Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Szukasz odpowiedzi na swoje pytania?

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 03-02-2015, 06:44 PM   #1
Luska
Junior Member
Info
 
Join Date: Feb 2015
Posts: 6
Thumbs down Do Administracji

Mam problem,około 1-1.5 tygodnia temu zglaszalam jednemu z moderatorów na serverze POL6 prośbę o przeniesienie konta z GG na www.

Podałam wszystkie potrzebne namiary,dostałam informacje,ze konto zostalo poprawnie zarejestrowane/zalozone i do konca miesiąca sprawa powinna sie zakonczyc,dzis mamy 2.03 i jak wszystkim wiadomo aplikacje i katalogi z grami zostały usuniete z GG co za tym idzie nie da sie juz zalogowac stamtad Fragorii,a na stronie www na nowo zalozonym i podanym moderowi koncie postaci brak.

Czyli co,nie bede miala juz mozliwosci gry na swoim koncie?
A jak bede miala,to kto mi wyrówna straty z gier/dziennych osiagniec/skrzynek których nie odbiore ani dily nagrod za logowanie z powodu Waszej niekompetencji?
Ładuje w to pieniadze,trace konto,a moderatorz gry/admini tej strony nawet nie racza odpowiedziec na prywatne wiadomosci... no chyba sobie jaja robicie.
żenujące naprawde,a jesli ktos z was zaraz wyskoczy mi ze jestem niegrzeczna czy zle sie wyrazam czy lamie regulamin to niech sobie miedzy posladki wsadzi swoje wywody,bo nie jestem gowniarzem i laduje w to swoje pieniadze i gdzies mam usprawiedliwienia. Rzadam rozwiazania tej sprawy w jak najkrotszym terminie,skoro zadne z Was nie potrafi uzyc mailboxa.

Last edited by Luska; 03-02-2015 at 06:45 PM.. Reason: błędy w informacjach podanych
Luska is offline  
Old 03-03-2015, 02:19 PM   #2
Luska
Junior Member
Info
 
Join Date: Feb 2015
Posts: 6
Default

no prosze,jak sie powie drastycznie zeby szanowali ludzi z których gry zyja to zaraz reakcja jest. Konto juz na cliencie www. Problem rozwiazany prosze o zamknięcie.
Luska is offline  
Old 03-08-2015, 04:56 PM   #3
Osservatore
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 275
Default

Drogi graczu,

przenoszenie kont odbyło się na skutek decyzji biznesowej firmy GG Network SA - http://www.gg.pl/pomoc/kontakt/ a nie decyzją ze strony gry - jednak przeniesienia było uwarunkowane pewnymi przygotowania technicznymi - także ze strony gracza. Nie każdemu się udało temu wymaganiu sprostać za pierwszym razem, mimo swej prostoty.

Stosowanie emocjonalnego stylu wypowiedzi nie ma tutaj żadnego zdarzenia, poza nie potrzebnym podnoszeniem napięcia.

Fragoria Team.
__________________
Osservatore
Osservatore is offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off