Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Szukasz odpowiedzi na swoje pytania?

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 02-03-2015, 01:38 PM   #1
przemek631
Member
Info
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 35
Default Kilka pytań do administracji

Z racji tego że już za kilka dni mija moje ponad czteroletnie granie w tą że grę mam kilka pytań odnoszących się do jej grywalności a także jej rozbudowy i proszę o rzetelną odpowiedź a nie zwodzenie za nos.

Pytanie Pierwsze:
Dlaczego do tej pory nie zostały wprowadzone złote książki na inne klasy, za to postanowiliście wprowadzić możliwość robienia fioletowych podstawowych aby móc potem używać książek z karawany oraz skrzynek. Różnica pomiędzy niebieskimi a fioletowymi jest ogromna dlaczego nie możemy mieć możliwości zminimalizowania jej poprzez wyprodukowanie z surowców książek złotych. Jeśli takie mają być wprowadzone to kiedy.

Pytanie drugie:
Dlaczego do tej pory nie można przekazywać medali innych niż fioletowe pomiędzy graczami nie chodzi mi tu o handel który powinien być zablokowany lecz o zwykle przekazanie w celu szybszego zbicia podatku na poszczególnych levelach. Jeśli to jest niemożliwe to powinno być możliwe przekazanie medali swoim postaciom. Proszę tu nie pisać że teraz na niskich levelach dużo medali leci ze skrzynek bo nikt nie będzie czekał aż zbije wszystkie podatki z samych skrzynek to nie ma sensu.

Pytanie trzecie:
Czemu do tej pory cena przekazania smoka jest cały czas na poziomie Miliona, skoro smoki stały się tak powszechne i w sumie teraz nie są żadnym wsparciem bo giną na hita od ukłucia czy wachlarza lub są po prostu spalane. Wielu graczy ma po kilka smoczków na postaci natomiast na altach nie bo cena przekazania jest zbyt wysoka, czemu nie ma możliwości podobnie jak z medalami przekazania ich swoim postaciom za darmo.

Pytanie czwarte:
Dlaczego do tej pory zamek 2 jest tak obciążony że grywalność schodzi na drugi plan, jest brak płynności, większość czasu spędza się w podziemiach zamiast korzystać z przyjemności walki. Zaraz usłyszę że to winna serwerów których ostatnio naliczyłem 26 pomnóżmy to x 17 dodając po 2 osoby z każdego serwera jako obserwatorów wyjdzie nam ile 442 osoby plus tyle samo chowańców co w konsekwencji prowadzi do zamulenia całego serwa który po prostu nie wyrabia. Więc albo dokonajcie zmiany serwera na bardziej wydajniejszy albo dołóżcie nowe do pomocy.


Pytanie piąte:
Dlaczego do tej pory w grze nie pojawiły się wymieniacze na niebieskie odznaki jak i zielone. Czemu gracze nie mają możliwości wymiany niebieskich oraz zielonych itemów które tak gęsto lecą z jaskiń

Pytanie szóste:
Dlaczego notorycznie powracają te same błędy po aktualizacjach, skoro piszecie że błąd jest naprawiony to dlaczego one powracają? Przykład problemy z logowaniem wejściem na między serwerowe lokacje jazda na koniu na grach, znikające pigułki, podnoszenie skrzynek za pomocą klawisza L jak już nikogo nie ma. Więc albo je naprawiacie albo je maskujecie.


Pytanie siódme:
Czemu czary u zielarzy typu: Kwiat Życia oraz Odnowienie życia nie są czarami globalnymi lecz czarami leczącymi pojedyncze jednostki, z tego co pamiętam za leczenie pojedynczych jednostek miał być odpowiedzialny czarodziej a zielarz za leczenie grup, więc czemu czary tej klasy są nieprzystosowane pod grupę, zapewne okazało się że zielarze stali by się wtedy niezastąpieni a czarodzieje zeszli by na drugi plan, mimo wszystko oczekuję szczegółowej odpowiedzi.

Pytanie ósme:

Do czego służą patrząc na rozwój gry zwykłe chowańce?

Pytanie dziewiąte:
Dlaczego system płatności jest nie zbalansowany tzn co mam na myśli:
Gracz Niemiecki za 20 euro mam więcej szmaragdów niż Polak za 100 zł

Pytanie dziesiąte ostatnie:
Coraz głośniej słychać o połączeniu Polskich serwerów. Czy taka akcja jest planowana jeśli tak to w jakim celu i po co? Nie wywiniecie się bo tą informację mam od kilku osób które znają realia gry jak i administrację.

Odpowiedzi oczekuję od najwyższego rangą z Polskich modów Pana Osservatore jeśli on jej nie udzieli to proszę o odpowiedź jego przełożonego jakim jest Pan Lazarus mogą być one po Angielsku przetłumaczę sobie. Jeżeli nie otrzymam żadnej odpowiedzi uznam że jesteście niekompetentni i niegodni piastowania takich stanowisk w grze. Wtedy postaram się napisać E-mail do administracji gry w celu zgłoszenia waszej nierzetelności i ukarania was za brak informacji o które proszę bo skoro wydaję na tą grę jakiekolwiek pieniądze to oczekuję rzetelnych informacji na jej temat w każdej sprawie.

Pozdrawiam Przemysław Boszczyk.
__________________
Nick w grze: Heracles
Serwer: Polska- 2
Gildia: WAR-iat
Klasa: Czarodziej Level 81 Ocena: 13074
Chowaniec: Potężny smok Ocena 11802
W grze od 07.01.2011
przemek631 is offline  
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off