Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Szukasz odpowiedzi na swoje pytania?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 02-23-2015, 09:37 PM   #1
Luska
Junior Member
Info
 
Join Date: Feb 2015
Posts: 6
Exclamation Reset Kont

Witam,mam taki problem.
3 lata temu grałam we Fragorię i dziś chciałam znów troche popykac,nie wiem czy ktoś kojarzy Luska/POL6 no i po zalogowaniu na konto dostałam małego szoku,zalogowałam z maila ostatniego jakiego dostałam od Fragorii bodajze promo na czarnego smoka oczywiscie nie aktualne ale zalogowalo mi konto,a tam nie ma postaci :/ Czy byl reset nieaktywnych kont/usuwali postacie?

szkoda mi tego konta bo wladowalam w nie mnostwo pieniedzy,a i w grze sie dorobilam sporo i teraz moje pytanie czy da sie ta postac odzyskac?
Luska is offline  
Reply With Quote
Old 02-24-2015, 08:07 AM   #2
Luska
Junior Member
Info
 
Join Date: Feb 2015
Posts: 6
Default

odpowie mi ktos?
Luska is offline  
Reply With Quote
Old 02-24-2015, 02:36 PM   #3
Pelagia
Junior Member
Info
 
Join Date: Sep 2013
Posts: 22
Default

konto bylo zalozone przez gg? Jeżeli tak to moglo zostac usuniete bo sie skonczyla wspolpraca z gg i byl podany termin do kiedy nalezy przeniesc konto . W innym przypadku wydaje mi sie to raczej nie mozliwe.
Pelagia is offline  
Reply With Quote
Old 02-24-2015, 02:49 PM   #4
Luska
Junior Member
Info
 
Join Date: Feb 2015
Posts: 6
Default

nie no to wszystko jasne,grałam przez GG. spróbuje zalogować się jeszcze raz właśnie przez to,bo na smierc zapomnialam ze to bylo przez komunikator,oswiecilas mnie. Jak nie bedzie dalej tego charu to z jasnych przyczyn. Bardzo dziękuję za pomoc =)

Prosze o zamnięcie tematu.
Luska is offline  
Reply With Quote
Old 02-24-2015, 02:52 PM   #5
Luska
Junior Member
Info
 
Join Date: Feb 2015
Posts: 6
Default

a jeszcze nie zamykajcie. Jest !!! Niech cię ozłocę :* Pisze mi ze z dniem 2 marca 2015 gra przez GG nie bedzie mozliwa,jak ja mam to konto przeniesc zeby go szlak nie trafil?
Luska is offline  
Reply With Quote
Old 02-24-2015, 04:06 PM   #6
Jastera
Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 44
Default

Zgłoś się do moderatora na którymś serverze on ci powie co i jak
__________________
Whitetiger - Pol5
Jastera is offline  
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off