Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Informacje administracji > Aktualności

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 06-15-2019, 01:09 PM   #21
mimo
Junior Member
Info
 
Join Date: May 2019
Posts: 19
Default

a i proponował bym szanownej moderacji zbanować tez wszystkich posiadaczy telefonów komórkowych bo na doładowaniu tez pisze ze jest do jednorazowego użytku tak jak na Loot Boyu pisało i jak ktoś kupi sobie nowe doładowanie to tez wychodzi na to ze jest to błąd sieci komórkowej ze się da na tą samą kartę doładować nowym kodem tak jak w serwisie, także jak się czyta tam opisy to trzeba ze zrozumieniem a nie od razu banami sypać za darmo. Z tego co wiem to na rosyjskich serwerach nikt nie ma problemu z korzystaniem z Loot boya tylko tutaj sobie ktoś coś ubzdurał i to by było na tyle pa
mimo is offline  
Old 06-15-2019, 05:39 PM   #22
Osservatore
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 275
Default

Quote:
Originally Posted by *Rumcela* View Post
(...)
Sądzicie, że wykupią konta? Ja mam nadzieję, że nie. Bo projekt, który oszukuje i okrada swoich graczy nie zasługuje na to żeby w niego inwestować.
Pozdrawiam
Nie będę się bawił we wróżkę, kto wykupi amnestie, a kto nie. Przedstawiono możliwość działania i sposób na odzyskania kontroli na kontem. Nic więcej ze strony administracji zostało zaproponowane.

Pozdrawiam
__________________
Osservatore
Osservatore is offline  
Old 06-15-2019, 07:23 PM   #23
*Rumcela*
Member
Info
 
Join Date: Nov 2017
Posts: 30
Wink

Ależ, ja Pana/ią moderatora o to nie proszę. To było pytanie retoryczne, nie można wszystkiego tak osobiście brać. Poza tym, Pana/i wpis nic merytorycznego nie wniósł do dyskusji. To co przedstawiono to nie możliwość odzyskania kontroli nad kontem, to normalne naciągactwo. Bardziej interesujące jest, jak wyłapano "ofiary"
*Rumcela* is offline  
Old 06-15-2019, 07:55 PM   #24
Pan Dawid
Banned
szkalowanie graczy i rozsiewanie kłamstw - notoryczne
Info
 
Join Date: Jun 2019
Posts: 27
Cool absurd

Quote:
Originally Posted by Osservatore View Post
Nie będę się bawił we wróżkę, kto wykupi amnestie, a kto nie. Przedstawiono możliwość działania i sposób na odzyskania kontroli na kontem. Nic więcej ze strony administracji zostało zaproponowane.

Pozdrawiam
zabwa we wróżkę? "z przeproszeniem nie wiem, co bierzesz ale przestań" taki cytat z naszej rozmowy
Tylko szkoda że ten sposób odzyskania konta jest niezgodny z prawem, Art.191.

Nic więcej ze strony administracji zostało zaproponowane.

co miało zostać zaproponowane jak tu rozwiązaniem każdego problemu w tej grze, w obecnej chwili jest kasa? popraw mnie jeżeli się mylę
Pan Dawid is offline  
Old 06-18-2019, 03:37 AM   #25
grabar
Junior Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 17
Default

Warunki jakie proponuje Administracja są nie do przyjęcia. Zrobili sobie polowanie na czarownice i chcą żeby im jeszcze płacić za błędy w grze. Trzeba kończyć z grą.
grabar is offline  
Old 06-18-2019, 09:41 AM   #26
mimo
Junior Member
Info
 
Join Date: May 2019
Posts: 19
Default

własnie znowu doładowałem sobie to samo konto telefonu kodem do jednorazowego użytku proszę moderacje o zablokowanie mi tel bo to według was jest nielegalne tak jak i Loot Boy
mimo is offline  
Old 06-19-2019, 12:08 PM   #27
Osservatore
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 275
Default

Ja rozumiem żale i frustrację graczy, ale bardzo proszę o utrzymanie dyskusji na temat, a nie wygłaszania dygresji dot. użycia telefonu i proszę o oddzielenie osobistych sympatii i antypatii do mojej osoby z problemem na grze.
__________________
Osservatore
Osservatore is offline  
Old 06-19-2019, 03:02 PM   #28
Pan Dawid
Banned
szkalowanie graczy i rozsiewanie kłamstw - notoryczne
Info
 
Join Date: Jun 2019
Posts: 27
Default

Quote:
Originally Posted by Osservatore View Post
Ja rozumiem żale i frustrację graczy, ale bardzo proszę o utrzymanie dyskusji na temat, a nie wygłaszania dygresji dot. użycia telefonu i proszę o oddzielenie osobistych sympatii i antypatii do mojej osoby z problemem na grze.
Dyskusja jest na temat... przy zakupie kodów było napisane że kod jest jednorazowego użytku, tak samo jak się sms kupuje szmaragdy, to samo jest napisane..

Quote:
proszę o oddzielenie osobistych sympatii i antypatii do mojej osoby z problemem na grze.
prosił bym również o to samo, skoro już jesteś administratorem to troszę kultury w rozmowie z moją skromną osobą by nie zaszkodziło
http://prntscr.com/o3xwbq
Pan Dawid is offline  
Old 06-19-2019, 07:11 PM   #29
*Rumcela*
Member
Info
 
Join Date: Nov 2017
Posts: 30
Default

Problem polega na tym, że w zasadzie gracze nie wiedzą za co są zablokowani. Administracja nie potrafi przedstawić dowodu na to, że "czyn" był zabroniony. Ktoś umowę z LootBoy zawarł, korzyści pewnie były obopólne, a że nie dopilnowano wszystkiego to trzeba sobie to jakoś zrekompensować. Więc niech zapłacą gracze . I znów czepię się, co z tymi, którzy za te kody raz już zapłacili? Ktoś pulę kodów dopuszczonych do "obrotu" wygenerował, kasę ktoś zgarnął... A gracze? Oni są najmniej istotni
*Rumcela* is offline  
Old 06-19-2019, 09:00 PM   #30
mimo
Junior Member
Info
 
Join Date: May 2019
Posts: 19
Default

Rumcela krótko i na temat to mi sie podoba a to z doładowaniem własnie jest na temat bo jak Administracja nie rozumie co pisze po angielsku to trzeba wytłumaczyć jak krowie na rowie ale widzę ze i to nic nie daje aż ręce opadają kto takich w ogóle dopuszcza na takie stanowiska wystarczy widzę odrobina wysiłku na grze dla wybranych i co miesiąc wpadają darmowe szmarki na konto a potem moderacja taka sponsoruje innych graczy aby tylko wyeliminować uczciwych z gry i mieć spokój na jaskiniach bo inaczej dostają po dupach i sobie nie radzą ja to bym jeszcze sprawdził Niunków z 43 i te Bilobile z 38 na pol 2 bo dziwnie szybko porobili postacie i smoki na max z gr 19 le to kolesie moderacji do szkoda strzępić sobie nawet język
mimo is offline  
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off