Go Back   FRAGORIA - New MMORPG | Online Game > Strefa użytkowników > Ogólne Omawianie

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 09-30-2013, 09:02 AM   #1
Noman
Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 50
Thumbs down Wielka Szmaragdowa Loteria !!!!!!

Tak szczerze mówiąc nie wiem czy te losowanie jest ustawiane czy co żeby na ponad 20 losów nie trafić ani razu w 3 losowaniach to już jest nie możliwe a Ahmed lub Shadow85 trafili już po 10 razy Nie będę nikogo oskarżał ale te losowania są po prostu ustawione.
__________________
serwer: Podlasie (Pol3)
postać : Noman (89) (były stary zaklinacz ognia, obecnie : czarodziej) + Azyl (dwuglowy smok)
Noman is offline  
Old 09-30-2013, 07:18 PM   #2
Sir Vimes
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 140
Default

Losowanie to losowanie, jedna osoba ma więcej szczęścia druga mniej, może następnym razem się Panu poszczęści!
Sir Vimes is offline  
Old 09-30-2013, 08:26 PM   #3
Noman
Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 50
Default

Tak na pewno tylko następnym razem nie będę uczestniczył w takowych eventach jaki był teraz ponieważ to jest śmieszne i nie warte świeczki.Gracze ładują kasę w tą grę a wygrywają moderatorzy którzy i tak maja płacone w postaci szmaragdów za swoja niby prace skoro błędy są do tej pory nie naprawiane.
__________________
serwer: Podlasie (Pol3)
postać : Noman (89) (były stary zaklinacz ognia, obecnie : czarodziej) + Azyl (dwuglowy smok)
Noman is offline  
Old 09-30-2013, 09:08 PM   #4
Sir Vimes
Senior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 140
Default

Szansa na wygraną była zależna od ilości losów, a że moderator Ahmed miał ich dużo (za realne pieniądze, nie za "pensję" moderatorską) to widać efekty. Moderatorzy swoją pracę wykonują i nie naprawią błędów, bo nie są programistami, czego akurat Pan powinien być świadomy
Sir Vimes is offline  
Old 09-30-2013, 09:51 PM   #5
Noman
Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 50
Default

To ciekawe ile ja mam kupić tych losów żeby w ogóle coś wygrać 100 - 200. A żeby na 3 losowania ani jednego losu nie trafić to jest dla mnie dziwne.
__________________
serwer: Podlasie (Pol3)
postać : Noman (89) (były stary zaklinacz ognia, obecnie : czarodziej) + Azyl (dwuglowy smok)
Noman is offline  
Old 10-01-2013, 05:13 PM   #6
Wilq
Junior Member
Info
 
Join Date: May 2013
Posts: 17
Default

Ja już po wynikach pierwszego losowania upewniłem się w przekonaniu, że dobrze zrobiłem nie uczestnicząc w tej "super" promocji. Wyniki te mówią same za siebie i mam nadzieję, że w kolejnych tego typu zabawach będzie uczestniczyło jak najmniej normalnych graczy.
Wilq is offline  
Old 10-04-2013, 03:20 AM   #7
Aksamitka
Junior Member
Info
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 25
Default

Quote:
Originally Posted by Noman View Post
Nie będę nikogo oskarżał ale te losowania są po prostu ustawione.
Mogę z czystym sumieniem i 100% pewności stwierdzić, że te losowania nie były ustawiane Wygrałam główną nagrodę w poprzedniej loterii, kupując tylko 1! los i to tylko dlatego, że brakło mi szmarów na złoty plan a dostałam gwiazdkę 90%
__________________
pol3 sojusz WAR
Aksamitka lvl 70 uzdrowicielka, czarny smok >>SWANTEWIT<<
Rugewit lvl 87 zaklinacz lodu, czarny smok >>SWAROŻYC<<
Aksamitka is offline  
Old 10-04-2013, 07:32 AM   #8
Refaim
Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 54
Default

moim zdaniem też to jakaś ściema, no chyba że gracze z platinum mają takiego wielkiego pecha, też miałem parę losów a nawet raz mnie nie wylosowało, no ale ok, widocznie ahmed w czepku urodzony ....
Refaim is offline  
Old 10-04-2013, 11:13 AM   #9
Hiob
Member
Info
 
Join Date: May 2013
Posts: 62
Default

A co do tego maja akurat "gracze z platinum", myslisz ze tylko oni zakupuja szmarki?
Po prostu sa gracze i sa gracze lepsiejsi.
__________________
Oddajcie mi moje posty

"Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi"
Hiob is offline  
Old 10-04-2013, 05:05 PM   #10
Refaim
Member
Info
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 54
Default

chodzi mi o to z tym odniesieniem do graczy platinum że nikt od nas z gildii nie trafił nic w tej loterii, akurat takiego pecha mieliśmy cala gildia :P
Refaim is offline  
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off