:28 PM   #4
Refaim
Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 54
Default lustrzanki dla zaklinaczy

czyli moge juz strzelca usunac i tak mam mniejsze obrazenia od zaklinaczy jak sie zamienia w duszka to jeszcze rzadziej bije od nich, obrone tez maja zaklinacze wieksza bo maja ta ochronke na 15s co sie wlacza caly czas, to co za sens grac bedzie innymi klasami od zaklinaczy jak mimo ze najlepsza klasa to jeszcze ja ulepszaja zamiast zrobic cos zeby sie innymi dalo grac, teraz tylko sie zamienmy wszyscy na zaklinaczy i uzdro i bedziemy wszyscy grac tymi 2 klasami bo tylko taka gra ma sens, strzelec mial przewage tym ze zasieg jego byl wiekszy teraz juz i to zostanie zniwelowane od lustrzanek, pozar ktory i tak wszystkich kladl na strzala, moj zaklinacz na 70 z ocenka 6k pali po 16k no sorki i to nie co sekunde a co moze pol sekundy albo i czesciej to dajcie dla strzelcow jakas obszarowke co zada podobne obrazenia a nie 2s laduje ja i to musze dobrze sie ustawic i walne jak nie trafie na tarcze jakas z 30k a jak jakims cudem wejdzie krytyk 60k tylko oczywiscie strzelcy maja tez ograniczony krytyk jako jedyna klasa ciekawe czemu i z jakiej racji, a taki moj alt z 6k ocenki podczas trwania pozaru zada obrazenia rowne jakims 100k przynajmniej to normalne? ponad 10k roznicy a wieksze obrazenia zada niz ja, o spopielniu nie wspomne co wale nim co sekunde jak w duszka sie zamienie po 16k to ja refaimem z celnego jak nie wiedjzie krytyk bije po jakies 10k co 5s, to co by bylo jakby ten moj zaklinacz mial tyle ocenki co glowna jak i tak ma takie obrazenia ze masakra, ja wale strzelcem w tarcze musze 5s czekac zeby ponownie walnac zaklinacz walnie to i tak zaraz znowu bije po sekundzie wiec niech kazdy pomysli jaki sens gra strzelcem teraz jak uzdro sie co sekunde po 50k leczy jak nie wiecej i jakie ja mam szanse zabic te 2 klasy, moge sobie w miescie postac i pochwalic sie zlota zbroja jedynie, tylko do tego sie moj strzelec nadaje, no jeszcze 1 na 1 sie da cos ogarnac ale juz grupa na grupe to nawet nie ma co rownac zaklinacza i strzelca bo strzelec jest do dupy
Refaim is offline  
Reply With Quote
Old 05-01-2013, 03:49 PM   #5
cypass
Banned
Agresywny stosunek do moderatorów, obrażanie administracji
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 21
Default

Ja ze swojej strony napisze tylko tak szkoda 2 lat gry i przykro ze taki potencjal zostal zaprzepaszczony podziekowania dla administracji za nielogiczne zmniany
cypass is offline  
Reply With Quote
Old 05-01-2013, 03:50 PM   #6
Ariestria
Not activated
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 55
Default

Ja wiem czy zaklinacz taki koksu?
Biegnąc sobie dzisiaj przez szlak spotkałam całkiem niezłego zaklinacza, pierwsza myśl- będzie ded. Ale spróbowałam go ubić. I wiesz co, udało się
http://screenshooter.net/5548046/ysaigxr ocenka niezła jak na ten lvl na, smoku all gr 11 ocena rzeczy ponad 9k. Jak wiadomo moja postać koksem wielkim nie jest, słaba ocena, jeden bonus z luster, szału nie ma w porównaniu do innych. I popatrz da się ubić zaklinacza z taką oceną, postacią taką jak moja. Liczą się umiejętności grania daną klasą a nie co masz na sobie.
Uzdro słaby? Popatrz na Unbidena. W pięciu ubić go nie dało się. Ale on potrafi grać. Może warto zająć się praktyką, albo zmienić klasę i spróbować innej
Pozdrawiam Ariestria
Ariestria is offline  
Reply With Quote
Old 05-01-2013, 03:58 PM   #7
Scourer
Banned
Rozpowszechnianie kłamliwych i fałszywych pomówień
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 75
Default

Quote:
Originally Posted by Ariestria View Post
Ja wiem czy zaklinacz taki koksu?
Biegnąc sobie dzisiaj przez szlak spotkałam całkiem niezłego zaklinacza, pierwsza myśl- będzie ded. Ale spróbowałam go ubić. I wiesz co, udało się
http://screenshooter.net/5548046/ysaigxr ocenka niezła jak na ten lvl na, smoku all gr 11 ocena rzeczy ponad 9k. Jak wiadomo moja postać koksem wielkim nie jest, słaba ocena, jeden bonus z luster, szału nie ma w porównaniu do innych. I popatrz da się ubić zaklinacza z taką oceną, postacią taką jak moja. Liczą się umiejętności grania daną klasą a nie co masz na sobie.
Uzdro słaby? Popatrz na Unbidena. W pięciu ubić go nie dało się. Ale on potrafi grać. Może warto zająć się praktyką, albo zmienić klasę i spróbować innej
Pozdrawiam Ariestria
Z Unbidenem nie wyjeżdżaj bo o nim i Anili już w innych postach wspominałem bo to co mają na sobie i wielkości ich inteligencji i ducha W ŻADEN SPOSÓB nie wyjaśniają dlaczego mana im praktycznie nie schodzi mimo ogromnego leczenia, a jak już zacznie to zaraz się odradza gdzie u mnie muszę ponad 10 sek czekać żeby zaczęła odrastać, a skile zużywają ją momentalnie.
Scourer is offline  
Reply With Quote
Old 05-01-2013, 03:59 PM   #8
Gorgona
Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 82
Default

Czemu nie zagrasz zaklinaczem? Skoro nim byles pewnie itemki masz i ksiazki? Mam wrazenie po prostu ze twoje powolanie to klasa bijaca
cyt: Nie ma w tej chwili klasy która pokonałaby zaklinacza, a szczególnie lodu, w walce 1:1 jeżeli obie postacie są na tym samym levelu i mają taką samą ocenę
Mowisz o konkretnym zaklinaczu? Moze to kwestia umiejetnosci gry/ogarniecia postaci? To samo nie raz slysze o uzdro (oczywiscie tym z czolowki) Gram zaklinaczem (bynajmniej glowna) ale czasem az zal sciska jak w high lvl wrzucam zweglanie a ten gania dookola. To ogarniecie gry? Myslisz ze taki przecietny zaklinacz jak ja nie pada? Pancerz mizerny zdejmuja mnie na hita. Zadaje obrazenia? Fakt tym co postaci nie ogarniaja zaden inny nie ma problemu mnie polozyc. To takie male przemslenia zaklinacza
Refciu ani sie waz :P Mowilam ci chcesz sie dowartosciowac chodz na arenke :P
Gorgona is offline  
Reply With Quote
Old 05-01-2013, 04:04 PM   #9
Ariestria
Not activated
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 55
Default

Quote:
Originally Posted by Scourer View Post
Z Unbidenem nie wyjeżdżaj bo o nim i Anili już w innych postach wspominałem bo to co mają na sobie i wielkości ich inteligencji i ducha W ŻADEN SPOSÓB nie wyjaśniają dlaczego mana im praktycznie nie schodzi mimo ogromnego leczenia, a jak już zacznie to zaraz się odradza gdzie u mnie muszę ponad 10 sek czekać żeby zaczęła odrastać, a skile zużywają ją momentalnie.
a myślisz że ja mam nieskończoną ilość many? Potki many do pomocy i jedziesz, tym bardziej ze pełne uzdrowienie pod względem many jest teraz do kitu. Kiedyś opłacało się przywrócić nim mane, na dzień dzisiejszy już mi się to nie opłaca. A jeśli jest tak jak twierdzisz to dlaczego nie nagrasz filmiku? Tylko narzekanie narzekanie. Kwestia też jest taka że zależy jakich skili używasz, u mnie kilka razy rzucony gniew i już nie mam many, dlatego używam do rzadziej niż innych skili. Trzeba kombinować. Ja w życiu nie powiem że uzdro to słaba klasa. Słabe to mogą być umiejętności gracza. Dobrze zrobiona postać i umiejętności grania tą klasą to klucz do sukcesu
Ariestria is offline  
Reply With Quote
Old 05-01-2013, 04:06 PM   #10
Scourer
Banned
Rozpowszechnianie kłamliwych i fałszywych pomówień
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 75
Default

Quote:
Originally Posted by Gorgona View Post
Czemu nie zagrasz zaklinaczem? Skoro nim byles pewnie itemki masz i ksiazki? Mam wrazenie po prostu ze twoje powolanie to klasa bijaca
cyt: Nie ma w tej chwili klasy która pokonałaby zaklinacza, a szczególnie lodu, w walce 1:1 jeżeli obie postacie są na tym samym levelu i mają taką samą ocenę
Mowisz o konkretnym zaklinaczu? Moze to kwestia umiejetnosci gry/ogarniecia postaci? To samo nie raz slysze o uzdro (oczywiscie tym z czolowki) Gram zaklinaczem (bynajmniej glowna) ale czasem az zal sciska jak w high lvl wrzucam zweglanie a ten gania dookola. To ogarniecie gry? Myslisz ze taki przecietny zaklinacz jak ja nie pada? Pancerz mizerny zdejmuja mnie na hita. Zadaje obrazenia? Fakt tym co postaci nie ogarniaja zaden inny nie ma problemu mnie polozyc. To takie male przemslenia zaklinacza
Zaklinaczem to ja byłem jak był STARY !!! przed wszystkimi zmianami i itemek już dawno nie mam bo jak tylko weszła możliwość odwiązania to je sprzedałem, z książek to nie wiem czy nawet jedna po zmianach pasowała bo miałem prawie całą zakładkę fioletowych książek, a jak weszły zmiany to zostało kilka i to nie na zaklinacza tylko te ogólne na wszystkie klasy reszta zniknęła z banku !!! To był jeden z większych wałków w tej grze bo oczywiście nikt mi ich nie oddał bo wydropione były z bosów, a nie zrobione !!! A co mnie to obchodzi, miałem a zabrano mi je! Ale to było dawno i złość mi przeszła, umocniłem się tylko w przekonaniu, że traktują nas jak ..... (nie chcę dostać bana)
Scourer is offline  
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off