Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Sugestie i pomysły

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 06-25-2017, 12:04 PM   #1
Ossust
Banned
rozpowszechnianie nieprawdy
Info
 
Join Date: Jun 2017
Posts: 6
Default kilka zmian

-proponuje zmienić jakoś te ogłuszenia ponieważ np tank ma przechwycenie co 5sek na fiolet książce a jak rzuci się 2 raz to nie ogłusza bo jest ta przerwa 10sek dodać do przechwycenia +2 zasięgu ponieważ strzelca nie da się dogonić z taką zręcznością tylko atakuje auto atakiem z którego bije na 63 lvl ponad 5k na tanka szlachetnego więc troszkę zbija a dogonić go nie idzie bo zasięg jest 6komórek nawet ja go złapie raz to na 3sek i ucieknie bo nie da się go złapać bo ta przerwa 10sek
-zmiana minimalnej smoka do 100k na potęznego, 50k na zwykłego i kokonu smok potęznego do 25k zwykłego tak jak jest tzn 10k ponieważ nikt smoka za 1mln nie kupi jaki by nie byl, bo jak ktoś ma mocnego to tylko dla siebie
-sciankę u lodowego ponieważ jak rzuci a berserk czy inny osiłek rzuci ogłuszenie zbliży do siebie i zamyka siebie z wrogiem w ściance więc to raczej tez coś popsute jest
- oraz proponuje zwiększyć ilość odznak dostawanych ze zmielenia itemek u zmieniacza tak żeby chociaż starczyło na 2 kamienie do gaszenia (24odzanki)
-zmniejszenie wchłaniania bosa na epiku ponieważ na epiku 41+ bardzo mało osób chodzi i czasem bosy nie są bite
-zmniejszenie hartu na jaskini 49 ponieważ bosy mają powyżej 5mln tyle samo co na 58 a na 63 co niektóre bosy mają po 3,6mln więc jaka tu logika to ja nie wiem
Ossust is offline  
Reply With Quote
Old 08-07-2017, 05:42 PM   #2
hieptan
Banned
spam
Info
 
Join Date: Aug 2017
Posts: 2
Default

-proponuje zmienić jakoś te ogłuszenia ponieważ np tank ma przechwycenie co 5sek na fiolet książce a jak rzuci się 2 raz to nie ogłusza bo jest ta przerwa 10sek dodać do przechwycenia +2 zasięgu ponieważ strzelca nie da się dogonić z taką zręcznością tylko atakuje auto atakiem z którego bije na 63 lvl ponad 5k na tanka szlachetnego więc troszkę zbija a dogonić go nie idzie bo zasięg jest 6komórek nawet ja go złapie raz to na 3sek i ucieknie bo nie da się go złapać bo ta przerwa 10sek

Last edited by Osservatore; 08-18-2017 at 06:51 PM.. Reason: spam
hieptan is offline  
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off