Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Ogólne Omawianie

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 04-19-2014, 06:42 PM   #1
Hiob
Member
Info
 
Join Date: May 2013
Posts: 62
Lightbulb i jak zwykle ........

Powiem tylko za GG i NK - BRAVO !!! aż nie chce mi się rozpisywać ............
__________________
Oddajcie mi moje posty

"Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi"
Hiob is offline  
Old 04-19-2014, 09:37 PM   #2
ozyrus
Banned
Obraza i prowokowanie
Info
 
Join Date: Aug 2013
Posts: 75
Default

Co sie stalo ?! Hasla zapomnialas ?
A tak na serio to spoko , niedlugo naprawia ( Abuahahahah xDDDDDD ) ( tak za kilka lat :_: )
ozyrus is offline  
Old 04-19-2014, 09:49 PM   #3
**rollo**
Junior Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 5
Default

Spoko ze naprawia zapewne po swietach nie wczesniej ...pfff!!! Super doba pykla i dalej klasycznie ...zapomnij o wejsciu przez gg Zalosne
**rollo** is offline  
Old 04-20-2014, 06:19 AM   #4
Hiob
Member
Info
 
Join Date: May 2013
Posts: 62
Default

A jednak napisze. Uniemożliwiono mi i graczom przez GG wzięcie udziału w okolicznościowych eventach czyli "zbieranie jajek", "zbieranie piórek", "pokój grozy" . Uniemożliwiono mi udział w codziennych eventach, udział w "bossach" , osłabiono siłę mojej gildii w grze "zamek1" mam wyliczać dalej?
Mamy 3 dzień po "updacie" i od trzech dni nie można zalogować !!! Ruszy zapewne sporo czasu po świętach, kiedy np. przestanie dla graczy przez GG być dostępna promocja na usługi. Nie wspomnę o braku możliwości wzięcia udziału w promocjach "szmarkowych" , które to właśnie przeszły nam koło nosa.
Wspomnę natomiast o "błędnym wczytywaniu danych serwera" przy próbie otwierania osiągnięć, które nie działają już chyba ze 2 miesiące !!!

ZGROZA !!! i niech będzie znów, że jestem złem całego świata - ale ja chcę tylko normalnie grac w grę za którą płacę niemałe pieniądze !!!

Rozumiem, że błędy się zdarzają , to norma i wszyscy z tym się liczymy, ALE ILEŻ CZASU MOŻNA USUWAĆ TE BŁĘDY ??? STANOWCZO W IMIENIU SWOIM I WSZYSTKICH GRACZY NIE MOGĄCYCH ZALOGOWAĆ ŻĄDAM REKOMPENSATY !!!
__________________
Oddajcie mi moje posty

"Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi"
Hiob is offline  
Old 04-21-2014, 09:37 PM   #5
ozyrus
Banned
Obraza i prowokowanie
Info
 
Join Date: Aug 2013
Posts: 75
Default

Quote:
Originally Posted by Hiob View Post
A jednak napisze. Uniemożliwiono mi i graczom przez GG wzięcie udziału w okolicznościowych eventach czyli "zbieranie jajek", "zbieranie piórek", "pokój grozy" . Uniemożliwiono mi udział w codziennych eventach, udział w "bossach" , osłabiono siłę mojej gildii w grze "zamek1" mam wyliczać dalej?
Mamy 3 dzień po "updacie" i od trzech dni nie można zalogować !!! Ruszy zapewne sporo czasu po świętach, kiedy np. przestanie dla graczy przez GG być dostępna promocja na usługi. Nie wspomnę o braku możliwości wzięcia udziału w promocjach "szmarkowych" , które to właśnie przeszły nam koło nosa.
Wspomnę natomiast o "błędnym wczytywaniu danych serwera" przy próbie otwierania osiągnięć, które nie działają już chyba ze 2 miesiące !!!

ZGROZA !!! i niech będzie znów, że jestem złem całego świata - ale ja chcę tylko normalnie grac w grę za którą płacę niemałe pieniądze !!!

Rozumiem, że błędy się zdarzają , to norma i wszyscy z tym się liczymy, ALE ILEŻ CZASU MOŻNA USUWAĆ TE BŁĘDY ??? STANOWCZO W IMIENIU SWOIM I WSZYSTKICH GRACZY NIE MOGĄCYCH ZALOGOWAĆ ŻĄDAM REKOMPENSATY !!!
Zadania dzienne nie zrobione....
Surka nie zebrana...
Bossy w jaskiniach nie zabite...
Te nagrody za gry ktore przepadly.. xD
Te osoby na szlaku ktore nie zostaly zabite...
Skrzynka sojuszowa nieodebrana.....
Mozna jeszcze dlugo wymieniac xDDD

Promocja na szmarki ? To akurat ich problem xD Oni nie zarobia ... xD Ale zreszta co im po tych ''groszach'' po ''kilku'' osobach z Polskich serwerow...

Pozdrawiam
ozyrus is offline  
Old 04-23-2014, 08:14 AM   #6
Sir Vimes
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 140
Default

Problemy z dostępnością gry przez GG i NK zostały już rozwiązane. Event będzie dostępny dodatkowo w weekend. Temat zamykam.
Sir Vimes is offline  
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off