Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Ogólne Omawianie

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 04-15-2013, 12:41 PM   #1
Sayan
Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 85
Default W kwestii tego Update 15.04.2013

Ja bym tylko prosił o wyjaśnienie w kwestii książek.

Zostało napisane, że będą nowe książki dla Obrońcy , ok wszystko w porządku ale czemu opisano je jako pomarańczowe.
Z tego co wiem nowe książki dla czarodzieja nie są pomarańczowe tylko fioletowe, wiec może administracja zmieni ich kolor albo opisujcie je tak jak wyglądają.
Inaczej ludzie będą szukać czegoś , czego nie ma nigdzie.

Pozdrawiam
Sayan is offline  
Reply With Quote
Old 04-15-2013, 03:46 PM   #2
*ahmed*
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 263
Default

Kwestia wygląda tak (na przykładzie czarodzieja):

recepty z których robi się książki są fioletowe, książki w torbie są fioletowe, skill w drzewku umiejętności dla wszystkich nowych książek jest pomarańczowy - dlatego pisze się o książkach fioletowych (można w ten sposób odróżnić je od starych).
Przykłady z drzewka umiejętności:



Mam nadzieję, że udało mi się wyjaśnić tą kwestię


pozdrawiam

*ahmed*
*ahmed* is offline  
Reply With Quote
Old 04-16-2013, 10:53 AM   #3
Zuby
Senior Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 111
Angry

http://scr.hu/0z4z/jfsfi

Dlaczego my mamy takie ksiażki a Pan moderator pokazał jakąś inna . Czy na pol5 maja inne czy tylko my mamy takie .


I korzystając z okazji to proszę o wyjaśnienie zależności ducha do ksiażki "Pełne uzdrowienie".
Zuby is offline  
Reply With Quote
Old 04-16-2013, 11:26 AM   #4
Sir Vimes
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 140
Default

Pan moderator ma inną książkę od Państwa, na wyższym poziomie

W tym przypadku takiej zależności nie ma, specyfika czaru.
Sir Vimes is offline  
Reply With Quote
Old 04-16-2013, 12:00 PM   #5
Zuby
Senior Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 111
Default

Quote:
Originally Posted by Sir Vimes View Post
Pan moderator ma inną książkę od Państwa, na wyższym poziomie

W tym przypadku takiej zależności nie ma, specyfika czaru.
Panie SM proszę o dokładne przyjrzenie się tym 2 ss i gogłąbna analize i to nie ma nic wspólnego z poziomem tej książki a może wieksze obrazki dać ?
Zuby is offline  
Reply With Quote
Old 04-16-2013, 03:49 PM   #6
*ahmed*
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 263
Default

Pan Moderator, a raczej gracz z gildii Pana Moderatora ma najwyższy poziom książki z eventu Nieskończone Zło - to po pierwsze.
Po drugie właściciel tej książki ma pełen set lustrzany, a co za tym idzie uzdrowienie ze stuningowanym czasem przeładowania - jest go o całe 15 sekund więcej.
A dla Pana SM poproszę ściepę na okularki bo kiepsko widzi
*ahmed* is offline  
Reply With Quote
Old 04-16-2013, 05:03 PM   #7
Scourer
Banned
Rozpowszechnianie kłamliwych i fałszywych pomówień
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 75
Default

Quote:
Originally Posted by *ahmed* View Post
/ciach/
Po drugie właściciel tej książki ma pełen set lustrzany, a co za tym idzie uzdrowienie ze stuningowanym czasem przeładowania - jest go o całe 15 sekund więcej.
/ciach/
To może najwyższy czas wreszcie to naprawić? Zaraz rok będzie jak to zepsuto. Set lustrzany jako "lepszy" od zwykłego powinien dawać bonusy a nie KARY !!! do skili/książek, czyli dodatkowo daje tarczę 20% wchłaniania ale resztę powinien zostawić bez zmian, a nie nakładać karę 15 sekund przeładowania czaru.
Przez 3 dni działało to jak należy - potem zrobiono te 15sek i tak jak w moim przypadku już przekucia na lustrzane po tych zmianach nie cofnę i czuję się OSZUKANY OD ROKU !!! a przecież to tylko jedno klikniecie żeby przestawić czas z 15 na 2 jak było wcześniej !
Scourer is offline  
Reply With Quote
Old 04-18-2013, 05:25 PM   #8
**dawid**
Banned
sztuczne nabijanie postów
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 62
Default

Scourer czarodziej w tej grze nie ma już nic do gadania niestety :<

I teraz ja sie troche wypowiem ... klasa czarodziej 2 klasa która ma najwięcej pancerza i pada od 6 moobków w zielonej inscie to juz przechodzi ludzkie pojęcie gra zniechęca graczy do grania uzdro ... teraz już szkoda mi sie robic znów na zaka a potem np. na obrońce bo nie ukrywajmy że tak bedzie albo obrońca lub inna klasa

Last edited by *ahmed*; 04-28-2013 at 02:56 PM..
**dawid** is offline  
Reply With Quote
Old 04-18-2013, 06:51 PM   #9
*ahmed*
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 263
Default

hmmm... wielce to zadziwiające co piszesz
według moich obserwacji czarek stał się obecnie najpotężniejszą postacią we Frago.
Jedna osoba bijąca na 90 poziomie nie jest w stanie ubić jednego czarka na takim samym lub troszkę niższym poziomie. Czarek co sekundę leczy po około 80k życia, do tego pełne itp

Pamiętam jak ostatnio ze strzelcem 88 poziom biliśmy przez minutę czarka i nie mogliśmy ubić - dopiero wejście ciszy w pełnej długości, po czym ogłuszenia pozwoliło go ubić

Nie oceniaj klasy postaci w sytuacji, gdy nie rozwija ona pełnych możliwości wynikających z poziomu, oceny czy książek nowych
*ahmed* is offline  
Reply With Quote
Old 04-19-2013, 11:29 AM   #10
**dawid**
Banned
sztuczne nabijanie postów
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 62
Default

Ahmed a kto ma piniadze do wbijania 90 poziomu ? A najpotężniejsza klasa to w pvp jak już ... jak niektórzy pamiętaja jak czarodziej wymiatal we trzeh go nie mogli ubić a teraz wystarczy 3 osoby by pokonac 3-4 takich ... ja to zauważyłem wobec własnych obserwaci zwyczajneog gracza a nie pana z grubym portfelem

A i porzez to gra naprawde traci an wartości;/ otóż gra jest fajna wciaga jak gra powinna tylko że jest nie równość klas pod pvp i walce z moobami bo druga klasa co ma najwiecej pancerza pada jak sz..ta prosze was !

Last edited by *ahmed*; 04-28-2013 at 02:57 PM..
**dawid** is offline  
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off